OVAKO IDE PRICA.....

N

naxy

Gost
on 86 ja 84 zivimo u istoj ulici u pocetku neobavezno a posle veza.on je jako nezreo,neobavezan,sportista nema vremena ,nigde nismo izlazili sem po kraju na 15-20 min i to na svaki 4 dan ,culi se svake prestupne...uvek sam bila besna jer znam da to meni stvarno ne treba to je vise bilo bar za mene mucenje...ALI JA SAM SE ZALJUBILA U NJEGA..preko leta sam bila sa deckom 24godine i bilo mi je Super ali ja sam ga odbacila zbog SKOTA..koji se povatao sa drugom i naravno ostao sa njom a nije hteo da mi kaze ,RASKINULI smo, ja sam tek posle rekla za LETO, a ja i dalje ne mogu da se oporavim ...ostali smo u u KRES komb.radim mu pismene i cujemo se ponekad..sve bih za njega ..TESKO MI JE..
STA DA RADIM ???
 
naxy:
on 86 ja 84 zivimo u istoj ulici u pocetku neobavezno a posle veza.on je jako nezreo,neobavezan,sportista nema vremena ,nigde nismo izlazili sem po kraju na 15-20 min i to na svaki 4 dan ,culi se svake prestupne...uvek sam bila besna jer znam da to meni stvarno ne treba to je vise bilo bar za mene mucenje...ALI JA SAM SE ZALJUBILA U NJEGA..preko leta sam bila sa deckom 24godine i bilo mi je Super ali ja sam ga odbacila zbog SKOTA..koji se povatao sa drugom i naravno ostao sa njom a nije hteo da mi kaze ,RASKINULI smo, ja sam tek posle rekla za LETO, a ja i dalje ne mogu da se oporavim ...ostali smo u u KRES komb.radim mu pismene i cujemo se ponekad..sve bih za njega ..TESKO MI JE..
STA DA RADIM ???
be 8)
 
Baš je puno tema i postova na forumu bilo koje su se bavile ovom tematikom. Da parafraziram:

Da li žene vole samo one koje ih maltretiraju ?

Moram li da budem skot i vucibatina da bi me ona volela ?

Zašto zaboravljaju one koji im pruže i pažnju i ljubav ?

Zašto se uvek zatreskaju u najgore ?

Što sam gori prema njoj, to je ona bolja prema meni.


Ajde, devojčice, devojke, dame, gospođe, objasnite nam ! Šta to ženska duša krije ?
 
Milojko Vasic:
Baš je puno tema i postova na forumu bilo koje su se bavile ovom tematikom. Da parafraziram:

Da li žene vole samo one koje ih maltretiraju ?

Moram li da budem skot i vucibatina da bi me ona volela ?

Zašto zaboravljaju one koji im pruže i pažnju i ljubav ?

Zašto se uvek zatreskaju u najgore ?

Što sam gori prema njoj, to je ona bolja prema meni.


Ajde, devojčice, devojke, dame, gospođe, objasnite nam ! Šta to ženska duša krije ?



Eeeee....secam se kad se i meni to desilo...sa 17 godina. Valjda je problem u mladosti, nezrelosti, nesigurnosti. Sada je situacija potpuno obrnuta i nikad, nikad me ne bi privukao taj lazni maco fazon. Ipak, i neki muskarci pate od toga, zaljubljuju se u zene koje ih tretiraju kao poslednju krpu.
Kad shvatis da si vredan/na ljubavi, kad zavolis sebe, kad steknes dovoljno samopouzdanja, iskustva...nema vise sanse za takve "veze".
Samo, nekima se to nikad ne desi...
 
Milojko Vasic:
Misliš, dakle, da su godine u pitanju ? Tj. zrelost ? Biće da si u pravu.

Nedostatak samopouzdanja je sigurno jedan od razloga, i cesto se javlja u adolescenciji, mada kod mnogih moze da traje i celog zivota.
Isto tako ima patoloskih sado-mazo kombinacija, parova koji tako funkcionisu sto jedno maltretira, a drugo trpi i trazi jos...
Znas li ti jo neki razlog? Volela bih da cujem.
 
Milojko Vasic:
Baš je puno tema i postova na forumu bilo koje su se bavile ovom tematikom. Da parafraziram:

Da li žene vole samo one koje ih maltretiraju ?

Moram li da budem skot i vucibatina da bi me ona volela ?

Zašto zaboravljaju one koji im pruže i pažnju i ljubav ?

Zašto se uvek zatreskaju u najgore ?

Što sam gori prema njoj, to je ona bolja prema meni.


Ajde, devojčice, devojke, dame, gospođe, objasnite nam ! Šta to ženska duša krije ?
=================================================
=================================================
PAMET!!!
=================================================
 

Back
Top