Senzacionalno!!! Obavezno procitati!!!

Macro_ek

Primećen član
Poruka
506
Senzacionalno. Istina o Tikvi - nije bila prodaja.

PFC_LIBERATION_FRONT (Black & White Panthers) - 27. oktobar 2005. u 19.33 (registrovani član)
..nego je bila bratska usluga .
Pogledajte vi s kim mi imamo posla !

U knjizi „Najvece mucke celnika Partizana” su objavljene fotokopija raznih ugovora koje je sklapao Zeka. Objasnjeno je kako su skidali pare iz ugovora preko neke firme Karrane Ltd, i kakve su klauzule potpisivali sa njima. I tu nama zapadne oko za jedan detalj : u ugovoru za naplatu neke provizije od ugovora Predraga Spasica,Vucicevica,Brnovica i Vokrija (čista pljacka), oni uzimaju 481 hiljadu dolara ( 56 za Spasica,425 za ovu trojicu),i depunuju ih ne u neku običnu banku nego na racun broj-
210164000637, U JEDNOJ OD NAJEKSLUZIVNIJIH BANAKA NA SVETU , koja sluzi samo izabranu finansijsku elitu, ni manje ni vise nego u -
Banque Privee Edmond De Rotschild S.A. Luxemburg, adresa : Boulevard emmanuel servais 20. !!!

To je zaista neverovatno, jer se ne radi o bilo kakvoj banci. Dole među linkovima je tekst iz glavnog ceskog ekonomskog magazina u kome sam direktor marketinga ove Rotsildove banke iz Luksemburga objašnjava da se radi o banci koja radi samo sa izabranom klijetnelom, dakle sa MULTIMILIONERIMA (za čitavu Cesku će izabrati samo 10-20 klijenata!) .

Eto šta su dakle Curkovic i Zecevic. Klijenti Rotschild banke, gde sklanjaju sav OD PARTIZANA POKRADEN NOVAC , od svih igrača koje su prodali od Kataneca do Ilica...a koliki je taj novac najbolje govori podatak da su klijenti upravo te banke,koja je eksluzivni klub super-bogatih!

E, sad. S obzirom da se tu radi o već visedecenijskom prijateljstvu, doslo je i do raznih drugih usluga i protivusluga između uprave i njihovih bankara Rotschilda. Tako se „slučajno” zadesilo da Curkovic bas u sred rata protiv navijaca dobije orden Viteza legije Casti od Siraka i Platinija !

A protiv Tikve su morali da izgube, jer su ih zamolili Rotschildi, onako bratski, kao staru poslovnu klijentelu...jer je ne samo fudbalski klub nego i sam grad Petah-Tikva osnovan od porodice ROTSCHILD !!! Tikva nije morala da plati - već su Zeka,Bjeka i Cure morali da vrate uslugu banci koja im je omogućila da POKRADU STOTINE MILIONA EURA OD FUDBALSKOG KLUBA PARTIZAN U TOKU POSLEDNJIH DVADESET GODINA ! Taj novac je opljackan od Partizana, od navijaca, od države i naroda, i zbog toga trazimo da svi odgovorni BUDU IZVEDENI PRED SUD KAO NAJTEZI KRIMINALCI, ILI DA IM PRESUDE SAMI GROBARI !!!!!

Link na knjigu Najvece mucke, na strani 50 i 54 se nalaze fotokopije ugovora sa adresom Rotschild banke iz Luksemburga :

http://www.juznifront.net/uprava_na...jvece_mucke.php

Link na tekst iz ceskog magazina The Prague Tribune, (dole pod naslovom - Czech rich join the elite club),gde direktor Rotshild-luksemburske banke govori o izboru klijentele :

http://www.prague-tribune.cz/2005/5/11.htm

Licna karta Makabi Petah Tikve -

http://www.b92.net/sport/fudbal.php...mm=08&yyyy=2005

na dnu teksta piše jasno :

"Grad Petah Tikva (u prevodu "Kapija nade”) po popisu iz 2003. godine ima 173.700 stanovnika i nalazi se u centralnom delu Izraela, samo 11 kilometara severoistočno od Tel Aviva. Posle Haife, Petah Tikva je najveci industrijski centar u Izraelu. Grad je osnovan 1878. godine, a novac za kupovinu zemljista i izgradnju dao je, u to vreme, jedan od najbogatijih Evropljana, koji je živeo u Parizu - Baron Rotšild. "

Jedna stvar mora da bude objašnjena precizno, zbog potpune istine :

na ugovorima o uzimanju procenta za Vucicevica,Brnovica i Vokrija (425 hilj. dolara), kao i onom za Spasica (56 hilj.), a da ne zaboravimo ni ugovor o čistoj pljacki Milka Djurovskog (350 hiljada maraka, uz dodatni tekst o tome kako je morao da plati vise od drugih JER NIKADA NIJE HTEO DA NAMESTA UTAKMICE) - procitajte tekst a pogledajte i UGOVOR NA STRANI 56. u knjizi Najvece mucke; - u svim tim slučajevima piše da je novac uplacen kod banke Edmonda De Rotschilda ( Banque Privee Edmund de Rotschild ).

