Cutanje je zlato...

Nexus 6

Iskusan
Poruka
5.246
inspirisan nekim postovima, prvenstveno o Velji Ilicu, morao sam da postavim ovakvu temu...
jeste li primetili odredjenu vrstu...pa...osionosti, oholosti, nazovite kako hocete, sadasnje vlade...
mislim u smislu nedovoljne svesti i odgovornosti polaganja racuna novinarima i javnosti...
nekako mi se cini da se prosla vlada koprcala od novinarskog smaranja, sto za gluposti, sto za stvari gde su bili u pravu...
znaci, ja ne sporim rad vlade...ne radi se o tome...
nego...
Velja prica sta prica, i osim malih talasanja na samo jednom mediju, nema nikakvih reakcija...
Kostunici, Bulatovicu i Jocicu ne pada na pamet da kazu sta su pricali sa Legijom, onomad...
Dinkica zabole za tuzbe protiv njega...ne pojavljuje se covek na sudu...
na taj stav, "pustite vi nas da radimo, nemamo sta mi vama da se pravdamo" mislim...
a mislim da nisu istu pricu pricali kada su bili u opoziciji...
 
to je taj trip arogancije,i nekog "nadautoriteta" koji je kostunica izgradio.cini mi se kao da svi imaju neki komplex od kostunija,niko mu ne _ebe kevu,svi nesto fino oko njega..meni je to neverovatno,jer se na proslu vladu islo sa cim se stigne(mada mi je i zivkovic retardo)
a o velji...ma vazniji su bulatovic i jocic,velja samo treba da hrani one najnize,nepismene ljaljane..zabava za plebs..
 
Nexus 6:
inspirisan nekim postovima, prvenstveno o Velji Ilicu, morao sam da postavim ovakvu temu...
jeste li primetili odredjenu vrstu...pa...osionosti, oholosti, nazovite kako hocete, sadasnje vlade...
mislim u smislu nedovoljne svesti i odgovornosti polaganja racuna novinarima i javnosti...
nekako mi se cini da se prosla vlada koprcala od novinarskog smaranja, sto za gluposti, sto za stvari gde su bili u pravu...
znaci, ja ne sporim rad vlade...ne radi se o tome...
nego...
Velja prica sta prica, i osim malih talasanja na samo jednom mediju, nema nikakvih reakcija...
Kostunici, Bulatovicu i Jocicu ne pada na pamet da kazu sta su pricali sa Legijom, onomad...
Dinkica zabole za tuzbe protiv njega...ne pojavljuje se covek na sudu...
na taj stav, "pustite vi nas da radimo, nemamo sta mi vama da se pravdamo" mislim...
a mislim da nisu istu pricu pricali kada su bili u opoziciji...

Е Нексусе6, ал' си Ти "мала наивна маца"... ја знам да је произвођачима трачева као што је Б92 који су достигли ниво чисте шизофреније у измишљотинама, веома криво што НЕ МОГУ ОВУ ВЛАДУ ДА ГУРНУ У МАШИНУ... али не треба заборавити да је Коштуница смирен и паметан човек... није овца... па замисли како би чланови владе били глупи да спадну на неку лопату "бранкицу" да она њих преслишава... и неког Верана Матића... ма иди, бре...
... па наравно да им не па памет да кажу шта су причали са Легијом... еееееееејјјј, па ваљда постоји и нешто што ЈОШ УВЕК НИЈЕ ЗА ЈАВНУ ЖВАКУ...али, ја дубоко верујем да ће доћи време за ИСТИНУ... мислим да је ствар са Легијом далеко компликованија него што изгледа (у вези умешаности страних служби)...

... и ту је оно ГЛАВНО... одакле Ти идеја да ПОЛИТИЧАРИ ТРЕБА ДА ПОЛАЖУ РАЧУНЕ НОВИНАРИМА... е то је оно главно... новинар измисли и пласира причу а онда неко треба да буде толика будала да "полаже рачуне"... НЕ, јер ПАС ЛАЈЕ - ВЕТАР НОСИ...
 
Nexus 6:
Kostunici, Bulatovicu i Jocicu ne pada na pamet da kazu sta su pricali sa Legijom, onomad...
Dinkica zabole za tuzbe protiv njega...ne pojavljuje se covek na sudu...

