PES 5

Na osnovu demoa mogu da kazem da jeste,malo je brzi,grafika je lepsa,ali nije hardverski zahtevnija,znaci da su jos nasminkali engine...Moze se reci da je jedan evolutivni korak napred,ne velik,ali vise nego dovoljan da dostojno odmeni PES4.
 
e nabavio sam je...
ima par novina ali nista znacajno nije promenjeno od cetvorke
Jos uvek nemaju licence za sve klubove ali igra je ok...
E da cini mi se da je sada udarac uradjen bolje od cetvorke
 
Uzeo sam sinoc iskreno da kazem, da sam odusevljen. Npr. golman sad moze da rukom bai loptu i do pola terena, sto mi je ostavilo jak utisak! Ronaldinho trci kao i u stvarnosti, slobodnjake isto izvodi... Treba sad vremena da se provali sve nove fore...
Extra
 
Ja na četvorci ne mogu da ubodem gol iz slobodnjaka, pa to je strašno! U utakmici naravno. Sve što ide u okvir gola, golman hvata, a prečke, stative i pored koliko ih duša želi. A na trojci sam ubadao k'o nenormalan, skoro svaki drugi put. Jel do igre, u čemu je štos?
 
Stvar vezbe ja sad ubadam(sa dobrim izvodjacem,iz povoljne pozicije znaci,18-25 metara) od 3 jednom,s tim sto jednom obavezno zabodem precku,a jednom prebacim
 
Elvin:
Stvar vezbe ja sad ubadam(sa dobrim izvodjacem,iz povoljne pozicije znaci,18-25 metara) od 3 jednom,s tim sto jednom obavezno zabodem precku,a jednom prebacim
Kako brate, kako? Ja isto radim sa dobrim izvođačem, a još mu je često forma na maximumu...
 
Auuu, mnogo je dobra. Juce je kupujem i lik mi kaze: "I ti si narucio PES5" Ja se smejem i pitam da li je jos neko narucio, a on mi kaze: "Ma ne znam, samo ga ceo dan rezem"
 
jel se i vama cini da je teza od cetvorke.
Znaci igram na sest zvezdica na utakmici i bude maximum 2 gola,a najcesce 1 dok sam
na cetvorci davao golove kako sam hteo...I da jel neko otkrio nesto novo?(od finti)
 
Izvini brate, glup sam, ali moglo bi se zakljuciti da sam umesto inte, trebao napisati finte
Da li ste videli neke finte osim biciklice i flip flapa!
Bunga Banga re izvini molim te, to nije bilo pitanje! Da li sam sad dobro napisao. Da li je razumno?
 

Back
Top