3 najlepša muškarca sveta

ako mi neko kaze kako se zove glumac koji je igrao pisca u filmu knite tale, dobice ruzu.ja sam odlepila dok sam gledala film.energija,faca, stav, izrazi, visina, gradja, osmeh, dakle lik je kao izmisljen.proganja me!
 
Struja:
ako mi neko kaze kako se zove glumac koji je igrao pisca u filmu knite tale, dobice ruzu.ja sam odlepila dok sam gledala film.energija,faca, stav, izrazi, visina, gradja, osmeh, dakle lik je kao izmisljen.proganja me!

A knight's tale, mislis na taj film? Onaj lik sto su ga negde na pocetku filma sreli golog jer je sve izgubio na kocki a pisac je po 'zanimanju'? Lik se zove Paul Bettany.
 
Gazdarica:
Ne mislim o najljepsim, nego o najprivlacnijim... To su razlicite kategorije...
Apsolutno.
Meni je lep muškarac potpuno isto što i lepa žena, ili lep predeo ili komad odeće, ili slika itd.
Ali privlačan muškarac, eee... to primećujem.
I to nije niko od javnih nepoznatih muškaraca.
Već neki anonimni, a meni dobro poznati. 8-)
 
Od ovih sto si ti nabrojala, meni je Bred Pit najlepsi.
Iako je plav, sto inace ne volim uopste.
A od onih nepoznatih, ....je l', pa nema smisla ni da govorim.
Mislim, kad ih niko nije ni video.
Ali moram da se ogradim od par odgovora.
Ne mislim da je moj muz najlepsi. :-P
Nisam ga zato birala da mi bude muz.
To mi je potpuno irelevantna stavka kad su muskarci u pitanju. :wink:
 
Aphroditi:
Od ovih sto si ti nabrojala, meni je Bred Pit najlepsi.
Iako je plav, sto inace ne volim uopste.
A od onih nepoznatih, ....je l', pa nema smisla ni da govorim.
Mislim, kad ih niko nije ni video.
Ali moram da se ogradim od par odgovora.
Ne mislim da je moj muz najlepsi. :-P
Nisam ga zato birala da mi bude muz.
To mi je potpuno irelevantna stavka kad su muskarci u pitanju. :wink:

Ni ja svog muza nisam izabrala zato sto mi je najlepsi, vec sam imala srece da sve njegove karakterne crte budu lepo "upakovane"
 
Nina2:
A knight's tale, mislis na taj film? Onaj lik sto su ga negde na pocetku filma sreli golog jer je sve izgubio na kocki a pisac je po 'zanimanju'? Lik se zove Paul Bettany.
jao luda zeno! nije knite stoko izgubljena (ja to sada sebe psujem) pa jasno sto ne mogu da nadjem film kad kucam knite knite tctct luda sam
jao nina ninocka srecice sta jedna buket u aprilu ljubial te struja!
dakel zene to je ON
PAUL BETTANY da se zna kad se struja pali na koga se pali. lol
poljubac nina
 
Meni je Lenny Kravitz strasno seksipilan. :D A svidja mi se i Antonio Banderas, George Clooney, Johny Deep (on nije lep, nekako je poseban) itd. Ima ih puno, ne mogu svih da se setim. :roll: Ima i dobrih macana manekena i tipova sa reklama ali njima ne znam imena tako da... :roll:
 
uhhhhh..ma kuni je zakon:D
njam, njam:wink:

pa banderas,mmmm, nije ni lamber los, nije, nije, aj dobro i ovih mladjih ima slatkih..pa gibson!jao u hrabrom srcu sa onim ludackim pogledom:lol: :lol: :lol:

ma volim sarmantne muskarce, nasmejane..:D
 

Back
Top