А Ђинђић се баш уби од објашњавања шта је ономад договарао са Милошевићам - 1991 кад је била "плишана револуција" после 9. Марта и касније у време Протеста 1996/97. Другом приликом је и мене ЛАГАО да се није срео са Милошкетом, пошто сам се ја смрзавао на улици слушајући њега и борећи се да он буде градоначелник.
Исто тако је био и "транспарентан" поводом свог договора са Легијом који га је (како се сам хвалио, а по томе је тада пљувао Драшковић) и довео на власт.
Баш је згодно имати памћење.
Лепо кажу - убили су га они са којима се дружио.
 
Duh Sekire:
А Ђинђић се баш уби од објашњавања шта је ономад договарао са Милошевићам - 1991 кад је била "плишана револуција" после 9. Марта и касније у време Протеста 1996/97. Другом приликом је и мене ЛАГАО да се није срео са Милошкетом, пошто сам се ја смрзавао на улици слушајући њега и борећи се да он буде градоначелник.
Исто тако је био и "транспарентан" поводом свог договора са Легијом који га је (како се сам хвалио, а по томе је тада пљувао Драшковић) и довео на власт.
Баш је згодно имати памћење.
Лепо кажу - убили су га они са којима се дружио.

Duh, za tvoju informaciju, svako ko je nesto znacio u opoziciji sastajao se sa Milosevicem i to ne samo jednom.
 
Nexus 6:
pa Djindjic je rekao da se sretao sa Legijom...a to nikako ne mora da znaci da su se druzili...
al' opet vi pominjete proslu vladu i Djindjica...nije o njima rec...
rec je o sadasnjoj vladi...

А можда сви и не мрзимо Легију, само то није политички опортуно да се признаје.

marlon:
Duh, za tvoju informaciju, svako ko je nesto znacio u opoziciji sastajao se sa Milosevicem i to ne samo jednom.

Коштуница се није састао ниједном, мада није он ништа значио У ОПОЗИЦИЈИ, а зато је баш био погодан да дође на власт... Зајебана бре земља Србија.
 
Duh Sekire:
А можда сви и не мрзимо Легију, само то није политички опортуно да се признаје.



Коштуница се није састао ниједном, мада није он ништа значио У ОПОЗИЦИЈИ, а зато је баш био погодан да дође на власт... Зајебана бре земља Србија.


Ne on nije tu si u pravu, ali ajde malo da pricamo zaverenicki. Sta je on kad je Milosevic odlazio, pricao onoliko dugo sa njim nasamo? Ja ne znam, a znas kakva je atmosfera bila tad u BG-u i Srbiji.
A kako nasi dragi dugogodisnji prijatelji Ameri finansiraju prevrate u zemljama treceg sveta....Finansiraju partiju na vlasti....i....partiju koja nije u Parlamentu. Isti princip skoro 50 godina. Ko shvati, shvati... :lol:
 
marlon:
Ne on nije tu si u pravu, ali ajde malo da pricamo zaverenicki. Sta je on kad je Milosevic odlazio, pricao onoliko dugo sa njim nasamo? Ja ne znam, a znas kakva je atmosfera bila tad u BG-u i Srbiji.
A kako nasi dragi dugogodisnji prijatelji Ameri finansiraju prevrate u zemljama treceg sveta....Finansiraju partiju na vlasti....i....partiju koja nije u Parlamentu. Isti princip skoro 50 godina. Ko shvati, shvati... :lol:

Колико дуго, 15мин... па није ваљда да верујеш Беби Поповићу.
А ида је нешто причао, пази ово - Цобе је у Хагу, Србија је добила Студију и полако иде напред, а то што дјечаци плачу (чедисти) ме живо заболе.
А Лазаревић је херој који је неправедно оптужен и жртвован да бисмо ишли у ЕУ. И треба му одавати почаст, не видим да се неко у свету због тога буни...

Оно за Амере - па "Отпор" је показао право лице у Украјини, зар не!?
 
Duh Sekire:
Колико дуго, 15мин... па није ваљда да верујеш Беби Поповићу.
А ида је нешто причао, пази ово - Цобе је у Хагу, Србија је добила Студију и полако иде напред, а то што дјечаци плачу (чедисти) ме живо заболе.
А Лазаревић је херој који је неправедно оптужен и жртвован да бисмо ишли у ЕУ. И треба му одавати почаст, не видим да се неко у свету због тога буни...

