Otkaciti frajera zato sto mu je mali

svidja mi se tema

imala sam par totalnih razocarenja.jedva sam to podnela,ali bas jedva.mislim duhovno posto fizicki nije imalo sta da se podnosi.
e sad....ja bih u svom stilu mogla da pishem kako je gadno pushiti mali pa kad nemas ni ruku gde da stavis a on ti se mrljavi u ustima...bljak.ali necu.
uvek se odusevim kad vidim veeeeeeeeeeeeeeliki i ti muskarci definitivno kod mene imaju veeeeeeeeeeeeeeliki plus.
seks sa malim bih ponovila iz ovog ili onog razloga...ali to nije ono sto ja volim u svakom slucaju i pravim ooooooooooooooooogromnu raliku.

da ponovim ,svidja mi se tema...a bas je nesto sad i aktuelna.....hihihihihihih...postovacu ja jos ovde
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
raindog:
joj jesam :?
ne bih ponavljala, delovalo je potpuno besmisleno :?
Ajde jedna tema da se dovede do kraja bez lazi.
mislim moguce je da si to uradila , ali si verovatno sama inicirala sex kod nekoga ko to nije ni zeleo. Pa zasto bi neko ko ima pikavac u gacama startovao tebe koja si tako recita i slobodoumna. Ili si startovala nekog nesrecnika ili malo Zesla.
 
Висок, крупан, прелеп, савршено грађен, страва фрајер, рибе се ломе за њим.... А тамо - разочарење! Било је баш тужно.
..Наравно, нисмо остали заједно.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
:lol: Dobra tema...

Dakle, negde prosle godine, zalila se najbolja drugarica moje tadasnje devojke, da ima decka (mislim da je iz Zrenjanina ili Novog Beceja... odavno je bilo ne secam se) kome je, jeli, Zivan (autor postovani g. Veksla) onako, neprimetan. E sad, trip je bio da ona prvih par puta nije bila sigurna da li je to tako, jer je, pored toga, cela stvar trajala i 2 minuta...:lol:
I onda, kada se jednom uverila u velicinu problema, (naime, radilo se o stvarcici stvarno pateticnih dimenzija), resi ona da prekine celu tu salu ; ali, ne lezi vraze, decko je prema njoj stvarno bio predivan, ili nesto tako, normalno su izlazili, bio je pazljiv i nezan i sve... ali misko (autor nepoznat) - kao labelo. :D
...
I sad, zali se, jeli, ona i pita mene, da joj, kao musko, pomognem - sta da mu kaze? Da li da prizna ili da nesto izmisli, pa da kao zato raskinu... Jer ne bi da ga povredi :roll:
...
Secam se da sam hteo da umrem od smeha, ali ona je bila sva uplakana, jecala je i tresla se... Pa sam joj rekao da def. nesto izmisli i navede kao razlog za razdvajanje. Da ga ne pokopa za ceo zivot...
...
Onda su raskinuli zbog toga sto mu je rekla da je sigurna da je ne vole njegovi drugovi, i da je cula da komentarisu da je preniska za njega, :lol: :lol: :lol: , i da nisu lep par...:lol:
...
I dan-danas kad je vidim, setim se toga... nje kako se trese i place zbog labello guy-a... kako smo ga, jeli, iz miloste zvali, kad ona ne cuje... :lol:
...
Nekad mi je zao vas zena... svasta morate da istrpite...
Salu na stranu, ali, sto ne pitate momke na drugom date-u... Ej, sinak, a koliki je tebi?
On kaze... pokazi mi sisu... a ja cu tebi Stojka (autor nepoznat) i sve OK... :lol:
 
To ipak dokazuje samo jedno.Da je ipak ikonska istina na snazi. Taj lepi, visoki i snazni maloku.... bi ostao utvom zagrljaju samo da je imao veliki...... BMW, MERCEDES ili bilo koji od ovih novih terenaca replika velikih i mocnih.Nije vazno ko ima veci, nego ko ima kola.
 
hemoroid:
Ajde jedna tema da se dovede do kraja bez lazi.
mislim moguce je da si to uradila , ali si verovatno sama inicirala sex kod nekoga ko to nije ni zeleo. Pa zasto bi neko ko ima pikavac u gacama startovao tebe koja si tako recita i slobodoumna. Ili si startovala nekog nesrecnika ili malo Zesla.

