Poklanjam machice

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
4 komada. jedno skroz crno, dva scno-bela i jedno nekako zelenkasto, ali njega bih zadrzao. mada vec imam dve...gde cu i trecu....ma dajem i njega. ne znam koje je musko, koje zensko, pogledacu sutra, a mozda ih i uslikam ako navatam negde digitalac.

ako ko hoce neka se javi na pp. posto ce temu da prebace pa cu da zaboravim da je pogledam i onda ebiga....
samo sto moze biti problem za transport....posto sat i po u busu da izdrze a da cute teshka vajda...ma snaci cemo se vec



za moderatora - ostavi temu ovde do sutra uvece, pa onda prebaci na kucne ljubimce, da bi bar sto vise naroda videlo
 
Meni pola kile-sesto grama...ako moze bez kostiju komsija,za supu mi treba....

71404-Alf.jpg
 
ikma kod mene dosta machaka...a i golubovi su opushteni, slecu na prozor sve ih je tezhe oterati..

ma dresiraj to da napravish kamikaza odred za bolesne ptice...machji odred
ove machke kod mene u dvoristu uglavnom gledaju gore cekaju da im neko neshto baci, tako su navikle...kad izadjesh na balkon one potrce ka meni i gledaju gore...kakve ce to modifikacije biti za koju godinu u gradji...mada nekad i uhvate goluba, mislim da urade s vremena na vreme i to...ja ih se amloplashim, al za sada su dovoljno daleko
 
TOMAX:
Ja sam voleo Alfa zato što je strastveni mačkožder.....
..... a ja mrzim mačke. 8)

VRATITE NAM ALFA !!!! :twisted:


joj de mi beshe ona moja tema....:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:


secaju se stariji sigurno....beshe zakljucana svojevremeno ;D

to mi dade neke nove ideje za iskoriscavanje machica.....


ma nisam vishe za to. sad sam u fazonu da raznesem njujork nuklearkom. al teska vajda....ebem ti zivot



@nemam pojma ko vec

dodji slobodno. majka im je neki smor zivi. veci gnjavez od macke jos nisam vido. samo kmechi nesto, nazdere se i spava....booole je za machice ;D


sad cu ih premestim u kavez u kom su bili zechevi pa pobegli :lol:
 
Hahahahahahahaa "pošalji ih mailom".
Volim mačiće, skroz je pozerski slikati se sa mačkom u naručju.
Ko grof Ćano. Mačka na Evi Ras je isto super (bila).
Volim mačke, i pišem sad, da se ne bih pokolebao i usvojio jedno.
E, imam akvarijum, a pas mi nije trenutno tu, ali dolazi povremeno.
I tako...
 
e...machke su malo porasle i sad aktivno uz pomoc majke vataju i prozdiru misheve. nagojili se jadni, liche na trchetje ushate lopte ;D

oce neko? ne znam gde cu ih...bice mi mnogo 6 machaka. mogu 3 da podnesem, ali ovo je vec previshe.

u bg mogu odnesem. cu stavim u kutiju pa u torbu i u autobus...bice mirni :D vec sam kera nosio uostalom jednom...doduse iz grada kuci, 5 km, ne ovoliko daleko. ali prezivecu vec i ovo ;D a i mache

a ostali......pa sta da vam kazem - dodjite i nosite...
 

Back
Top