Da li bi ostavili devojku

Kad_LupimLupim:
Pa sad :roll:
Zbog ova prva dva sigurno ne, ali ovo trece je malo diskutabilno... mislim sta znachi velika, moze da bude malo komotnija, a moze da bude i razvaljena ko da je zalutala u kasarnu. Ocu reci jedno je sira, drugo je razvaljena :roll:

ono...razwaljena......ogromna.......pa ti sapne u uvo> molim te budi nezan, znas ti si mi drugi:shock:
 
blondi:
to bi ti svaka sapnula kad ti vidi avatar :lol:
:lol::lol::lol:

a tek kada me pogledaju u oci......
7.gif
 
Momci, pa mi smo divni, one u ženskom kutu bi sve ostavile tipa zbog anomalije. Kažu nemože da ga oseti. a mi je osećamo kao kad je veća a tek još i vlažna, ma daj. Znam da kada sam napaljen ko svinja mi nije ništa bitno, važno je da znam da sam formalno negde gurnuo, a to kad pomislim može biti i rupa u drvetu. A ako je uska, napašću je topovskom paljbom, mora kapija da popusti.
 
Moj ex je prije nekoliko godina bio sa zenom, koju nakon dva porodjaja muz vise nije htio da tuca, isto kao ni povremeni jebaci...
Jadnica je tako istrenirana da odmah pada na koljena i uzima ga usta, a potom podmece guzu za penetriranje...
Posto ju je on, dobra dusa, ipak kresnuo par puta i u mindju, poslije nije mogao da je se rijesi...
Pa ti budi samaricanin... :lol:
 

Back
Top