Оно за Амере - па "Отпор" је показао право лице у Украјини, зар не!?


Duh ti znas da ja maltene sve sto kazes potpisujem, ali Voja je bio sa njim preko sat i po, mozda i dva. Bio je zivi....ali nema veze, ne veruj Bebi, veruj meni :lol: Hocu da kazem sustinu. Drago mi je da Voja tu gde jeste, kakav god da je, posle dugo vremena jedan pravi Srbin vodi zemlju. Sta ce iz toga da ispadne videcemo.
Otpor je smejurija. To su takvi diletanti kakvih nije bilo nigde. Pa i oni jadni klinci Kinezi sto su izgazeni tenkovima na Tjenanmenu su bili bolje organizovani od ovih. Deja Vu brate. Sve ide u krug.
 
Јес Отпор смејурија, али онај њихов дериват "Пора" у Украјини зајеба Рује, мада изгледа не задуго... Но видећемо, и да не скрећемо тему.
Ево, ја се повлачим, ако неко хоће да кука што се Јочић састајао са Легијом, широко му поље :)
 
Па знаш како, то је више за медије...
Него видим на другом форуму неку кукњаву како је ДСС преузео и Студио Б. Као поставили ону (анти)Дарвинку на главно место. Баш ме чуди како је то могуће поред живог Богдановића.
 
Nexus 6:
propustas poentu, poznavajuci tebe, namerno...
ne radi se o tome zasto se sastao, nego zasto o tome cuti...i nije samo o Jocicu rec...kad se svi skupe, dobijes netransparentnost vlasti, sto je opasno...

Па, ******, Нексусе 6, где си Ти то видео да неки званичник (министар или предсендик Владе) препричава новинарима своје разговоре које је водио са неким - новинарима, НВО и сличним гуланферима ... где си то видео, мајке ти...то се не зове транспарентност, то се зове малограђанска жеђ за трачевима... јавности треба саопштавати ОДЛУКЕ..(тј.отварати јавне дискусије пре доношења истих у парламенту)... итд.
 
Nexus 6:
inspirisan nekim postovima, prvenstveno o Velji Ilicu, morao sam da postavim ovakvu temu...
jeste li primetili odredjenu vrstu...pa...osionosti, oholosti, nazovite kako hocete, sadasnje vlade...
mislim u smislu nedovoljne svesti i odgovornosti polaganja racuna novinarima i javnosti...
nekako mi se cini da se prosla vlada koprcala od novinarskog smaranja, sto za gluposti, sto za stvari gde su bili u pravu...
znaci, ja ne sporim rad vlade...ne radi se o tome...
nego...
Velja prica sta prica, i osim malih talasanja na samo jednom mediju, nema nikakvih reakcija...
Kostunici, Bulatovicu i Jocicu ne pada na pamet da kazu sta su pricali sa Legijom, onomad...
Dinkica zabole za tuzbe protiv njega...ne pojavljuje se covek na sudu...
na taj stav, "pustite vi nas da radimo, nemamo sta mi vama da se pravdamo" mislim...
a mislim da nisu istu pricu pricali kada su bili u opoziciji...


pa voja bi da je tito, ili barem sloba... a shta misli 85% javnosti, koja je za izbore... to je ipak niza rasa :roll:

i djindjic je bio srbin iz srbije, i jedini koji je vredeo. ovaj selja je laziro tarabice da bi dosho na vlast, iz srbije je al... kad je on u pitanju, chanak je 2000 lepo reko, kad je trebao da glasa za njega... i 100% je bio u pravu.
 
