Ah te surove zene.. :)

Steffan

Poznat
Poruka
9.330
Navedite neke primere zenske surovosti.. :D

Evo konkretno proshle nedelje jedna nasha koleginica ovde je spremila neku tortu za njen rodjendan.. jedan nas kolega se toliko odusevio da je trazio recept od nje.. sto jes jes, torta je zaista bila fantasticna.. elem, ona mu je napisala sastojke i objasnila mu kako se sprema.. ali on posto covek nema pojma sa kuvanjem nista nije razumeo.. i kada je dosao kuci i dao svojoj zeni recept i kazao samo da pozove njegovu koleginicu da joj objasni kako se sprema torta ona je nacisto poludela od besa!! Umalo ga nije izbacila iz kuce!! hahahahaha :lol:

E sada mene zanima ko tu nije normalan, on ili ona?!? :D

I pitanje za zene, da li biste i vi isto tako odreagovale da ste bile na njenom mestu? :P

Hvala! :D
 
Pa... da - nego ja bih to drugačije.
Napravila bi mu tortu po tom receptu a onda bi mu je zalepila preko usta.

Mada, zna me dovoljno dobro... Jednu je jeo kašikom iz šolje (verovao ili ne) i tvrdio kako je neverovatno dobra, čak je posle tražio još :lol:
 
DA!
Ja....naaaaaaaaaaaaaaajbolje kuvam.....bar za njega je to lekcija broj jedan...;-)
Moj ne sme ni da mi kaze da nesto ne valja....(a i nije , cini mi se, ni imao bas razloga za to...;-)...)
Inace , tudj recept, zasto da ne....samo...sto Majce kaze....od koleginice???????
moreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
;-)
 
Ebem li ga,sve zavisi od raspolozenja...a da bih zvala njegovu koleginicu da je pitam kako se pravi...pa ne znam verovatno bih morala da je poznajem i da mi bude STRASNO simpaticna a naravno i da ima muza koji je vrlo ljubomoran... ;-) u suprotnom napravila bih malo sutra.
 
Suzy:
DA!
Ja....naaaaaaaaaaaaaaajbolje kuvam.....bar za njega je to lekcija broj jedan...;-)
Moj ne sme ni da mi kaze da nesto ne valja....(a i nije , cini mi se, ni imao bas razloga za to...;-)...)
Inace , tudj recept, zasto da ne....samo...sto Majce kaze....od koleginice???????
moreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
;-)

hahaha ma znao sam ja da ste sve iste.. :D sa vama bre definitivno nema cile-mile.. :lol:
 
Ja ne smem da pogledam drugu zenu. TV palim samo kad su utakmice... ne daj boze da nalete reklame, samo one sa zivotinjama i onim debelim matorim domacicama smem da gledam. Inace... ode glava. :) Stvarno mi je ljubomorna zena do bola... Kako li sam to zasluzio... Gde mene bas to da snadje. Recept samo od kolege! Stefan mi pre neki dan doneo recept za nekakvu tursiju s paprikama... Mnogo dobra salata!
 

Back
Top