Sniper Elite

Ć

Ćale

Gost
Kad god igram neku igricu i u njoj postoji deo u kojem se koristi snajp.
uvek se pitam zasto ne naprave igicu u kojoj ce akcenat biti bas dalekometno ubijanje.
Sniper Elite je upravo to.
Instalirao sam je pre par dana i nije losa.
Osecaj pucanja iz snajpera je extra uradjen sa sve pracenjem leta metka
a i misije su interesantne ali mi je grafika pomalo soc. i smorila me bre vise tematika WWII,
kao da se posle nije ratovalo?!?!
Moglo je to i bolje,ima dosta nesavrsenosti i cesto se stice utisak da su je zbrzali.

Jel igrao jos neko....utisci?
 
Zahtevnost:

DirectX 9.0c required (included on the disk)

Minimum System Requirements:

Windows 98/2000/ME/XP
1 GHz Pentium CPU or equivalent
GeForce 2 32Mb
256 Mb RAM
DirectX 8 compatible sound card
4 Gb free hard disk space
DVD-ROM drive


Recommended System Requirements:

Windows 98/2000/ME/XP
1.4 GHz Pentium CPU or equivalent
GeForce 4 Ti or better
512 Mb RAM
DirectX 8 compatible sound card
4 Gb free hard disk space
DVD-ROM drive
 
save90:
Nisam je igrao,ali hocu posto ja za razliku od tebe volim igre na temu II svetskog rata...

Nisam rekao da ne volim igrice na temu WWII,lepo sam napisao da su smorili sa tom tematikom.
Jel' nisu mogli da ubace snajperistu u Vijetnam ili Koreju....ili mozda Irak ili Avganistan?
Em bi oruzje bilo modernije i interesantnije,em bi malo prosarali ratove.
Ajde kad odigras igru javi utiske,pa da diskutujemo.

Poz.
 
E PA BRACO PO IGRAMA , JA SAM ZAVRSIO MISIJU ELITE SNIPER. IGRA JE FENOMENALNA, u predzadnjoj misiji spasavate pilota i njegovog brata da mozete da pobegnete iz BERLINA. Poslednja misija je da ocistite ceo aerodrom od neprijatelja , a gadjate ih iz kontrolnog tornja i na kraju uskacete u avion i THE END !!!! Ekstra igra :wink:
 
Igra ELITE SNIPER pravljena je na konto filma BEHIND ENEMY LINES , i nije lose napravljena, videcete kad budete igrali ponekad igra zaglupi, odnosno treba tacno da stanete na mesto koje vam je ucrtano na MAPI , pritiskom na TAB .... I TO JE VISE KAO MISIJA sa vise delova nego IGRA , jer cilj igre je oslobadjanje pilota i pobiti sto vise visokih cinova. UZIVAJTE , nije losa za smirivanje zivaca ....... :p
 
Po tvojoj i father-ovoj prici,cini mi se da je igra extra,jos samo da pogledam neke screenshotove i da odlucim da je nabavim(samo je to mali problem jer ne znam gde da je nabavim).
 
:arrow: EVO TI ADRESA , ODNOSNO EVO SVIMA ADRESA ODAKLE JA NABAVLJAM IGRICE , STIZU MI DIREKTNO NA ADRESU , TIP JE MISLIM IZ KRALJEVA I NABAVLJAM OD NJEGA IGRE VEC 3 MESECA I NEMAM PROBLEMA...... ADRESA MU JE www.cdigre.cjb.net , ali ako si iz BEOGRADA na KEJU brate imaju neki likovi samo prodaju IGRICE , ima ih bre na svakom cosku !!!! P O Z D R A V
 
drug mi je pricao o jednoj igrici (uskoro je ocekujem da mi donese) u kojoj pucas iz snajpera i moras da vodis racuna o vetru, uglu, udaljenosti i gomili drugih stvari kad pucas iz snajpera i po prici zestoko me je napalio.
Jel to ta igrica?
 
kolik:
jel neko moze da kaze ko je preso koliko ima misija ?!!!


Veruj mi da nisam uopste brojao misije ali uvek imaju neke podmisije tako da MISLIM da ima negde oko 7 velikih misija, kako da znas da je blizu kraj PREDZADNJA MISIJA JE DA SPASES PILOTA i njegovog brata, nakon toga napadaju vas tenkovi i ti treba da unistis tenk tako sto mu gadjas iz snajpera cep na rezervoaru, zatim ide misija na aerodromu penjes se u konrolni toranj i gadjas sve sto vidis da se krece, ali pazi na neprijatelje posto se i oni penju na kontrolni toranj, ali postavi na stepenice potezne mine... nakon toga sidji kad ne vidis nikoga i rokaj sve sto naidje, zatim ti dolazi kamion pun vojnika i snajperista izrokaj i njih, zatim krece ti avion ti gadjaj sve sto stignes i napokon THE END of the game !!!!
 
eh ,da sa vrha katedrale al ne uspevam nikako da ih sve pogodim, i ne kontam valjda moram pretrcaVATI sa jedne na drugu stranu ili se moze sa 1 mesta sve pokokati ?!!!! to je ono kad trebA panzer tim da zastitim odgore, to je cini mi se zadnja misija ?!!
 
ja sam dosta igrao.ima bogami puno misija.dobra je igra.drugačija od drugih.još bolja je kad se igra online protiv nekog jer je sve novo,nikad nije neprijatelj na istom mestu.ko hoće da igra preko neta neka se javi.možemo da napravimo tim pa da raspalimo protiv engleza,italijana nemaca ili koga već ima na netu.
 

Back
Top