ima li ljubavi uopste?

jedan moj drug kaze da je danas naci jedan par koji je zajedno , strogo jer se to dvoje ljudi vole... Vrlo tesko, skoro nemoguce... on takodje misli da su danas ljudi ''zajedno'', iz bezbroj razloga, ali fali onaj po mom misljenju najbitniji! LJUBAV!
pa vas ja pitam ima li ljubavi uopste?
u ovom svijetu, sponzorstva, na sve moguce nacine, svih vrsta interesa,i trgovine... nadam se da gore pomenuti nije u pravu, ali bojim se da jeste!
I da li vi volite nekog, i taj neko bezuslovno voli vas? :confused:
 
Zašto tako pesimistički stav? Ima ljubavi ako se potrudiš da je nađeš. Teško je bez ljubavi živeti, znam neke koji je nisu imali.

Danas je ljubav retka pojava.:(

Čini mi se da se trudim onoliko koliko mogu ali je to izgleda nedovoljno. Volio bih znati šta je to što je potrebno da bi čovjek imao ljubav. Je li to neki prirodni dar ili se to stiče iskustvom i sa godinama?
 
jedan moj drug kaze da je danas naci jedan par koji je zajedno , strogo jer se to dvoje ljudi vole... Vrlo tesko, skoro nemoguce... on takodje misli da su danas ljudi ''zajedno'', iz bezbroj razloga, ali fali onaj po mom misljenju najbitniji! LJUBAV!
pa vas ja pitam ima li ljubavi uopste?
u ovom svijetu, sponzorstva, na sve moguce nacine, svih vrsta interesa,i trgovine... nadam se da gore pomenuti nije u pravu, ali bojim se da jeste!
I da li vi volite nekog, i taj neko bezuslovno voli vas? :confused:

Ima ljubavi :super:
Volim ma sta da se desi ili se desilo do sada ,ja sam uvek tu ,JEDINO BOG moze da me razdvoji pa i tada dusa ce mi ici njemu .
Ne mogu i ne umem da promenim svoja osecanja ,ona su konstantna a ovo nisu prazne reci. .Sposobna sam uvek bila da sebi obezbedim mnogo toga u zivotu sama tako da mi nije neophodno da me neko hrani ili slicno.Bukvalno mogu da biram jer svako ima svoj slobiodan izbor ali me ne zanima niko sem njega. .Da volim ga bezuslovno jer ne moram da ga volim ,i kada je bilo razloga za suprotno ja nisam prestajala da ga volim i volim ga jos uvek i volecu ga uvek :zaljubljena: za mene je on SVE .Dali on mene voli bezuslovno? .... Da :rumenko: znam da me voli ,bilo je mnogo gresaka ,mnogo pogresnih koraka ,mnogo razlaza tisine ,odbijanja ...A ustvari on me je .cekao uvek i kada sam mislila da ga nema bio je pored mene
ALI JE TREBALO VREMENA DA TO SHVATIM i NAUCIM da VOLIM NJEGA :rumenko:
Mi smo na svoj nacin ne razdvojni ,ne deljivi ... razumemo se i precutno ,shvatamo ne shvatljivo a ne mogu to bas da opisem /treba doziveti da bi se znalo sta zelim da kazem jer je ustvari neopisivo..O ljubavi se moze mnogo pisati a moj odgovor je jos uvek ne dovoljan .... :heart:
 
Poslednja izmena:
Čini mi se da se trudim onoliko koliko mogu ali je to izgleda nedovoljno. Volio bih znati šta je to što je potrebno da bi čovjek imao ljubav. Je li to neki prirodni dar ili se to stiče iskustvom i sa godinama?

Znas sta, kad vidim nekog s poprilicnim brojem godina a da je u nedoumici ili nema blage veze sta je ljubav i ostalo - e to je ono sto ja ne razumem.
:???:
 
Bilo ko kome da prica sta je ljubav ne vredi jer i pored hiljade definicija tudjih ne moze neko osetiti isto kao onaj ko tvrdi da ljubavi ima .Postoji jedna malo brutalna slika ali necu ovde da je kacim a ona govori mozda bez reci sto je ustvari i najlepse ...
Reci sve bez ijedne reci :heart
:heart:
 
ne nadaj se da ce priznati :whistling:
ovde su svi zaljubljeni , voljeni i srecni .
samo tipkaju dok su na poslu .
svi su lepi i zadovoljni, drustveni, sveznajuci :mrgreen:

Možda je stvarno tako, ma koliko to nevjerovatno zvučalo. Možda je one koji nisu zaljubljeni, nevoljeni i nesrećni sramota da se jave i to kažu, pa zato šute i prepuštaju forum srećnima i onima koji zanju šta je to ljubav. A eto i mi koji pripadamo onoj prvoj grupi, kada smognemo hrabrosti da se javimo i kažemo svoj stav odmah nas razapinju na krst. Jednoumlje vlada čak i na ovakvim, naizgled bezazlenim, forumima. :roll:
 

Back
Top