Da li ste izgubili nevinost s kozom?

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Ne. Ne zayebavam se. Ozbiljan sam... Čuo sam od nekih meksikanaca da je kod njih tradicija yebati kozu u dupe i tako se naučiti seksu. Tek kasnije sam čuo da takvo nešto postoji i kod nas. Pogotovo na selima... Muškarci se uče seksu yebajuči koze. Baš me zanima da li ovde ima onih koji su probali kozu... Zanima me još i da li ih je neka ritnula... Mislim nezgodno je kad te koza ritne u jaja, zar ne?
 
iluzionista:
Ne. Ne zayebavam se. Ozbiljan sam... Čuo sam od nekih meksikanaca da je kod njih tradicija yebati kozu u dupe i tako se naučiti seksu. Tek kasnije sam čuo da takvo nešto postoji i kod nas. Pogotovo na selima... Muškarci se uče seksu yebajuči :lol: koze. Baš me zanima da li ovde ima onih koji su probali kozu... Zanima me još i da li ih je neka ritnula... Mislim nezgodno je kad te koza ritne u jaja, zar ne?

A mene zanima da li si ti normalan :lol: :lol:

A da...i da ti odgovorim: Nisam. :wink:
 
iluzionista:
Ne. Ne zayebavam se. Ozbiljan sam... Čuo sam od nekih meksikanaca da je kod njih tradicija yebati kozu u dupe i tako se naučiti seksu. Tek kasnije sam čuo da takvo nešto postoji i kod nas. Pogotovo na selima...?
:lol:
Meksikanci

iluzionista:
Muškarci se uče seksu yebajuči koze..?
A, ne može. Ovde si dvosmislen...
Odgovor: u prenesenom smislu - da, inače nemam takvo iskustvo :lol:
 
Pa ako mislis na kozu u prenesenom znacenju onda nisam, a ako mislis na pravu kozu pa nisam ni onda. :lol:

A i ti si bre iluzionsita od tih silnih Linuxa nacisto prolupao, ko josh bre yebe koze :shock:
A ako ih i ima takvih onda oni sigurno ne maju internet.
Mada ako oformish neku sektu pa to bude ritual za uclanjenje obavezno me zovi :lol:
 
know what u know and not what u hear

ja sam chuo da u nekim selima jebesh machq....i kao ona te grebe i od tog grebanja si tvrdji chovek....a istovremeno ti neko od rodbine gura shisharq u dupe....ovaj deo sa shisharkom ostaje misterija....al se sumlja da ima veze s nekim starim religijama koje su obozhavale chetinarskog boga gulguma....
 
loop:
A i ti si bre iluzionsita od tih silnih Linuxa nacisto prolupao, ko josh bre yebe koze :shock:

Baš naprotiv: može biti samo od windowsa. Dok sam koristio Linux to se nije dešavalo. :lol: A sada kad zbog problema sa modemom pod lin, moram da furam xp, eto problema. :roll:

loop:
A ako ih i ima takvih onda oni sigurno ne maju internet.

Otkud znaš? :lol: Znaš kako kaži neki: "Ovde svega ima". :mrgreen:
 
buranija:
I can't beleve...the question u asked is STUPID....
And the answer is NO... :lol:
There did I get myself clear????

Kad mogu Meksikanci, yebi ga... Čuo sam ja neke priče, ako se dobro sećam, bilo je na ovom forumu... Mislite o tome :mrgreen: A ovde se pravite nevinašca. :roll: Ajde, fakta na sunce. :lol:

P.S. Mada, kad bolje razmislim, šta meksikanac zna šta je koza. :lol:
 
iluzionista:
Baš naprotiv: može biti samo od windowsa. Dok sam koristio Linux to se nije dešavalo. :lol: A sada kad zbog problema sa modemom pod lin, moram da furam xp, eto problema. :roll:

Aha, prinudjen si da furash nezamenjivi XP i sigurno ti je na desktopu ona poljana pa te to asociralo na kozu.Ccccc, moracu da javim ovima iz Microsofta da pripaze sledeci put pri odabiru wallpapera :idea:
 
AntunTun:
know what u know and not what u hear

ja sam chuo da u nekim selima jebesh machq....i kao ona te grebe i od tog grebanja si tvrdji chovek....a istovremeno ti neko od rodbine gura shisharq u dupe....ovaj deo sa shisharkom ostaje misterija....al se sumlja da ima veze s nekim starim religijama koje su obozhavale chetinarskog boga gulguma....
O, Boze, kakav ludak ti jesi...

