Externi ili interni + box hard disk?

Pa iskren da budem, rece negdje da sam znalac sto moram da demantujem, samo skromni poznavalac racunara, ali mogu da dam svoje misljenje...

Nekako, dal iz iskustva ili iz cistog mog hira sam pristalica internih HDD-ova, ne znam ni ja zasto, mada eksterni imaju svoju malo bolju namjenu..

Pianje se postavlja za koje svrhe zelis da koristis taj uredjaj.. Ako imas namjeru da taj i takav (eksterni) hdd setas od racunara do racunara i da manipulises sa njim iz raznoraznih razloga ona je logicno da bi bilo bolje da imas eksterni..

Ako je pak potreba za dodatnim Hdd-om za tvoje i iskljucivo tvoje potrebe onda je moje misljenje iskljucivo za internim.. Sto manje skalamerije oko radnog prostora to bolje..

Na poslu imam lose iskustvo gdje je nagurano mnogo stvari i koje trebaju i koje ne, pa pocesto dolazi do manjka prostora..

Sad imaj moje misljenje koje ne mora da ocitava ispravan stav prema necem ali ja mislim ovako..

Pozdrav i srecno...
 
Imam laptop koji ima svega 30gb, sto je za necije potrebe dovoljno, ali za moje nije...Posto imam dosta velikih fajlova, namece se potreba za dodatnim hard diskom...Svakako da mora biti externi, ali razmisljam da uzmem ili samo gotov externi ili kombinacija kutije i internog harda, koji bi imao istu svrhu kao i externi...Zasto se dvoumim, zato sto imam kuci jedan desktop racunar koji ima 30gb, i ko zna mozda mi nekada zatreba taj interni + box, koji kad ga raspakujem moze stati u kuciste...Nadam se da si me shvatio...Pozdrav
 

Back
Top