Ви демократе би стварно могли мало да се приупитате како тако лако испуштате медије, па онда оно напуштање Скупштине вам је аутого до коске...
Него, имам ја неку идеју зашто је то тако. 'оћете да вам шапнем.
 
eremita:
Па, ******, Нексусе 6, где си Ти то видео да неки званичник (министар или предсендик Владе) препричава новинарима своје разговоре које је водио са неким - новинарима, НВО и сличним гуланферима ... где си то видео, мајке ти...то се не зове транспарентност, то се зове малограђанска жеђ за трачевима... јавности треба саопштавати ОДЛУКЕ..(тј.отварати јавне дискусије пре доношења истих у парламенту)... итд.

seti se kako je bilo sa proslom vladom...afera je bilo manje i na svako glupost se reagovalo zestoko...
a danas?
i da...on treba da kaze sta je pricao sa Legijom, zato sto on na to nije imao prava...on nije inspektor, nego ministar...
i ima, majci, da objasnjava kada ostane bez imuniteta...ali ja pricam o osionosti vlade, koja moze da se meri sa slobinim vladama...
 
Nexus 6:
seti se kako je bilo sa proslom vladom...afera je bilo manje i na svako glupost se reagovalo zestoko...
a danas?
i da...on treba da kaze sta je pricao sa Legijom, zato sto on na to nije imao prava...on nije inspektor, nego ministar...
i ima, majci, da objasnjava kada ostane bez imuniteta...ali ja pricam o osionosti vlade, koja moze da se meri sa slobinim vladama...

... друга је ствар што је претходна Влада била толико глупа (а и није имала чисту савест) да је за сваку "причу" осећала обавезу да опали жваку у медијима... али то се нигде не ради... и ко уопште каже да је Влада пок.Ђинђића била добра... па сети се избора - народ је лепо рекао шта мисли о Ђинђићевој влади и владавини... мада је свима, нормално, жао што је он тако трагично завршио...
... чим упаднеш у МАШИНУ ТРАЧА --- зна се, НОВИ ИЗБОРИ... зато демонократе и кукају...
 
Ova vlada, kakva je takva je, bolja je od prethodne. Barem se nesto od ovih vidi, neki napredak, mada minimalan. Od prethodne vlade nam je ostala samo ogromna gomila praznih reci, pravdanja, vajkanja i pljuvanja po bivsem rezimu. Nista vise od toga. I sada, kada sam procitao ove postove Nexus-a i drugih plavo-zutih, opet kao da se vracam u ono vreme bivse vlade - vesto manipulisanje dogadjajima i okretanje vode na svoju vodenicu, ali na zalost bez ikakvog efekta. Bivsa vlada je samo pricala i pricala i pricala sta ce da uradi, a niko nije imao mooda da bilo sta uradi. Pazi kad mi se zgadila ta cuvena njihova recenica - nasledili smo probleme od prethodnog rezima! :? :| :???: Pa resite barem jedan, rekoh im, uradite makar i nesto pogresno - ali, nista. Samo prazne price. Isporucili su Slobu Hagu. Jedino sto su uradili i to najpogresnije moguce. Zgadila mi se ta prethodna garnitura i zbog toga sto sam u verbalnim duelima sa njima, ako bih rekao da je nesto iz prethodnog rezima bilo i dobro ili da je greska sto se Sloba obreo u Hagu, ispadao nazadnjak, slobista, sve najgore. Naravno, nisam im ostajao duzan, uvek su dobiijali povratnu porciju i po. Kako da dokazem tim usijanim glavama da se ne moze uvek rusiti proslost? Kako da im objasnim da osim slobista i europejaca postoji i ova TRECA strana, na koju Srbija, ocigledno, jedino i moze da racuna? Treca strana koja NIKADA nije bila inficirana komunizmom od kojeg boluju i "slobisti" i plavo-zuti "europejci"?
Kako? Nikako. U se i u svoje kljuse. Nista nikom ne objasnjavaj nego delaj. Za spas Srbije.
 
