_FLER_Neue Deutche Welle 2005...

Banshee:
sta? :roll:
na francuskom cvet,samo sto se pise fleur,a u svakom prevodu na srpski nalazila sam ga kao fler.
eto.zensko ime. :razz: :mrgreen:

Tacno. A opste je poznato da se na francuskom tako dobro izgovaraju sve lazi, da sve zvuce kao istina.
Uostalom, sta ce Fler na podforumu muzika, a pogotovo sto mi se ovde blate veliki , gigantski nemacki rokeri upravo ovakim nakaradnim pojavama.
Ovde je o u muzici rec, razumete li vi to prijatelji moji?
 
pa nema veze sto je nemac.
nas ti koliko sam ja nemakih floriana upoznala.mislimda je koren ocigledan,da ne moram da objasnjavam.
uostalom nemci i francuzi su se toliko medjusobno iseljavali sa kriticnih teritorija...nije cudno sto se covek tako zove.pa i kod nas postoji ime cvece i cvetko :D
inace,stvarno je volim rep,tako da ne bih bas da ga slusam...
 
O zemljo Beethovena, Bacha, Wolfa, sta si dozivela, da ovakvi manijaci stvaraju na tvojoj teritoriji....

Sve je to ok, ali nema potrebe da slusamo takvu muziku, tim gore sto blati ogroman uticaj na svetsku muzicku scenu bandovi Scorpions, Accept, Running Wild, U.D.O., Bonfire, Helloween, Gamma Ray, Primal Fear, Blind Guardian.

I sada se najedanput pojavljuje nesto sto nije muzika a plasira se pod tom etiketom.
Pa zar je to vredno slusati? Te umobolne zvukove koji dopiru ko zna odakle i samo jos vise unistavaju mocnu nemacku umetnost.
 
Dont_Break_The_Oath:
Ovde je o u muzici rec, razumete li vi to prijatelji moji?
Uhm... Muzicirash penisu, ako smem to da primetim na fin nachin...
Ti stvarno mislish da neko, ko je toliko primljen na te "underground" hip-hop tripove ima dve chuke o muzici... Pa za njih je muzika kad vide na MTV-ju 50 cent-a kako izgovara nepovezane rechi koje sve imaju veze sa keshom, "komadima" i "bling-bling-u(:roll: )"...

(bridge iz "In da club")
My flow, my show brought me the doe
That bought me all my fancy things
My crib, my cars, my pools, my jewels
Look nigga I got K-Mart and I ain't change

phahahahah :lol:
 
ALo ljudi ja sam MUSKO,a ne zensko.. :D
Ja sam se samo tako potpisao FLER__.... :p
A vi sto misli te,da sam zensko..
Ali sam ja ustavari MUSKO...SAmo da znate..
Ja ustvari i nevolim da sam zensko...
:cry:
e,ovo sam JA,,...,.,.
 

Prilozi

  • IMG_0481.JPG
    IMG_0481.JPG
    21,8 KB · Pregleda: 2
Ko slusa Flera,nek se javi na mob:0643008463, ili na e-mail na ndjordje91@yahoo.com...
ILI nek pise neko o njemu...On je napravio 5 spota i 3 pesme..I vise
imam ta 5 spota i 3 pesme...
E,vovam neke slike od njega....I kazi te nesto o njemu...

Pozdrav,Ali pazi ima virus na slikama.10 vir...

AKo neznas sta da radis uzmes lepo moj auto,i vozi...

Fler je jedan sljam od repera.Bushido je 100 puta bolji od njega
 

Back
Top