A propo teme, poshto autora zanima kako se to radi, odmah mi je pala na pamet omiljena poslovica jednog mog poznanika: Magarac se **** dok su mu sve chetiri u blatu.
 
iluzionista:
Ne. Ne zayebavam se. Ozbiljan sam... Čuo sam od nekih meksikanaca da je kod njih tradicija yebati kozu u dupe i tako se naučiti seksu. Tek kasnije sam čuo da takvo nešto postoji i kod nas. Pogotovo na selima... Muškarci se uče seksu yebajuči koze. Baš me zanima da li ovde ima onih koji su probali kozu... Zanima me još i da li ih je neka ritnula... Mislim nezgodno je kad te koza ritne u jaja, zar ne?

o cemu ti to bre. zar bi ti to uradio
nemogu da verujem :))))
 
jesam....al samo ponekad (:
to za magarca je ok....al to je ako je neko helpless pa kao ti ga karash....

kako jebati kozu u anus :

prvo potrebna je sama partnerka...dakle moramo je upoznati....na ovom linq tjesh natji potrebnu osnovu http://www.ansi.okstate.edu/breeds/goats/ ....dakle nauchiti neshto o samoj vrsti....zatim potrebna je neka prostorija po mogutjstvu zvuchno izolovana(sad ja kao ne mogu da se setim dal neka rech menja ove dve zajedno...al ne chudi)....koze su glasne zhivotinje....ako imash kombinaciju da odesh s partnerkom na nekakav piknik 100km od civilizacije ne treba prostorija...u suprotnom prva pomotj su korneti od jaja shto i sam znash....background nije toliko bitan detalj....ipak je to chin jebanja zhivotinje budimo realni....zatim deluje chudno al potreban ti je par gumenih chizama....to da nazujesh kozi na zadnje noge....da se ne rita....koze ti mogu nashkoditi nogama....rogovima...i da te ujedu....da da da koze ujedaju...dakle imobilisao si noge....preko usta je i lepljiva traka dobra....sad ovo izkljuchuje celu prichu o potrebnom prostoru....dakle to zaboravi....mozhesh i u svojoj sobi samo da imash lepljive trake....a za rogove istom trakom privezhi jastuchitje il neq parchad sundjera il nechega....ako ti je previshe da qpish nekakve lubrikante koji se koriste z analni sex u ljudi....ti namazhi vazelinom....onako prostachki....il obichnom mashtju....mozhe i neko ulje....pa i ono za przhenje...znachi da klizi....al to znash i sam....pa nem pojma....zavrni rep i pochni....otkrtjesh neverovatan svet....a mozhda ko u ovoj temi postanesh mushko....sad se ja zaista pitam dal je mogutje da tako neshto postoji....da ljudi jebu kozu u dupe u nekom ritualu....mislim da je nemogutje i da je ovo fora....ok da jebu kozu....al u dupe to mi ne drzhi vodu....blah skrenuh s teme....bash sam ....kozojeb
 
wow nemogu da vjerujem da je neko otvorio tu temu,jer se ja prepoznajem.
Nisam nevinost izgubio posto sam i ***** i prije toga,ali sam ***** kozu 3 puta na selu kod babe zajedno sa nekim drugovima,jos kao manji,osjecaj je nevjerovatno bolestan ali opet sta - zazmurish i pichish,moram jos jednom u zivotu reko sam to sebi i jos da se snimi kamerom...
 

Back
Top