Sastav vlade SRS-a?

Elvin

Poznat
Poruka
9.874
Pitanje za sve simpazitere radikala:

Kako bi izgledala vlada kada bi radikali osvojili 50 + 1 posto poslanika, zanima me koji su to kadrovi koji bi u tom slucaju vodili Srbiju?
Dakle koji su radikalski kandidati za:
-Premijera
-Predsednika skupstine
-Potpredsednika vlade
ministre:
spolnjih poslova
unutrasnjih poslova
finansija
pravde
poljoprivrede
privrede
rad i socijalnu politiku
prosvete
sporta
dijaspore
...
 
Dakle koji su radikalski kandidati za:
-Premijera ТОМО
-Predsednika skupstine ШЕШЕЉ
-Potpredsednika vlade МАЈА
ministre:
spolnjih poslova
unutrasnjih poslova МЕНЕ
finansija
pravde
poljoprivrede
privrede
rad i socijalnu politiku
prosvete
sporta
dijaspore
 
Elvin:
Zamisli Vjericu Radetu kao ministra...koja bi to komedija bila:lol:

Ма слажем се ја са тим да је чињеница да СРС нема кадрове (неки дан су се показали који су у Савезној скупштини, ужас) АЛИ ТИ НЕ РАЗУМЕШ ДА СВА ИСТРАЖИВАЊА ГОВОРЕ ДА ЋЕ ОНИ СИГУРНО ОДНЕТИ ПОБЕДУ НА ИЗБОРИМА, то је данас и удувани Вук Драшковић признао на откривању споменика Стамболићу...

... а шта то говори, то говори да је народу пун куфер квази-стручњака, квази-интелектуалаца, квази-политичара, квази-поштењачина, квази-грађана, квази-патриота, квази-Срба, итд. УОПШТЕ ВИШЕ НЕЋЕ НИШТА КВАЗИ... 8-)
 
Radikalima svaka cast na patriotizmu,ali ja ne zaboravljam -
1.Skidanje krune sa grba
2.Prozivanje prestolonaslednika
3.Seseljeva izdaja coveka kakav je bio Vojvoda Momcilo Djujic
4.Izjava Tomislava Nikolica-,,Ako drzava finansira cetnicku proslavu na Ravnoj Gori onda mora da finansira i partizanske proslave,,
5.Na mitinzima izbacili iz himne strofu ,,Zagrmi Draza Vojvoda,, zbog toga sto navodno poziva na rat i netoleranciju.....
Ima i dalje ali me mrzi da pisem....
 
eremita:
Ма слажем се ја са тим да је чињеница да СРС нема кадрове (неки дан су се показали који су у Савезној скупштини, ужас) АЛИ ТИ НЕ РАЗУМЕШ ДА СВА ИСТРАЖИВАЊА ГОВОРЕ ДА ЋЕ ОНИ СИГУРНО ОДНЕТИ ПОБЕДУ НА ИЗБОРИМА, то је данас и удувани Вук Драшковић признао на откривању споменика Стамболићу...

... а шта то говори, то говори да је народу пун куфер квази-стручњака, квази-интелектуалаца, квази-политичара, квази-поштењачина, квази-грађана, квази-патриота, квази-Срба, итд. УОПШТЕ ВИШЕ НЕЋЕ НИШТА КВАЗИ... 8-)

ma do jaja...nece kvazi...al' ce zato da dobiju ortodoksne seratore tipa Brane Crncevica i kamiondzije, a da ne pominjemo onoga sto ga je Karic kupio...zivo me interesuje, odkud takav covek u skupstini...
 
