Vase ponasanje prema zenama

Nesto kontam da je korisnije biti drcan, bahat, sirov, tako bar covek ne moze da dozivi da mu riba kaze da mu ne da ***** zato sto je jebeni dobrica dobric. :lol:

nekada sam i ja tako mislila, ali sam srećom odrasla.

- - - - - - - - - -

Meni je fascinantan broj jebača koji ovde bitiše.
Nijedna niije pretekla.

pa većina nije... :lol:

- - - - - - - - - -

Dobrica u vezi jednostavno ne funkcionise za vecinu zena. Muskarac treba da bude oslonac i institucija cvrstoce. Kad stvari zaguste, a zena digne glavu i gleda u muza sta i kako dalje.... A on joj kaze "ne znam, ti odluci..." tu je kraj. Taj brod vise ne plovi nego ga more samo posvuda bacaka.

brkaš papučara sa dobricom.
a papučar je svaki koji ima neki zent od žene, pa bio on naizgled i u odlukama čvrst kao stena.
 
Sta cini vase ponasanje dobro ili lose prema zenama ili partneru da ste takvi kakvi jeste?

Recimo kod mene je primer da sam bio optuzen od mojih cura da se prema njima ponasam previse bahato, kad u stilu da me nije briga oce se ona naljutiti ili ne. Jedna mi je rekla da to mogu tako raditi zato sto sam zgodan. Mislim da to nema puno veze sa tim koliko sam zgodan ili ne, nego to je zato sto odlicno torbam i to sam joj rekao, ne samo njoj nego svima. Zato mislim da me nisu htele ostaviti, doduse nisam ni provaljivao da sam ja kao nesto bahat, dok me nisu vise njih za to napale. I mislim da zene cesto krivo forumulisu ono sto misle, meni se cini da stav cesto deluje kod neke osobe da je bahata.

dobro joj je što joj dajem slobodu, a loše što je sebi dajem
 

Back
Top