ukrasi

esperanca137

Iskusan
Poruka
6.368
Drage devojke,

Zanima me da li i kako leti ukrasavate svoje clanke.:D Letos sam u Marmarisu videla bas lepe narukvice.I ja ih rado nosim.
Prstenje na nozne prstice ne stavljam jer mi smetaju,ali bi ga rado nosila samo da me ne zulja toliko.
Ima i lepih privremenih tetovaza koje bih stavila.Mozda sledece godine:D
Ajde sad malo vi.
 
clanke? :? leti nosim rimljanke,previse su "duboke" da bi stavljala nesto na clanke.ima lepih narukvica (samo sto to nisu narukvice jer se ne nose na rukama i ja ne znam kako se to zove :roll: ),samo da nisu one sa gomilom nekoh nakcenih gluposti,neka kicerica i slicno.lepo mi je i prstenje,ali ne nosim,opet ne vidi se od cipela,a dzabe bi me zuljalo.
 
jao ja pre desetak godina videla da se konji kuju:p
sve engleskinje i irkinje imale te člankurice...
moja pozelenela odma istog dana.
a bila je besna:p
od tada ništa a nosila sam i lanac oko struka....
 
A kad smo vec kod toga shta je sexy... Obozavam da ponedeljkom otvorim Forum i ugledam shurnaest tema zakljuchanih by The Lock Mistress :mrgreen:
It's such a turn-on...
hump.gif
 
Volim srebrni nakit, da je neobičnih oblika, može i belo zlato, ne da sam videla dobar prsten. Nanožnice - razne, ogrlice razne, sa kamencičićima - pravilnih i nepravilnih oblika, koske od raznih životinjiki. Kao da sam iz plemena nekog došla ybt
 
klara_m:
Volim srebrni nakit, da je neobičnih oblika, može i belo zlato, ne da sam videla dobar prsten. Nanožnice - razne, ogrlice razne, sa kamencičićima - pravilnih i nepravilnih oblika, koske od raznih životinjiki. Kao da sam iz plemena nekog došla ybt

e ovo mi se svidelo:D hocu i ja da vidiiiiiiiiim:D
Ja sam u HN kupila nanoznicu od belik skoljkica i extra stoji kad noge pocrne;)
 
zimi mi je nezgodno da nosim nanoznicu jer imam debele hulahopke:D

da,da,nosim hulahopke:shock: - u slucaju da ima onih koji se od toga sablaznjavaju:roll: - stvar navike i zimogrozljivosti 8) brrrrrrrrr mrzim zimu :evil:
 
esperanca137:
zimi mi je nezgodno da nosim nanoznicu jer imam debele hulahopke:D

da,da,nosim hulahopke:shock: - u slucaju da ima onih koji se od toga sablaznjavaju:roll: - stvar navike i zimogrozljivosti 8) brrrrrrrrr mrzim zimu :evil:

Ju, ju, dva para - slojevito :lol:
nanožnicu nabaciš preko čizmica
nemožeš a da ne budeš primećena
 
ja vec cetvrtu godinu na levom clanku ( samo leti) nosim srebrni lancic sa minijaturnim srculencetom.volela sam da stavim svoju tetovazu tu ali...reko...jeeeeeeee...bicu zena jednog dana koja nosi suknjeeeeeeee !!!!!!!!!!! pa sam stavila na drugo .mesto
 

Prilozi

  • lancic i srce.jpg
    lancic i srce.jpg
    2,5 KB · Pregleda: 76
Vragolasta Amfibija:
ja vec cetvrtu godinu na levom clanku ( samo leti) nosim srebrni lancic sa minijaturnim srculencetom.volela sam da stavim svoju tetovazu tu ali...reko...jeeeeeeee...bicu zena jednog dana koja nosi suknjeeeeeeee !!!!!!!!!!! pa sam stavila na drugo .mesto

bas lepa nanoznica.
ajde devojke stavite svoje slicice da se vide nozice:D i nanoznice - naravno;)
postah pesnik u momentu:lol: :lol: :lol:
 
nanozhnica je sexy, mada ne nosim
ali zato nosim prsten na malom prstu leve noge :D

nevezano za godishnje doba jedno 3 godine unazad
ne smeta mi u obuci, a volim da ga vidim svaki put kad hodam bosa po stanu :D
 
esperanca137:
Drage devojke,

Zanima me da li i kako leti ukrasavate svoje clanke.:D Letos sam u Marmarisu videla bas lepe narukvice.I ja ih rado nosim.
Prstenje na nozne prstice ne stavljam jer mi smetaju,ali bi ga rado nosila samo da me ne zulja toliko.
Ima i lepih privremenih tetovaza koje bih stavila.Mozda sledece godine:D
Ajde sad malo vi.


pa mene uhvati pa ponekad nosim sve i svasta pa i te tetovaza, imala sam tacno iznad gacica jako lepu ruzu , koja je bila crvena i sirila se do mojih kukova
ali nemam je vise, sasvim lepo samo za jednu sezonu,
odes i kupis
prstenje bas i ne volim puno
ali zato volim oglice i narukvice i mindjuse, imam ih na stotine i svaki dan menjam
volim da lepo izgledam
 
Leti nosim tu..kako je vec zovete nanoznicu :))) srebrna je i ima okacene zvezdice koje vise. A na noznom prstu do palca na desnoj nozi nosim srebrn prstencic vec 5 godina, od kako sam ga kupila na Krfu. Strasno je udoban i nimalo mi ne smeta, stavise, uopste nemam utisak da ga imam na prstu. Probala sam onda jos neke, ovde kupljene...ali su bas bili neudobni i zuljali. Ovaj je savrsen.
 

Back
Top