3 najlepša muškarca sveta

majcheki:
uffff, prvo što mi pada na pamet je George Clooney, on je baš macan...

Da! Clooney nije najlepsi nego najprivlacniji!
A Brad Pitt.... pravi babyface.... mada sam mu videla jednu svezu sliku, dosta je ostario, ili je mozda samo bio bez sminke.
A tek Raul...... sad mi se ne svidja sa duzom kosom, ali je ipak..hmmmmm:)
 
newerna_beba:
O bre civjece vidis li ti smjalije pored???
Opalila bih ja grupnjak sa njim i angelinom posle toga bi posla u novi pazar zasila se i vise se nikad ne probila ... :lol: :lol: :lol:

I onda upadam ja, onesvestim Pitta vezem ga za stolicu i karam Angelinu. Tebe oteram u kuhinju da mi spremis gibanicu i otvoris pivo.Mozes eventualno da virnes da vidis akciju...
Uh al mi radi masta... :D
 
pirates2.jpg



Ne znam sta ste pisali, ali, meni od meni nema ljepseg u svijetu slavnih
 
snoshaj efendija:
I onda upadam ja, onesvestim Pitta vezem ga za stolicu i karam Angelinu. Tebe oteram u kuhinju da mi spremis gibanicu i otvoris pivo.Mozes eventualno da virnes da vidis akciju...
Uh al mi radi masta... :D
Ti mene da tjeras u kuhinju,a ja sve smislila....
Eto tebi andja,meni brad i da smo srecni i zadovoljni....
Pa cemo posle zajedno da pijemo pivo i sumiramo utiske....;)
 
ma random, moj tata i bred pit

ovo je poluspontano mislim psihijatri nek se informishu

: )))

da ne shaljem a

morma da nadjem pravac u zhivotu naci cu temu u kojoj cu izloziti svoj plan draga publiko nepostojeca
e ne zhelim da umrem vise, od ove sekte, je l vam drago, tj nemam tu ideju

inache onaj mucenik josh stoji zaglavljen...mislim na forum u drugom prozoru..zanimljiv info do ja.ja je l
ma moja poruka za tear da je mnogo dominantna i da nalazi pogreshne mushkarce...pred kojima dominira a ne ispoljava pravu sexualnost koja bi je dovela do jachih mushkarchina
da li sam barem malo u pravu
to je jer je mnogo samostalna mozhda ili tako vaspitana ili ... ili ono zhene koje rade ne treba im nishta...
kako cemo to da razreshimo
mislim to ja lupam mozda naravno mozete recii da sam u krivu
 
snoshaj efendija:
I onda upadam ja, onesvestim Pitta vezem ga za stolicu i karam Angelinu. Tebe oteram u kuhinju da mi spremis gibanicu i otvoris pivo.Mozes eventualno da virnes da vidis akciju...
Uh al mi radi masta... :D

ej konachno i ti drugaricu da nadjesh.. ovu nevernu bebu!!! super!!! Konachno da se skontash s nekim ljubomorna sam na nju ali i na tebe. no to je tako.

ostavite meni malo gibanice 10 dinara 30 grama mozhe li to

a sto bi ti pit smetao
 
nasla sam negde njegovu visinu oko 5' 7' odnosno oko 170 :lol: hehe...nizi je od mene.
brad pitt je nesto bolji - oko 181 cm.
vecina tih glumaca su jako niski i kladim se da ih polovina zena ne bi ni pogledala na ulici da ih ne znaju ovako sa filma :mrgreen:
svi su lepi kada ih nasminkaju,obuku i malo dorade na kompjuteru. :lol:
 

Back
Top