VA je lepo dala svoj komentar na temu... zato slowly. Na pitanje zasto bi neko ko ima pikavac u gacama startovao neku cicu ... to je vec pitanje za muskarce, pa ocekujem i njihove komentare i misljenja.;-)
 
commodore:
:lol: Dobra tema...

Dakle, negde prosle godine, zalila se najbolja drugarica moje tadasnje devojke, da ima decka (mislim da je iz Zrenjanina ili Novog Beceja... odavno je bilo ne secam se) kome je, jeli, Zivan (autor postovani g. Veksla) onako, neprimetan. E sad, trip je bio da ona prvih par puta nije bila sigurna da li je to tako, jer je, pored toga, cela stvar trajala i 2 minuta...:lol:
I onda, kada se jednom uverila u velicinu problema, (naime, radilo se o stvarcici stvarno pateticnih dimenzija), resi ona da prekine celu tu salu ; ali, ne lezi vraze, decko je prema njoj stvarno bio predivan, ili nesto tako, normalno su izlazili, bio je pazljiv i nezan i sve... ali misko (autor nepoznat) - kao labelo. :D
...
I sad, zali se, jeli, ona i pita mene, da joj, kao musko, pomognem - sta da mu kaze? Da li da prizna ili da nesto izmisli, pa da kao zato raskinu... Jer ne bi da ga povredi :roll:
...
Secam se da sam hteo da umrem od smeha, ali ona je bila sva uplakana, jecala je i tresla se... Pa sam joj rekao da def. nesto izmisli i navede kao razlog za razdvajanje. Da ga ne pokopa za ceo zivot...
...
Onda su raskinuli zbog toga sto mu je rekla da je sigurna da je ne vole njegovi drugovi, i da je cula da komentarisu da je preniska za njega, :lol: :lol: :lol: , i da nisu lep par...:lol:
...
I dan-danas kad je vidim, setim se toga... nje kako se trese i place zbog labello guy-a... kako smo ga, jeli, iz miloste zvali, kad ona ne cuje... :lol:
...
Nekad mi je zao vas zena... svasta morate da istrpite...
Salu na stranu, ali, sto ne pitate momke na drugom date-u... Ej, sinak, a koliki je tebi?
On kaze... pokazi mi sisu... a ja cu tebi Stojka (autor nepoznat) i sve OK... :lol:

Ne moras da citiras Ambasadora autora (prim.prev.) na putu je ne gleda ovo. Inace kakva je dalja bila sudbina doticne dame, ako nije tajna? :lol:
 
kučka:
VA je lepo dala svoj komentar na temu... zato slowly. Na pitanje zasto bi neko ko ima pikavac u gacama startovao neku cicu ... to je vec pitanje za muskarce, pa ocekujem i njihove komentare i misljenja.;-)
Znas sta, to je vecno pitanje. Kao Kokoska i Jaje.
Cuo sam takodje jednu super pricu u nekom drustvu. Naime}}}}}Riba se hvali kako je rodila cerku 4,5 kg i kaze\\\\\\\ Zamisli, nigde se nisam pocepala i nisu me sekli. Jeb.... pa zamisli da se sa tim hvalis. Izbacis komad od 4,5 i nista ti se ne desi. Ja mislim da za nju ni u sexi shopu nema zadovoljstva, tako da je to sve relevantno.
 
