interesuje me vase misljenje u vezi

Jako je tesko da se dvoje koji su iz razlicite sredine sloze bez nekih vecih problema.Prakticno nemoguce.Neko mora da ispasta. Imam nekoliko takvih primera u svojoj okolini...to jednostavno ne funckionise ili funkcionise nakaradno.
Inace do sada nikada nisam imao posla ni sa jednom devojkom koja je sa sela. Kao klinac nisam voleo da idem na selo. To...kao.. priroda...bla bla...to me ne privlaci vise od par sati ili ako se pravi rostilj,hehehe!
Nemam nikakav konkretan odgovor,ali mislim da slabo ko moze da izdrzi i prezivi toliki pritisak okoline kakv si ti milanivk naveo.
 
gurmanci:
Zavisi sta je jace. Ako se stidis te osobe zato sto te drustvo zeza, onda je pitanje da li mozes da je volis. Ako je zaista volis i ne stidis je se onda ignorisi komentare. Ti komentari su skroz povrsni, zezanje, a mogu da te razdvoje od nekog ko mozda zaista vredi.

Kada drustvo upozna tu osobu tretirace je kao OSOBU, a ne kao seljanku, dakle zavisno od toga kakva je zaista.

Budi smeker i ne dozvoli ni na sekund da neko ucini da se ona lose oseca zbog toga sto je sa sela, a neko je dovoljno bezobrazan da je zafrkava (mada zaista ne znam zasto bi).

"Zasluzni gradjani" ce se ipak najvise ponasati zavisno od tog stava. Ako iskuliras i tretiras je kao damu, niko se nece ni usuditi da zucne.


i ja se slazem sa ovim textom
 
milanivk:
zasto se ti toliko foliras,sta je u pitanju,lecis svoje komplekse

Za moje komplekse definitivno ne postoji lek,tako da se sada trudim da zarazim i druge istim..........ko reko sto da drugima bude bolje nego meni.....................

Ps.Ajde............evo predlog...............a da ti odes na selo.............mislim lakse ces da se uklopis...............izmedju ostalog..................
 
milanivk:
da ste u situaciji,nevezano muski-zenski pol,nadjete momka-devojku sa sela.ta osoba je sasvim ok,pazljiva duhovita,osecajna,ma sve ok.ali vase drustvo,porodica se ne slaze zbog toga sto je sa sela,drustvo vas zeza,kako bi reagovali na to,da li bibili sa njim-njom?

Ti si jedna iskompleksirana budala i snob, što se odnosi i na tvoje društvo.

Pozdrav od mene i mojih koleginica SA SELA!!!!!!!!!

P.S. Zar ne znaš da su devojke sa sela najbolje??! Pitaj Severinu.
 
niko kao ja:
Za moje komplekse definitivno ne postoji lek,tako da se sada trudim da zarazim i druge istim..........ko reko sto da drugima bude bolje nego meni.....................

Ps.Ajde............evo predlog...............a da ti odes na selo.............mislim lakse ces da se uklopis...............izmedju ostalog..................



evo ja idem na selo,samo mi kazi u kojoj si ti stali,pa ujedno da vodim racuna o tebi,i pomognem ti u resavanju svojih kompleksa!!!!!!!
 
Slazem se sa gurmanci u svemu po ovom pitanju.
Razmisli malo i o tome zasto te tvoji drugovi zezaju sto imas devojku sa sela. Mozda su tipovi koji ce te zezati zbog bilo cega, ovaj put sto ti je devojka s sela, drugi put zbog toga sto je mnogo visoka ili niska, sto je bila sa tim i tim pre tebe, sto radi taj i taj posao itd. Potrudi se da razmisljas svojom glavom i ne odbacujes ljude koji ti znace zbog drugova koji te zezaju jer cak i kad budes resio ovaj "problem", mozda ce oni naci drugi.
Pozdrav...
 
Kada sam ja nešto zaista htela, nije me bilo briga šta priča porodica, društvo...
I uglavnom mi se pokazalo da su odluke koje sam donela protivno svim savetima, a u skladu sa mojim jakim željama, bile izuzetno produktivne za moj život...
A što se tiče sela, nije uopšte bitno odakle je neko, već kakav je...
 
Pa lepo reče gurmaci: odmeri svoje emocije i onda izaberi izmedju njih i stida. Ja sam uvek za prvo, a ako je ono drugo jače - onda i ne treba da se trudiš.
Ne razumem samo tu sintagmu "devojka-sa-sela"... ne kapiram šta to znači, osim u geografsko-demografskom smislu.
Vrati se na temu o predrasudama.
 
U situaciji da je recimo devojka sa sela i da je sto kazes sve u redu s njom. To nije nikakav problem cak te seljanke imaju i nekih prednosti... ( ekstreman slucaj recimo neko bas zabaceno selo na planini u pravom smislu te reci )

Patriahalne su...
Zdrave i rumene kao jabuka.
Mogu da potegnu...
Navikle su da rade...
Imas sve u jednom i za njivu i za krevet.
Navikle su i da radjaju i sposobne su za to...

Ko **** drustvo i sta ce oni da misle? Ako su mi prijatelji bice srecni sto se zenim i radovati se svadbi od tri dana pod satorom.

EEE a koliko je samo narodnjaka opevalo lepotu pastirica i cobanica...

Sta ce meni gradska cura vrela, ozenicu devojku sa sela...
 
Autobus 88:
Patriahalne su...
...Zdrave i rumene kao jabuka.
Mogu da potegnu...
Navikle su da rade...
Imas sve u jednom i za njivu i za krevet.
Navikle su i da radjaju i sposobne su za to...

Ko **** drustvo i sta ce oni da misle? Ako su mi prijatelji bice srecni sto se zenim i radovati se svadbi od tri dana pod satorom.

E, Boze, Boze.....ko sto rekoh - nisi ti kriv sto si tako nakaradan ispao....to je roditeljska greska.
 

Back
Top