erekcija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta ja znam zato vas i pitam. Vidim da to mislite. Moje misljenje da su to papci koje se vole uvek dokaziveti zenama Meni to i da se desi ako bi mi nesto rekla ja bi nju okrivio.
 
sinnke:
Zene zasto mislite da se muskarci boje da im se nece dici? Ili da se nece pokazati?

a ja moram da ti odgovorim kontrapitanjem:

muskarci, zar stvarno mislite da je toliko tragicno ako vam se to desi?????????????


pa majku mu, desavalo se i meni da mi sex ne prija(a to ne mora da bude do njega vec zbog nekih problema ili ko zna cega...), pa se osusim malo. zar to nije skoro isto?????????? i sta, on provali sta se desava, potrudi se malo (ili ako mi bas ne ide, odustanemo) i to ide dalje.....ne kapiram zasto se oko toga pravi neka frka, kao, smak sveta ce ako se ne digne ili padne....svasta!
 
JOVANA77:
kao, smak sveta ce ako se ne digne ili padne....svasta!

A kao neće. :P E, Joco, Joco... Pa ti znaš da su muškarci opterećeni time... :lol:

Ma... Ne bojim se toga... Previše sam ja napaljen i neiživljen da bi mi se to desilo. :roll:
 
Жена у животу поцрвени 4 пута, кад први пут да, кад први пут да њима више, кад наплати за то и кад плати за то...
...мушкарац само 2 пута...први пут кад не може 2 пута, а други пут кад не може једном.

:lol:
 
Zasto mislite da zene uopste razmisljaju o tome. To su vasi strahovi ucipovani u vasim glavama potpuno neopravdani.Pa i ako se desi nije nista tragicno. Desava vam se da naprimer sa novom cicom nece ili nece dovoljno haha usled jakog uzbudjenja a prvi put ste sa njom, ali nije to strasno. Kada se malo saberete .... posle bude sve ok i budete super .;-)
 
Pa sta?

Nije smak sveta jbte! Mos misliti, to je tipicno muska glupost, normalno je da nista nemoze 100% da funkcionise kako treba, sve je to u glavi...
 
Mozda tako razmisljaju one koje imaju takva iskustva cesto. :lol: :razz: A onda i prave tenziju i frku...i onda samo pogorsavaju stvari....

Treba se postaviti kao da uopste nije bitno i ako ne bude u redu...i onda ce sve biti u redu... O5 Kucka dobro napisala... To malo ima treme u pocetku...kasnije to sve ide...bez i traga takvim razmisljanjima...
 
sinnke:
Zene zasto mislite da se muskarci boje da im se nece dici? Ili da se nece pokazati?

Pa sto smo toliko komplikovane? ;-)
Stvarno mi nikad nije palo na pamet da razmisljam o tome. Pa zasto se nepotrebno opterecivati?
Ne ocekujem ja da mi se tu neko dokazuje. Mozda je frka prvi put (neko vec rece), ali samo opusteno...My dear Lucky Guy... :-D
 
zelenooka:
Pa sto smo toliko komplikovane? ;-)
Stvarno mi nikad nije palo na pamet da razmisljam o tome. Pa zasto se nepotrebno opterecivati?
Ne ocekujem ja da mi se tu neko dokazuje. Mozda je frka prvi put (neko vec rece), ali samo opusteno...My dear Lucky Guy... :-D


A jel dobra stvar?

Ne znam za tebe ali imam osecaj kad bi s nekom s foruma da bi bilo pre seksa jedno petsto hiljada pitanja a sta ovo a sta ono. Ko ona dva degena iz onog crtanog A JE TO.
 
sinnke:
A jel dobra stvar?

Ne znam za tebe ali imam osecaj kad bi s nekom s foruma da bi bilo pre seksa jedno petsto hiljada pitanja a sta ovo a sta ono. Ko ona dva degena iz onog crtanog A JE TO.


hahah ti bi se raspricao , da ne bi mozda poceo i recepte za kolace da razmenjujes :-D
 
sinnke:
Zene zasto mislite da se muskarci boje da im se nece dici? Ili da se nece pokazati?

Zene zasto mislite da se muskarci boje da im se nece dici?
zato sto mi ne mislimo tako


Ili da se nece pokazati?[
ponekad ste previshe iskompleksirani i toliko umete da se napalite da u svojoj glavi rezimujete pocetak cele situaciije a da ona josh nije ni pocela!!!!
kad ima te dobru ribu kraj sebe dobijete strash i sve postaje deo vashe krivice ...

i kao sto je neko vec spomenu :
SVE ide IZ GLAVE
 
smoki 2004:
OCIGLEDNO DA TI JE PITANJE MALO ....
pa nam je svima ne jasno zasto si ga i postavio `? jer tvoje licno iskustvo ili ?
nisam josh cula da se neki muskarac toga pitao ?


Meni se nije desilo niti ce ikada jer jako biram s kojom to radim.
Nego malo malo pa cujem od zena takve izjave i onda me zanima sta ih navodi na takvo pogresno misljenje. Jer pretpostavljam da su izumrli pacenici koji samo paze da se ne zayebu pred zenama.

Ako ti i sad nije jasno daj mail pa ti saljem skicu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top