VRBUJU ME LOBI GRUPE...........

niko kao ja

Zainteresovan član
Poruka
180
Da ovo nisam doziveo ne bih verovao,evo sta ti je zemlja Srbija............U poslednjh sat vremena dobio sam tri ponude da predjem na drugi forum [cak je bilo ponuda oko moderatorstva].......................
Prica je sledeca............odredjen broj osoba lobira kod korisnika da predju na njihov forum iz vise razloga..................

Razlozi zbog kojih to treba uciniti su im sledeci................Vecima nudi bolje resen rad foruma,lakse koriscenje..............

Kao jedan od glavnih argumenata je da nema ISKOMLEKSIRANIH moderatora......nema dvostrukih arsina,svi su ravnopravni nema onih u podredjenom polozaju...........

Da li ste imali slicna iskustva..............i da li mislite da su u pravu.........

Ps.OD DANAS I JA OSNIVAM GRUPU..........[kakvu videcemo]
 
Steffan:
E ajde i mene lobirajte!!! :P Za jeftine pare cu se prodati obecavam! :lol: Dajte linkove za te forume da i mi drugi vidimo shta se nudi.. :wink: :D

Gde smem javno....................ma nema veze...............nego jel hoces da mi osnujemo grupu..................pa ono sami protiv svih i tako to..................

Ps.Ko zna mozda budemo imali mnogo clanova.....pa preotmemo krstu....he,he.........
 

Back
Top