torba

esperanca137

Iskusan
Poruka
6.368
posto je ona tema bila,ajde odgovorite na ovo

1.Da li uredno slazete novcanice u novcanik ili ih samo trpate bez reda .

2.Sta sve cuvate u novcaniku

Ja imam slike od moje seke,kume,markicu,licnu,cekovnu,kalendar,desetak vizit karti,stotinu papirica sa telefonima,i glupostima za koje vise ne znam ni zasto ih drzim,clansku kartu plesne skole,krstic,ikonicu sv.Petke,i 10 eur koje nosim da imam za svaki slucaj,ali to nikad ne trosim.Valjda zato sto nisu dinari,inace bi nestali u vidu lastinog repa.
Evo sad sam povadila sve one glupave papirice i ima sve da leti:lol: :lol: :lol: :lol:

Vidis da sam promenila,al se devojkama i dalje svidja da pricaju o torbama.Ma to je uvek aktuelana tema.Dakle devojke,mozemo da pricamo o cemu god hocete:lol: :lol:
 
bila je vec tema, samo ova iditska pretraga nikako da da rezultat :?

nikad necu skontati zashto ljudi komplikuju stvari
ona ranija verzija je bila mnogo funkcionalnija

ovde shta god ukucash uvek izbaci "znao nam je.."
zhao im q...:evil:
 
Bila je tema, al' nema veze. :-)
Od tad sam naucila da nosim maramice, obicne i vlazne.
Sminkeraj nikad ne nosim.Ni ogledalce.
Orbit.Novcanik. Kljucevi. Nekoliko hemijskih olovaka. Cvikere za sunce (uvek), cesto mali kisobran, smejali mi se leti na sto stepeni kad su me proveravali u zgradi vlade. :lol:
Mobilni koji nikad ne cujem dok je u torbi.
Sad facsiklu sa sveskama i papircugama. Diktafon. Fotoaparat.
Lek protiv bolova. Nekoliko sjajeva za usne (eto, slagala sam za sminku :lol: ). Malu flasu sa vodom. Kikiriki. Valjda je to to. :-)

E, da i novine ili Elle.
 
HeBePoBaTaH_:
Nosi pečat i čekove...
Šta si ti, kasirka? Zeznuo sam se, poštarka :lol:

Spediter,samo radim komercijalu,jer mi je dosadilo da jurim po terenu,ali kad sam na carini i igram se carinjenja treba mi pecat naravno:twisted:
a cekovi,nikad se ne zna sta ce da mi se dopadne,pa ako nemam dovoljno para,eto carobnih papirica.:D
 
el da istresem torbu? 'aj' ! paz' sad,inventar: novcanik (poluprazan),kljucevi od stana,od za na poslu,od kola,saobracajna,vozacka,obicne maramice,vlazne maramice,ups:always,orbit strong trenutno,ponekad fisherman's ili neki slican "antipolicaj",ogledalce,skakavac,mobil,cafetin,cetka na rasklapanje,edix=belilo,olovke,labelo sjaj za usta.that's all,folks!
 
peach:
el da istresem torbu? 'aj' ! paz' sad,inventar: novcanik (poluprazan),kljucevi od stana,od za na poslu,od kola,saobracajna,vozacka,obicne maramice,vlazne maramice,ups:always,orbit strong trenutno,ponekad fisherman's ili neki slican "antipolicaj",ogledalce,skakavac,mobil,cafetin,cetka na rasklapanje,edix=belilo,olovke,labelo sjaj za usta.that's all,folks!

Ček, ček... Ovde mi nešto bode oči. :lol:
 
peach:
sta je tu cudno? ponekad se pije,a redovno se vozi...evo,stidim se! uf,gde je onaj postidjeni smajli...

Misliš na ovog: "
icon_redface.gif
". Evo samo za tebe. ;) Poklanjam ti ga. :P

A što se tiče alkohola... Neka, neka... I to je za ljude. :lol:
 
sto mi poklanjas stidljivka? sad cu se postidim! sam ja neka dezurna blamerka ovde,smrc? :-(
nego,kondome vise ne nosim u tasni otkad "to" vise ne radim...a propo onih izjava o kondomatima :lol:
 
peach:
sto mi poklanjas stidljivka? sad cu se postidim! sam ja neka dezurna blamerka ovde,smrc? :-(

Ma ne zato, bresk'o... ;) Nisi mogla da ga nađeš, pa ja rekoh da pomognem. :lol:

peach:
nego,kondome vise ne nosim u tasni otkad "to" vise ne radim...a propo onih izjava o kondomatima :lol:

Ma, ne brini. To dođe kad najmanje očekuješ. ;) Ja to iz iskustva (kao). :P
 
esperanca137:
posto je ona tema bila,ajde odgovorite na ovo

1.Da li uredno slazete novcanice u novcanik ili ih samo trpate bez reda .

2.Sta sve cuvate u novcaniku

Ja imam slike od moje seke,kume,markicu,licnu,cekovnu,kalendar,desetak vizit karti,stotinu papirica sa telefonima,i glupostima za koje vise ne znam ni zasto ih drzim,clansku kartu plesne skole,krstic,ikonicu sv.Petke,i 10 eur koje nosim da imam za svaki slucaj,ali to nikad ne trosim.Valjda zato sto nisu dinari,inace bi nestali u vidu lastinog repa.
Evo sad sam povadila sve one glupave papirice i ima sve da leti:lol: :lol: :lol: :lol:

Vidis da sam promenila,al se devojkama i dalje svidja da pricaju o torbama.Ma to je uvek aktuelana tema.Dakle devojke,mozemo da pricamo o cemu god hocete:lol: :lol:

nemas kondom !!!???
 
esperanca137:
posto je ona tema bila,ajde odgovorite na ovo

1.Da li uredno slazete novcanice u novcanik ili ih samo trpate bez reda .

2.Sta sve cuvate u novcaniku

1. Како кад. Углавном слажем, али кад ми врате кусур у радњи, само га нагурам у новчаник.

2. Показна карта, личне карта, хало-картица, зихернадле :roll: , слике маме и брата (ћалетову никако да набавим), неке подсетнице и то је то. Мали ни мовчаник.
 
uuu novchanik mi je ogroman, chovek kad ga vidi pomislio bi da ima brdo para u njemu kad ono shipak :?

papirne novchanice su slozhene
a dzepic sa mentalnim je donedavno bio pretrpan svim samo ne dinarima
i onda kasirke uvek kontaju da grbavim
kad kazhem da nemam sitno, a sve zvecka (al neke druge valute )
uglavnom ima svega i svachega
chak i slichica pere koyota :lol:
drugaricin komentar od pre nekog vremena je bio
" o bozhe, gledam shta sve imash u ovom novchaniku, i kontam da je sve to unutra stavilo 5 razlichitih ljudi "
: slike drugarica/drugara, potsetnice , stari kalendari, kartice za teretanu, biblioteku, lichna, ETC, gomila nekih rachuna i priznanica, moje fotke i bla bla :roll:

i neshto shto mi je baka poklonila za srecu, kao amajlijica mala knjizhica sa kamenchicem i slichicom sv. Antuna :)
 
Zaboravila sam da napisem sta imam u novcaniku:

novac
vizit kartice (tipa, ako vam treba limuzina u NY-u, koga da pozovete :lol: )
fotku- dragi i ja :) (on u fotelji, ja na naslonu)
prvi zaradjeni dolar za srecu da uvek imam paraaa :p
jednu detelinu sa cetiri lista
International student identity card (dobra mi fotka na njoj :wink: )
Clanska karta NB
Povlastica za prevoz
I karte za jazz festival :)
 

Back
Top