KLUB DEPRESIVNIH...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Miki 13991

Veoma poznat
Poruka
11.546
Nema šta da se priča...Ispusti svoju dušu ovde...Rekoh Ispusti?Mislio sam pričaj što si depresivan...
Eto ja zato što moram da sedim kući,a sajam knjiga produžen,a ovde nema nikog,a teme su glupe...
Depresivan sam... :| :| :|
 
E Miki svaka cast za ovu temu,..... Ruka ti se pozlatila, svaka ti dala ni jedna te ne odbila...... Depresija ja moje prirodno stanje, inace me prati vec 18 godina, tako da sam se srodio sa njom..... Uh, sad sto sam depresivan, mogao bih da pisem 25 sati dnevno i jos malo duze.....Uglavnom je to sto ne mogu da sprovedem sve svoje zamisli..... glavni razlog....
 
zmaj013:
E Miki svaka cast za ovu temu,..... Ruka ti se pozlatila, svaka ti dala ni jedna te ne odbila...... Depresija ja moje prirodno stanje, inace me prati vec 18 godina, tako da sam se srodio sa njom..... Uh, sad sto sam depresivan, mogao bih da pisem 25 sati dnevno i jos malo duze.....Uglavnom je to sto ne mogu da sprovedem sve svoje zamisli..... glavni razlog....
Hvala...Ja skoro isto tako...
 
Pa nisu svi isti ni po tom pitanju,..... Neke ljude prosto kida saznanje da im se u poslednjih par sati nije desilo nista zanimljivo, kada moraju da uce nesto sto im jebeno mnogo ide po zivcima, itd,..... To pojedine zaboli do smrti....
 
miki:
]Da li je neko možda našao lek protiv depresije?Meni pomaže zezanje...

zmaj:
Cigarete su delotvorne zato pusim kao Turcin, citanje dok se ne raspametis, i muzika po nekad....

pfff. prvo, vi niste depresivni, vama je ebeno dosadno i ne znate shta cjete sa sobom.
drugo, lek za takve stvari je da nadjete zhensku ;p
mada, ja mogu da nemam zhensku a da nisam takav posran kao vi, al necju da vam odam tajnu.
ne biste razumeli shta je charobni akord.
zato ono, marsh napolje.
pet stepeni? pa shta. jedanaest sati?
idealno vreme ;p
 
Keeper:
pfff. prvo, vi niste depresivni, vama je ebeno dosadno i ne znate shta cjete sa sobom.
drugo, lek za takve stvari je da nadjete zhensku ;p
mada, ja mogu da nemam zhensku a da nisam takav posran kao vi, al necju da vam odam tajnu.
ne biste razumeli shta je charobni akord.
zato ono, marsh napolje.
pet stepeni? pa shta. jedanaest sati?
idealno vreme ;p

Sve je to OK,..... Samo sto mene smore i takve stvari kada duze traju, meni je svaka veza trajala plafon mesec dana..... mada ja zivim u ubedjenu da nisam nasao idealnu polovinu.... to za dosadu je tacno zato meni drustvo kaze...." crni Djokicu ti se besan pracas da vise ne znas sta ces sa sobom...."
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top