Zex:
Ova vlada, kakva je takva je, bolja je od prethodne. Barem se nesto od ovih vidi, neki napredak, mada minimalan. Od prethodne vlade nam je ostala samo ogromna gomila praznih reci, pravdanja, vajkanja i pljuvanja po bivsem rezimu. Nista vise od toga. I sada, kada sam procitao ove postove Nexus-a i drugih plavo-zutih, opet kao da se vracam u ono vreme bivse vlade - vesto manipulisanje dogadjajima i okretanje vode na svoju vodenicu, ali na zalost bez ikakvog efekta. Bivsa vlada je samo pricala i pricala i pricala sta ce da uradi, a niko nije imao mooda da bilo sta uradi. Pazi kad mi se zgadila ta cuvena njihova recenica - nasledili smo probleme od prethodnog rezima! :? :| :???: Pa resite barem jedan, rekoh im, uradite makar i nesto pogresno - ali, nista. Samo prazne price. Isporucili su Slobu Hagu. Jedino sto su uradili i to najpogresnije moguce. Zgadila mi se ta prethodna garnitura i zbog toga sto sam u verbalnim duelima sa njima, ako bih rekao da je nesto iz prethodnog rezima bilo i dobro ili da je greska sto se Sloba obreo u Hagu, ispadao nazadnjak, slobista, sve najgore. Naravno, nisam im ostajao duzan, uvek su dobiijali povratnu porciju i po. Kako da dokazem tim usijanim glavama da se ne moze uvek rusiti proslost? Kako da im objasnim da osim slobista i europejaca postoji i ova TRECA strana, na koju Srbija, ocigledno, jedino i moze da racuna? Treca strana koja NIKADA nije bila inficirana komunizmom od kojeg boluju i "slobisti" i plavo-zuti "europejci"?
Kako? Nikako. U se i u svoje kljuse. Nista nikom ne objasnjavaj nego delaj. Za spas Srbije.


ajoj
josh jedan vojisavljevic
:roll:

e srbijo jadna li si...
 
crow:
ajoj
josh jedan vojisavljevic
:roll:

e srbijo jadna li si...

Jadna je sa takvima k'o sto si ti. :( Daj malo izvuci glavu iz bulje, leba ti... Zbog takvih iskljucivih igraca kao sto si ti i oni Slobini, Srbija kaska. Zar ne shvatas da je istina negde izmedju? Ha? Zbog takvih kao sto ste vi (plavo-zuti i slobisti) oni pacovi poput vispaka, abdurrahmana, igracine i ostalih, imaju argument da nas zavitlavaju! Ne zatucavajte se u politikantskim vodama nego pocnite da mislite svojom glavom! Alo! Ne mehanicki!
 
Zex:
Jadna je sa takvima k'o sto si ti. :( Daj malo izvuci glavu iz bulje, leba ti... Zbog takvih iskljucivih igraca kao sto si ti i oni Slobini, Srbija kaska. Zar ne shvatas da je istina negde izmedju? Ha? Zbog takvih kao sto ste vi (plavo-zuti i slobisti) oni pacovi poput vispaka, abdurrahmana, igracine i ostalih, imaju argument da nas zavitlavaju! Ne zatucavajte se u politikantskim vodama nego pocnite da mislite svojom glavom! Alo! Ne mehanicki!

aj malo zaebi moldera i skali i objasni mi kako nechinjenjem, neobaveshtenoscu,filozofiranjem i politikom "od danas do sutra, ako vec mora" zemlja koja je u situaciji kao shto je srbija moze da se pomeri sa dna.

:) ja ne mislim svojom glavom... a ti si se primio na laz koju je neko plasiro u ime tarabica i verujesh da su voju najavili proroci.
tebi je ok da minista pred kamerama shutira novinara...
tebi je normalno da hapsheni lopov i razbojnik bude ministar policije...
...

a taj stav "negde izmedju" vam je super 8) kad voji treba sloba i njegovih par glasova, onda mira i marko nishta nisu krivi za onih 15 godina, a kad treba zapad onda se pavkovic dobrovoljno predo...

pod tom tvojom umerenoshcu je 10x vishe ljudi isporucheno hagu nego pod onim plavo -zutim poltronima istog... zar ti nije chudno.
 
Zex:
Jadna je sa takvima k'o sto si ti. :( Daj malo izvuci glavu iz bulje, leba ti... Zbog takvih iskljucivih igraca kao sto si ti i oni Slobini, Srbija kaska. Zar ne shvatas da je istina negde izmedju? Ha? Zbog takvih kao sto ste vi (plavo-zuti i slobisti) oni pacovi poput vispaka, abdurrahmana, igracine i ostalih, imaju argument da nas zavitlavaju! Ne zatucavajte se u politikantskim vodama nego pocnite da mislite svojom glavom! Alo! Ne mehanicki!

Тачно ЗЕКС, и САМО НЕКА НИШТА НЕ ПОТПИСУЈУ... 8-)
 

Back
Top