Edmond de Rotschild je sin od barona Edmonda Benjamina de Rotschilda.

Drugim rečima , vlasnik banke u Luksebmurgu kod kojeg je Ivan Curkovic sklanjao pokraden novac iz PFC-a je sin coveka koji je osnovao Petah-Tikvu.

Ovo zvuci cudno, ALI JE ZIVA ISTINA, i svako može da proveri ako ne veruje. Neverovatno,bukvalno neverovatno...

Ugovor za Vucicevica,Brnovica i Vokrija :

http://img407.imageshack.us/img407/9571/ugovor1ih.jpg

Ovaj novac je deponovan u banci Edmond de Rotschild, Luxemburg.

Edmond de Rotschild ( 1926.-1997.) je sin barona Edmonda Benjamina de Rotschilda (1845.-1934.), koji je osnovao grad Petah-Tikvu.

Ovde je kratka hronologija o njima dvojici :

http://www.caesarea.org.il/keren/te...=4&pageId=58&id...
"

"Petah Tikva je najveci industrijski centar u Izraelu. Grad je osnovan 1878. godine, a novac za kupovinu zemljista i izgradnju dao je, u to vreme, jedan od najbogatijih Evropljana, koji je živeo u Parizu - Baron Rotšild.Prema podacima iz tog vremena Rotšild je otkupio 3.375 dunuma i dotadasnjim vlasnicima Arapima isplatio 21.400 franaka, a prvi stanovnici Petah Tikve bili su Jevreji iz istočne Evrope, pre svega carske Rusije. "

http://www.b92.net/sport/fudbal.php...mm=08&yyyy=2005

Petah Tikva--Meaning "Gate of Hope," Petah Tikva was begun as a moshav in 1878, and was built with the help of Baron Benjamin Edmond de Rothschild - ( pri dnu) :

http://www.frommers.com/destination...0089022957.html
Sad je bar jasno zašto ovima niko ništa ne može.

Sad bar znamo da je novac od prodaje Kataneca,Pantica,Spasica,Vucicevica,Vokrija,Brnovi ca,Smajica,Milka Djurovskog,Milojevica,Dzoni Novaka,Mijatovica,Jokanovica,Save Milosevica,Cirica,Zahovica,Hristova,Curcica,Mirkov ica,Kezmana,Lazovica,
Vukica,Troboka,Duljaja,Delibasica,Malbase,Ilica ,Ivica,Ilieva, da nabrojimo samo NEKE,
posluzio nekom cilju...izgleda da je neko bio vrlo zadovoljan kolicinom koja se godinama slegla na izvesnom racunu u Luksemburgu, jer cime drugim je OVO BILO ZASlužeNO :

http://www.novosti.co.yu/vest.php?v...8&rubrika=Sport

Legija casti nakon one bruke od Tikve ?!?? I dok traju masovni protesti navijaca PROTIV TOG ISTOG COVEKA ??! I to od samog ZAKA SIRAKA i MISELA PLATINIJA ?!!!?

Kakvo partnerstvo snova - Cure & Zeka + Rotshild familija !

I obratite paznju šta kaže na kraju - on je pocasni konzul Sejsela ?!!! Ivan Curkovic ?!!

VREME JE ZA NAPLATU BREEEE !!!!

