ne kopira dvd

ze

Početnik
Poruka
34
imam problem ne mogu da iskopiram nijedan dvd,naime program koji koristim je pinnacle i nero i problem je isti.pokusao sam sa raznim dvd i isto, program zavrsi kopirane sa uspehom ali to traje jedno 2 sata kada uzmem da pogledam sta je snimio sve je u redu nekih 10ak min a posle zaledi sliku i kaze da program vise ne odgovara tj windows media player ili real player a i na kucnom dvd je isto.potrosio sam desetak raznih dvd+r koje moj komp podrzava i pokusao sa raznim ne kodiranim dvd.zahvaljujem unapred ako ima neko neku ideju.ako sam propustio neku informaciju pitajte dopunicu.
 
Pa kad niko da pokusam ja...

Za pocetak skini program Alokohol120% i sa njim sadrzaj diska kojeg zelis rezati iskopiran na HDD a kasnije narezi...

Tema slicnoj ovoj je bilo, mogao si da procitas i neka slicna iskustva..

Nista licno...

Na forumu je malo raje, odmara se, subota je i zezaju se...

Ne znamjeri...
 
Mensagem de Erro: [05/21/00] - Logical Block Address Out Of Range.probao sam sa vise dvda i stalno mi na kraju daje ovu poruku,a kad i pored toga pokusam da snimim na dvd posle nekih 10ak minuta normalne brzine oko 4X prelazi na 0,2X i desava se isto kao i do sada.molim pomoc.
 
Evo ajde ovako:
Dali rezes DVD-DVD ili prebacujes iz jednog sistema u drugi.Nije mi jasno zasto to traje 2-3 sata?Dali imas odvojeno dvd plejer i dvd rezac ili prvo dvd ubacis u kompijuteru pa kasnije narezujes?
Ako ubacujes prvo u kompijuter pa onda narezujes ja mislim daje najbolji program dvd decripter.Ja ubacim dvd film za 15 min u kompijuteru.A iz kompijutera mozes narezati sa nero dvd .Inace decryter preskace zastite.
 
zaboravih ovo.Inace 2-3 sata traje recimo prebacivanje iz dvd u dvx ili dvd vcd.Pogledaj da nisi nesto u tom programu koji koristis pogresno cekirao.Nemoguce je da traje 2-3 sata rezanje dvd to dvd.
 
ubacujem u komp.pa onda narezujem nemam odvojen player i rezac.sve je dobro stiklirano probao sam pincle, nero,aoa dvd copy,i ovaj alochol120 i sve isto.probao sam sa 3-4razçlicita ne kodirana dvd koji imaju oko 2giga i opet isto.stvarno ne znam ajde probacu i taj tvoj ali vec sam sjebao 20dvd.
 
proveri da li ti je u biosu instaliran dvd.
Ja sam se susreo ranije sa identicnim problemom i resen je tako sto je u biosu nadjen dvd (onaj ko ga je stavio mislio je da je ploca automatski nasla dvd ali nije)
Da ne bude zabune. Win XP ga je nalazio i nalazio se dvd u meniju uz cd i particije HD-a ali ga u biosu nije bilo kao secondary slave.
 

Back
Top