Nacionalista:
Radikalima svaka cast na patriotizmu,ali ja ne zaboravljam -
1.Skidanje krune sa grba
2.Prozivanje prestolonaslednika
3.Seseljeva izdaja coveka kakav je bio Vojvoda Momcilo Djujic
4.Izjava Tomislava Nikolica-,,Ako drzava finansira cetnicku proslavu na Ravnoj Gori onda mora da finansira i partizanske proslave,,
5.Na mitinzima izbacili iz himne strofu ,,Zagrmi Draza Vojvoda,, zbog toga sto navodno poziva na rat i netoleranciju.....
Ima i dalje ali me mrzi da pisem....
1.Скидање круне им и ја замерам, али су бар искрени.
2.Престолонаследник ОВАКАВ КАКАВ ЈЕ САДА;Т НИЈЕ МОЈ, ја јесам МОНАРХИСТА али не за "драга наша Срби".
3.Овде се исто слажемо, Владика Атанасије нам је причао о томе, то је било страшно, те паре које је Шешељ узео биле су намјењене некој деци.
4.Ту се мало Тома забудалио
5.Глуме европску странку , због гласова.
 
Nexus 6:
ma do jaja...nece kvazi...al' ce zato da dobiju ortodoksne seratore tipa Brane Crncevica i kamiondzije, a da ne pominjemo onoga sto ga je Karic kupio...zivo me interesuje, odkud takav covek u skupstini...
Ma pogledaj samo one koji se eksponiraju za govornicom Radetu,Krasica,Jovanovicku,Jojica...kad su oni najbolji mozes da zamislis kakvi su ostali....
 
hmmm...
radikali su nacionalisti...jel tako?
a, onda su i socijalisti...tj. besplatno skolstvo, zdravstvo, sve drzava placa...i tako...

ne znam za vas, al' mene su u skoli ucili da su 2+2=4...a kasnije i ako P onda Q...i ja iz toga izvlacim da su oni nacional-socijalisti...jos imaju i vodju koji iz zatvora objavljuje knjige...
 
Бл:
1.Скидање круне им и ја замерам, али су бар искрени.
2.Престолонаследник ОВАКАВ КАКАВ ЈЕ САДА;Т НИЈЕ МОЈ, ја јесам МОНАРХИСТА али не за "драга наша Срби".
3.Овде се исто слажемо, Владика Атанасије нам је причао о томе, то је било страшно, те паре које је Шешељ узео биле су намјењене некој деци.
4.Ту се мало Тома забудалио
5.Глуме европску странку , због гласова.

A koga bi ti doveo za kralja kad si monarhista?

Voleo bih da vidim nekog ko glasa za njih zato sto glume evropejce,onda bih mogao da kazem da je taj gluplji od PSS-ovih glasaca,ali cisto sumnjam da je bilo koji eurofil toliko glup...
 
Elvin:
Ma pogledaj samo one koji se eksponiraju za govornicom Radetu,Krasica,Jovanovicku,Jojica...kad su oni najbolji mozes da zamislis kakvi su ostali....

ma ja kazem..."bring 'em on!"
neka pobede sa vise od 50%, i neka formiraju samostalno vladu, pa da vidis kako ce za godinu dana, eventualno dve da imaju podrsku od 5 do 8 %...
******, istrpecemo malo...ali ja jedva cekam...bez zajebancije...sto pre dodju, pre ce da odu, i bar vise nece da kenjaju...
 
Nexus 6:
ma ja kazem..."bring 'em on!"
neka pobede sa vise od 50%, i neka formiraju samostalno vladu, pa da vidis kako ce za godinu dana, eventualno dve da imaju podrsku od 5 do 8 %...
******, istrpecemo malo...ali ja jedva cekam...bez zajebancije...sto pre dodju, pre ce da odu, i bar vise nece da kenjaju...
Ma da ali meni se cini da oni ne zele da dodju,makar dok se ne razresi status Kosova i Metohije i jos par pitanja...
A sa druge strane ne smemo da zaostajemo vec smo izgubili 10 godina...
 
Бл:
Па ви сте ти толерантни, зашто ти смета моја опција???????
Ја сам за ПРАВОСЛАВНУ СТАЛЕЖНУ МОНАРХИЈУ
Pa ne smeta mi zato sto znam da nema sanse da se ostvari...
Stalezi su prevazidjeni u 19 veku,da li ti zelis da nas vratis 200 godina unazad?

A koji bi titulu imao Artemije u toj drzavi jel Veliki Ajatolah?:lol: :D
 

Back
Top