Kako zamisljate vanzemaljce?

Ma kakvi mali zeleni ako ima vise galaksija znaci da su svi razliciti.Mozda su i crni ko zna mozda i crveni a mozda izgledaju i ko mi nego ljudi ih tako zamisljaju."MALI ZELENI" hahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ako postoji drugi zivot a verovatno i postoji jer bi bilo besmisleno da postoji ovoliki svemir i mi jedini u nejmu.Verovatno su svi razliciti.Ja ih zamisljam ko iz Star Wars-a u svakoj galaksiji drugi oblik boja tehnologija...
 
P_R_E_D_A_T_O_R:
Ma kakvi mali zeleni ako ima vise galaksija znaci da su svi razliciti.Mozda su i crni ko zna mozda i crveni a mozda izgledaju i ko mi nego ljudi ih tako zamisljaju."MALI ZELENI" hahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ako postoji drugi zivot a verovatno i postoji jer bi bilo besmisleno da postoji ovoliki svemir i mi jedini u nejmu.Verovatno su svi razliciti.Ja ih zamisljam ko iz Star Wars-a u svakoj galaksiji drugi oblik boja tehnologija...
Takodje ih i ja zamisljam kao u Star Wars-u.Ovo je mozda cista slucajnost sto smo mi ljudi "ispali" ovakvog oblika...
 
Ma nisu oni ni ozbiljni..

A kako ih zamisljam?
Kako god hoces.Zasto bi uopste morali postojati na nasem materijalnom nivou?Zasto bi celokupan zamisljeni prototip njihove fizike i hemije morao biti ogranicen nasim culnim percepcijama?
Mozda se krecu oko nas u obliku atoma?:)
 
AbruX:
Ma nisu oni ni ozbiljni..

A kako ih zamisljam?
Kako god hoces.Zasto bi uopste morali postojati na nasem materijalnom nivou?Zasto bi celokupan zamisljeni prototip njihove fizike i hemije morao biti ogranicen nasim culnim percepcijama?
Mozda se krecu oko nas u obliku atoma?:)
Hmmm, vidiš... Nisam o tome tako razmišljao... Nije ti loše razmišljanje.
 
a da, narvno to je drugi aspetk njivoh postojanja, mogu postojati u nekim sasvim drugim dimenzijama, mada tesko da postoje na nivou atoma, posto je atom relativno jednostavna 'sprava' :)
ali sto da ne, mogu biti neke ogromne amebe na bazi silicijuma koje lebde u jupiterovoj atmosferi ili bazirani na helijumu i vodoniku i da obitavaju na nekoj zvezdi...
samo sto mi te 2 sredine ne deluju kao pogodne za razvoj inteligencije. One su DOSADNE, nema izazova, a to je glavna stvar za razvoj inteligencije....
 
Pa jeste li gledali bila je neka emisija pre 1-2 god.

Naucnici kad su stavili zrno prasine pod elektronski mikroskop videli su na ekranu kao jedan suncev sistem ovako:

U sredini zrna prasine bilo je nesto veliko kao sunce a sve oko njega kao planete i ima holjada takvih planeta!

Sad ko zna mozda se i mi nalazimo u zrnu prasine!?
 

Back
Top