Sekretarice...bash me nesto interesuje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Koliko vas dolazi na krstaricu samo kad je na poslu.

Evo jedan spisak:
Steffan
Suzy
NatasaNatasa
Divlja
Espi (ponekad i od kuce ali redje)
lav607


siguran sam da ih ima josh dosta, ne znam zasto ali bash mi je zanimljiv taj podatak koliko sekretarice gube vreme na ovom forumu umesto da budu produktivne.
Hajde potpisite se ako smete :twisted:
 
loop:
Koliko vas dolazi na krstaricu samo kad je na poslu.

Evo jedan spisak:
Steffan
Suzy
NatasaNatasa
Divlja
Espi (ponekad i od kuce ali redje)
lav607


siguran sam da ih ima josh dosta, ne znam zasto ali bash mi je zanimljiv taj podatak koliko sekretarice gube vreme na ovom forumu umesto da budu produktivne.
Hajde potpisite se ako smete :twisted:

Sto se mene tice da....................ali ebi ga nisam sekretarica.............[imam maljave noge]
 
Dobro da se ispravim ondaK
Produktivni ljudi koji na poslu imaju vremena i za internet a uz to ne moraju biti sikretarica :lol:
a preko vikenda ih nema ovde...

Steffan
Suzy
NatasaNatasa
Divlja
Espi
lav607
Zena sa greskom
limunada
Lozac Ugljena
Jazzer
teardrop

... josh neka ili neki ?
 
loop:
Dobro da se ispravim ondaK
Produktivni ljudi koji na poslu imaju vremena i za internet a uz to ne moraju biti sikretarica :lol:
a preko vikenda ih nema ovde...

Steffan
Suzy
NatasaNatasa
Divlja
Espi
lav607
Zena sa greskom
limunada
Lozac Ugljena
Jazzer
teardrop

... josh neka ili neki ?


Nekako mi uvek padnu kreativnije stvari napamet za vikend.........nego da sam na netu.........
 
Hm ... pa čekaj ... što sam sad ja prozvana zbog toga .... Svoj posao odradjujem iz momenta i nikad posao ne trpi zbog Net-a ... kad imam vremena svratim ovde, odgovaram, svadjam se, diskutujem - ali posao je uvek na prvom mestu.
Po meni je to sasvim u redu ... ako plata nije zadovoljavajuća (kao što meni nije) ... onda teraj bar neko svoje zadovoljstvo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top