Obratite paznju svi na stranu br. 53 u ovoj knjizi, gde piše da ovlascenje za podizanje novca u ime firme Karrane Ltd. u Rotschild-Luksemburg banci IMA IVAN CURKOVIC ! A svajcarske filijale iste banke - ZARKO ZECEVIC !

http://www.juznifront.net/uprava_na...jvece_mucke.php

saljite ovo gde god stignete, posto izgleda da nema dileme vise, da su nas krali godinama
 
Ne sumnjam da ovde ima istine,ali ako moze da se sazna koji je bankar osnovao Petrzalku ili Timok? Hehehehehe!
I je grobarska uprava u talu sa tim likovima zasto nisu u Tikvi izgubili sa 3:0 nego su cekali kuci da ima shibnu petardu? Cudno je sve to.
Ljudi,iako sam ja Ciganin (navijac Zvezde,uvek mi je sladje da kazem Ciganin,hehehe),ne bih smeo da se kladim da se i kod nas nije muljalo na slican nacin. Znate li vi koliko smo mi igraca prodali i po kojoj ceni!!! Pa samo Deki Stankovic je prodat...cini mi se za 28 miliona maraka,onda...a gde su svi ostali od 1991.godine?
Pre 2-3 godine jedan lik je na forumu Delija izbacio spisak svih zvezdinih igraca od 1994. (PAZITE...samo od 1994.godine...ona "Bari generacija" se nije racunala...) koji su prodati. Tu je bilo jedno 20 igraca koji su bili miljenici navijaca. Od Ivica, D.Kovacevica,Ramba Petkovica...preko Jovicica,Ognjenovica...itd. Zaista impozantan spisak!!! I na kraju se ispostavi da je Zvezda u dugu od 7,7 miliona evra,hehehe.Stvarno smesno!
 
...занимљива теорија...чак у неким стварима врло реална и истинита по мом схватању. Само...прорадила би масонерија и на континенту, падали би и остали клубови од Израелаца...а то се не догађа.

@ПСД

Такође занимљиво опажање. Мада...не верујем да је Џаја узео паре...вероватно је све узео режим. И пази...Звезди треба око 8 милиона евра годишње...значи за ових 15 година...рецимо нека буде да им је требало 100. Укупан приход, од спонзора понајвише и остала примања нису могла да покрију ни трећину. Питање је само за колико су продани играчи? И колико њих је продано, а колико је отишло за Џ?Звезда мора да прода једног екстра играча сваке године да би опстала. Можда дуг постоји зато што су Марковић и Дишљенковић отишли за Џ. Мислим за њих би ОК паре могле да се добију.


P.S Мислим баш ми некако чудно да су Декија уваљали за 15-ак М евра, сад ни Жигу не би могли за више од 5.
 
Trajce:
samo traze opravdanja

Pa Naravno :D

PLESsitnihDEMONA:
Ne sumnjam da ovde ima istine,ali ako moze da se sazna koji je bankar osnovao Petrzalku ili Timok? Hehehehehe!
I je grobarska uprava u talu sa tim likovima zasto nisu u Tikvi izgubili sa 3:0 nego su cekali kuci da ima shibnu petardu? Cudno je sve to.
Ljudi,iako sam ja Ciganin (navijac Zvezde,uvek mi je sladje da kazem Ciganin,hehehe),ne bih smeo da se kladim da se i kod nas nije muljalo na slican nacin. Znate li vi koliko smo mi igraca prodali i po kojoj ceni!!! Pa samo Deki Stankovic je prodat...cini mi se za 28 miliona maraka,onda...a gde su svi ostali od 1991.godine?
Pre 2-3 godine jedan lik je na forumu Delija izbacio spisak svih zvezdinih igraca od 1994. (PAZITE...samo od 1994.godine...ona "Bari generacija" se nije racunala...) koji su prodati. Tu je bilo jedno 20 igraca koji su bili miljenici navijaca. Od Ivica, D.Kovacevica,Ramba Petkovica...preko Jovicica,Ognjenovica...itd. Zaista impozantan spisak!!! I na kraju se ispostavi da je Zvezda u dugu od 7,7 miliona evra,hehehe.Stvarno smesno!

PA sta znam... mozda zbog kladionica... i nemoj da zaboravis da je ovo Yuga bre... mafija na svaki cosak, garant su se i ti vasi napinuli para samo sto se o tome manje prica
 
Ljubo,ne bih se ja toliko kladio na Dzaju.Mutan je on meni...mnogoooo!
Brate da ti kazem...one godine kada su prodali onog beka u Benfiku...kako se bese zvao? Isto bio neki Dudic ili tako nesto.Prodat je za 5 miliona MARAKA i Dzaja izjavi kako nece biti vise prodaje jer je to dovoljno da se pokrje sezona.Nisu tu cista posla...sigurno.
A Deki je tada prodat za oko 28 miliona MARAKA...ali tada su igraci bili preplaceni!!! Zato je Lacio posle i puko! Tada je bre Savo Milosevic doveden u Parmu za 60 miliona maraka,kao naj strelac EP u Holandiji...eeeejjj za Sava 60 miliona!!!!
 

Back
Top