marlon:
Ne moras da citiras Ambasadora autora (prim.prev.) na putu je ne gleda ovo. Inace kakva je dalja bila sudbina doticne dame, ako nije tajna? :lol:

Ja to iz postovanja...
....
A za doticnu... pa ne znam... valjda je sledeci imao kao krem bananicu...:lol:
... u procesu sam se ja rasturio sa tom njenom drugaricom, i ne kontaktiramo nesto posebno od tad... ali kad je vidim uvek se setim... "Buaaaaa... a on je tako diiiivaaaaan.... kmeeeeee.... i leeeeeep.... a maaaaaloooo....smrc... ovolicmo.... :lol: :lol: :lol: :lol: "
 
Zene u dubini vagine ne osecaju nista. Nego vi sve fantazirate. Ne postoji manja kita od 12 cm a i to su retki slucajevi.

Ja imam sve sto vi trazite visinu sirinu natprosecnu kitu. A sta vi nudite drage dame za uzvrat. Ako nemate to sto trazim morate mi platiti.

Meni se jednom lik zalio da mu je zenska rekla da ima mali. Ta koja tako kaze je *****, ako joj se ne svidja neka precuti i nadje si drugog, ali tu je problem sto ne moze naci drugog jer malo nudi.

I ja sam imao devojku koja se ocajno ljubila a nikad joj to nisam rekao, a imao sam i koja se vrhunski ljubila pa joj nikad to nisam rekao.
Ustvari da budem iskren od 6 sa kojima sam spavao samo jedna se ****** kako treba, pa nijednoj od ovih nisam rekao da nema pojma.
Jer nekom reci tako nesto je lecenje svojih kompleksa i znak primitivizma.
Ustvari svaki centimetar iznad proseka sto imam cu traziti po centimetru 20 eura.

****** i ja bi toyota supra a da trosi 5 litara.
 
hemoroid:
Ajde jedna tema da se dovede do kraja bez lazi.
mislim moguce je da si to uradila , ali si verovatno sama inicirala sex kod nekoga ko to nije ni zeleo. Pa zasto bi neko ko ima pikavac u gacama startovao tebe koja si tako recita i slobodoumna. Ili si startovala nekog nesrecnika ili malo Zesla.

em je bilo pre sto godina, em je bila neka skroz bezveze varijanta, uglavnom tip je imao neverovatan spoj dve stvari koje ja zaista ne volim
em je bio potpuno obrastao u malje , em ova druga nesrecna stvar :?
a bio je uzhasno sladak, al shta naivna devojka mozhe da zna kakve neko ljubavne tepihe i kikiriki pishe uzgaja ispod odece :lol:

uglavnom tad me je boleo coshak, jer je tip bio potpuno nebitan
al sad kontam da bi me tako neshto bash potreslo pod pretpostavkom da stupam u intimni odnos sa nekim do koga mi je zaista stalo

bash skenjavajuce zar ne ? :?
 
Uh, sva sam se najezila kad sam videla ovu temu, vratila me je u davnu proslost...
I tako, pocnemo mi da vodimo ljubav, a ja ne osecam nista. Posle par minuta ja jos uvek ne osecam nista. E, onda osetim nesto lepljivo po sebi pa se nadjem u cudu?! :confused:
Da li je svrsio ili nije ili je to od mene pojma nemam i ne zelim da znam uzas jedan. :-D
sta cu, mlada i neiskusna :lol:
 
ne razumem...otkud prvo uđete u vezu,pa tek onda shvatite da je mali, pa se kobeljate d aizažete iz, opet, veze?
to je besmisleno
to je one anf only nigt stand
ja sam imala prilike jednom ili dvaput da vidim taj labelo
censored2.gif

ALI...šta reći, obojica renomirani pisci i med.ličnosti :arrow: odličnu smo zabavi imali, i pre svega PRIČU ,opasnu priču, zayebanu....sex je bio kraj tih storija, naravno :mrgreen:
 

Back
Top