Mali polni organ

alrudnik

Početnik
Poruka
5
Molim sve koji mogu da mi pomognu savetima iskustvom ili bilo kako.
Posle teskih operacija na mokracnim kanalima i na samom penisu,zbog EPISPADIJE
polni organ mi je malih dimenzija,kako ga povecati.operacija ne dolazi u obzir,po recima doktora urologa.
 
Sine,

Ididite u apoteku Josif Pancic, u ulici Zmaj Jovinoj u Beogradu. Ako zivite negde drugde moracete da se dovucete do Beograda. Tu se prodaju neke tabletice na biljnoj bazi koje navodno garantovano uticu na povecanje uda. Na recepciji ces videti na pultu reklamne listice za ove pilule pa se mozes inkognito informisati. Licno mislim da to kratkoudim moze biti od neke pomoci, ali verovatno ni priblizno kao metod vezbi koji se u anglo-amr. govornom podrucju naziva "jelqing". No posto je "jelqing" dosta iskompromitovan metod, gde postoje i vrlo neugodne posledice ako se lose primenjuje, najbolje je da ti uzmes tabletice u apoteci "Josif Pancic", Bg, Zmaj Jovina, ne znam broj.
 
zbog rekonstrukcije besike i polnog organa,ud je ostao mali,a metod za povecanje je aparat "penis bilder"koji se proizvodi u Italiji i dosta je skup,pa ovom prilikom apelujem ako neko ima a da mu vise ne treba ja bih platio,ali za nov nemam sredstava.
zahvaljujem na savetu svima.
 
e ako ti je on preporucio onda znaci da stvarno moze nesto da se napravi.
ja reko da te nisu neki sarlatani obmanjivali s obzirom na operacije koje si reko da si imao.
sta da ti kazem...zelim ti puno srecu u prikupljanju para...
 
Bez uvrede ali imam predlog.
Posto si rekao da ti je taj aparat mnogo skup,mogao bi da otvoris neki ziro racun,siguran sam da bi svi forumasi dali neku kintu,mozda ne bi to bilo nesto ekstra ali bolje ista nego nista,opet kazem nemoj da me pogresno shvatis imao sam najbolju nameru.
 
slusaj mozda je tebi mali ali nemoj da se sekiras ja imam 12 god ja sam na neki nacin i filozof :D
slusaj taj penis bilder je sigurno efikasan ali i skup ali mozes ga povecati bez ikakvog aparata popi vijagru pod 2 ljusti ga od drkanja pod 3 velicina normalonog penisa kod odraslog coveka 8,8cm do 12,9cm tako da probas znam to citao sam na netu
 
slusaj mozda je tebi mali ali nemoj da se sekiras ja imam 12 god ja sam na neki nacin i filozof :D
slusaj taj penis bilder je sigurno efikasan ali i skup ali mozes ga povecati bez ikakvog aparata popi vijagru pod 2 ljusti ga od drkanja pod 3 velicina normalonog penisa kod odraslog coveka 8,8cm do 12,9cm tako da probas znam to citao sam na netu

Ако је ово тачно, онда сам ја одрасли магарац...:hahaha:
 
Па не знам како му нико није саветовао хормонску терапију.
Може тестостероном, само не треба да се закасни, пре пубертета се мора почети.
И као последица, може доћи до прераног затварања физа што се може одразити на висину, тачније да мушкарац остане нижи.
 

Back
Top