Muski glas

Gost118

Elita
Poruka
22.445
On je fin decko u svakom pogledu, pristojan, pazljiv, strpljiv, obrazovan, slusa dobru muziku i cita dobre knjige, dobro izgleda i slobodan je...
Motorizovan je i useljiv, ako je to uopste bitno... :roll:
Dopada mi se, mozda bih mogla i da se zaljubim u njega...

Ali, avaj, odbija me njegov glas...
Tako je.........obican...neprivlacan... :|
Od njega ne mogu srsi da mi silaze niz ledja, ruka sama ne leti da se zavuce......tamo... :oops:
On mi ne budi strasnu zelju...
I bem li ga, to mi smeta... :? :confused:

Desavaju li se takve stvari jos nekome? 8-)
Mozete slobodno i da me napusite... :?
Mozda bi to bilo i najbolje pa da dodjem sebi... :lol:

Zbilja, kako i koliko na vas utice privlacan muski glas?
 
glas je bitan, ali kao isve što bi slušala svaki dan bi gubilo na značaju!
ti samo neznaš šta je bitno i trajno. Ako si ga htela za kres varijantu, bolje ga zaobiđi, jer ćeš ga povrediti.
IPAK SI RAZMAŽENA i misliš pišom
 
Glas ne utiče na moj odnos prema toj osobi. Mada, prijatan muški glas čini da se naježim, ili što napisao M. Kapor "kao da te male bele mačke grebu po ledjima" ;)
 
I ja volim lep, muski glas. :) Odbija me kada neko ima npr. krestav glas.
I to ne samo kod muskaraca, vec uopsteno. Ima jedna devojka na faksu, ide u moj razred, ona kada progovori svi se najezimo, glas joj nekako skripi i kresti u isto vreme, uzas. :?
 
Dešavale su mi se obrnute varijante. U poslovnom kontaktu sam, recimo, sa nekom muškom osobom. Glas, mmm... trnci te podilaze po celom telu dok govori : )) mislim, uhhh, ne može biti loš frajer dok ima tako seksi glas... svaki put kad se čujem s njim sva se uzvrpoljim : ))) i onda nakon nekoliko meseci projetktovanja filmova u glavi konačno upoznaješ osobu i .... ko da te neko polio sa kofom hladne vode : )))
A ovo o čemu govoriš... nemam pojma... morao bi imati užasno neprivlačan glas pa da svi ostali kvaliteti padnu u vodu.
 
Ja kod zena volim pravi meki zenski glas i to me privlaci, ali nije mi los ni kad ima dublji to me vuce na divljacki seks s njom. Obicno su takve divljakuse.
Ali nije vazno samo dubina nego i boja glasa kod muskaraca, ***** musko kad je piskav.
 
Ako taj glas govori dobre stvari u dobrom trenutku - ma kako neprivlačan bio trenutno, nedostajaće kasnije... A i ono motorizovan, useljiv i sl... Ma na sve se živ čovek navikne, kako ne bi i na glas - ako su dobri razlozi :lol:
 
Ma, znala sam ja da je greska u meni, a ne u njemu, ali mi je trebalo da me i drugi uvjere u to...
Fala vam... Vec mjesec dana otezem sa prvim sastankom... :?
Hm, ili da jos otezem, prije nego se uvjerim kakva mu je pisha...? :lol:
 
hahahahha meni se to desilo....videla sam jednog dobrog,zgodnog,frajera,..dirketor u Grckoj banci...sve super...ali kad je progovorio...kao Paja patak.......i kako sad ja njega da zamislim u krevetu kako lezimo zajedno a on mi kresti na uvo??? :roll:
Mada u kakvoj sam situaciji sada naucila bih i to da tolerisem....sta fali Paji Patku??
 
Gazdarica:
Ma, znala sam ja da je greska u meni, a ne u njemu, ali mi je trebalo da me i drugi uvjere u to...
Fala vam... Vec mjesec dana otezem sa prvim sastankom... :?
Hm, ili da jos otezem, prije nego se uvjerim kakva mu je pisha...? :lol:


Nemoj vise otezati i ovo je previse. Svaka mu cast sto ima zivaca.
 
Samantha Jouns:
hahahahha meni se to desilo....videla sam jednog dobrog,zgodnog,frajera,..dirketor u Grckoj banci...sve super...ali kad je progovorio...kao Paja patak.......i kako sad ja njega da zamislim u krevetu kako lezimo zajedno a on mi kresti na uvo??? :roll:
Mada u kakvoj sam situaciji sada naucila bih i to da tolerisem....sta fali Paji Patku??


A sta ces kad te prodje takva situacija? Gledaj na duge staze.
 
Jedan izlazak, manje vise, daj sansu i sebi i njemu.
Ako ima sanse za nesto izmedju vas, onda to sigurno ne zavisi od glasa.
Kao sa hrkanjem, cini mi se da si ti rekla, da pored muskarca u koga si jako zaljubljena mozes da spavas bez obzira na hrkanje.
Mozda ces i boju njegovog glasa moci da "precujes", ako proradi hemija. Ako nema hemije, dzaba i da pravo momci dok prica. :)
 
moj prvi dečko je imao odvratan glas, a bio je božanstveno lep i zgodan. Glas mu je bio kreštav, piskutav, ne znam ni da opišem- ni muški ni ženski. Tada mi nije smetalo jer sam bila smrtno tinejdžerski zaljubljena, ali kad sam ga čula pre par godina, automatski sam se zapitala šta mi bi onomad:mrgreen:

mada, mislim da piša može mnogo toga da kompenzuje :mrgreen:
 
Privlacan muski glas... uhhh.. to mi je jedna od bitnijih stvari na njemu .. naravno uz dobar sexi glas ide i sadrzaj,,, sta govori.. i to mi je vrlo bitno ;-) Ja naprimer ne volim svoj duboki glas iako mi svi kazu da je ok. nekako mi nije u saglasju sa mnom:(
 
kučka:
Privlacan muski glas... uhhh.. ...(

ahhh da, na vratu dok sam mu okrenuta leđima, kad kao šapatom nešto priča a ja ga ništa ne razumem i smeškam se - kao da je smisao onoga što govori bitna, bitnija od samog načina na koji to čini i onoga što u meni izaziva...
 

Back
Top