Ljubav

JOVANA77:
Šećeru, pa nemoj baš da si toliko na kraj srca. Možda je čovek u bedaku. Bio zaljubiška, pa se razočarao.
Ajde, pa neću valjda sad ja da ga tešim ! Kaži mu ti da će brzo da je zaboravi, da će opet voleti, da će mu opet biti lepo sa nekom drugom ...
 
sidarta:

Da li se slazete sa mnom da je ljubav apstraktna i da se treba paziti,ne uletati u njenu klopku :roll:


hehehe treba samo jeßat pusti ljubav mene je moja "zenka" ostavila od tad sam drugi tip samo se vucaram sa lakom robom ljubav me vise ne interesuje ne volim nikoga i ne trazim da me niko voli...

haj zivio.
 
Chan Shaolin Si:
... treba samo jeßat pusti ljubav mene je moja "zenka" ostavila od tad sam drugi tip samo se vucaram sa lakom robom ljubav me vise ne interesuje ne volim nikoga i ne trazim da me niko voli...
Eto vidiš li Jovana šta ste vi žene u stanju da od čoveka napravite !?
 
Milojko Vasic:
Chan Shaolin Si:
... treba samo jeßat pusti ljubav mene je moja "zenka" ostavila od tad sam drugi tip samo se vucaram sa lakom robom ljubav me vise ne interesuje ne volim nikoga i ne trazim da me niko voli...
Eto vidiš li Jovana šta ste vi žene u stanju da od čoveka napravite !?

hehehehe to je vrh Milojko matere mi sad se o$ecam ka Dzordz Bush a Bush se o$eca ka Bog. :lol: :lol: :lol:
 
Prava ljubav je kada volis nekoga ne ocekujuci nista za uzvrat,kada su sami tvoji snovi o njoj sve sto ti treba da budes srecan.Ovo sto mi standardno nazivamo 'ljubav' je obicna igra sujete i sebicnosti...
 

Back
Top