Razmislite. Dzem ili machka?

ugac

Obećava
Poruka
68
Ovako stoje stvari....
Mythbusters-i su zakljucili da parce hleba namazano dzemom uvek pada na stranu dzema. Dobra nam je i poznato da machka bachena u vis uvek pada na noge.
E sad.
Sta bi se desilo kada bi machki na ledja okachili hleb i dzem?(inache ideja nije moja) ;)
 
znam das imo dobru nameru al ovo ćet bidne zaključato.nemoš se ti pravit ovdi duhovit jel ako nemrziš ceo svet nisi dovoljno teligentan.i svaka duhovitos će d bidne sankicijonisana a ono što niki nerazume će da ostadne dok s nevidi daj postavljač na temu kreten samo taki
a ima ij ono pitanje.dal će ako j neki prošo avijonom pored tebe a daj išo brže neg zvuk dal će ak je prdno pre da zasmrdi il ćeš d čuješ zvuk prdeži prvo
ajd pa uzdravlju ti bilo zaključavanje
 
parche hleba ce u ovom sluchaju pasti na stranu machke, ako dzem bude okrenut prema machki, jer je machka dlakavija, a i zbog brkova...mada, ako je marmelada u pitanju trebalo bi izvesti formulu po kojoj bi se uzeo u obzir plucni volumen machke, pomnozen sa brojem mjaukanja u toku leta.
Hoces li nam na kraju odgovoriti, molim te , molim te, bash me zanima, al' stvarno...
 
ugac:
Ovako stoje stvari....
Mythbusters-i su zakljucili da parce hleba namazano dzemom uvek pada na stranu dzema. Dobra nam je i poznato da machka bachena u vis uvek pada na noge.
E sad.
Sta bi se desilo kada bi machki na ledja okachili hleb i dzem?(inache ideja nije moja) ;)

Ja mislim da ce i macka i dzem da lebde:) ...posto ce sila koja vuce macku da padne na noge,biti u ravnotezi sa silom iz dzema i hljeba...:roll:
 
ugac:
Ovako stoje stvari....
Mythbusters-i su zakljucili da parce hleba namazano dzemom uvek pada na stranu dzema. Dobra nam je i poznato da machka bachena u vis uvek pada na noge.
E sad.
Sta bi se desilo kada bi machki na ledja okachili hleb i dzem?(inache ideja nije moja) ;)

ma pala bi opet na noge..ili mozhda ne bi posto si joj poremetio oblik..mozda bi se razbila tj ne bi dobro pala a hleb bi se razmrljao po vazduhu. ne znam fizika je to ne mogu da zamislim
 
ugac:
Ovako stoje stvari....
Mythbusters-i su zakljucili da parce hleba namazano dzemom uvek pada na stranu dzema. Dobra nam je i poznato da machka bachena u vis uvek pada na noge.
E sad.
Sta bi se desilo kada bi machki na ledja okachili hleb i dzem?(inache ideja nije moja) ;)


Hehe dobro pitanje ;) obozavam Mythbuster-e .... a i Buster je najbolji lik ;)
 
ugac:
Ovako stoje stvari....
Mythbusters-i su zakljucili da parce hleba namazano dzemom uvek pada na stranu dzema. Dobra nam je i poznato da machka bachena u vis uvek pada na noge.
E sad.
Sta bi se desilo kada bi machki na ledja okachili hleb i dzem?(inache ideja nije moja) ;)

Pa ako si mački na leđa okačio hleb s džemom i bacio je u vis, tu bi valjda i ostao pošto bi se mačka dočekala na nogama?
 
ugac:
Ovako stoje stvari....
Mythbusters-i su zakljucili da parce hleba namazano dzemom uvek pada na stranu dzema. Dobra nam je i poznato da machka bachena u vis uvek pada na noge.
E sad.
Sta bi se desilo kada bi machki na ledja okachili hleb i dzem?(inache ideja nije moja) ;)


Poznati su Marfijevi zakoni.Poznato je i to sa namazanim hlebom ali u proseku od 10 puta namazana strana padne na pod oko 7-8 puta.
1983 godine u SAD su radjeni eksperimenti sa oshishanim mackama i mackama bez repova.Sve oshishane macke su i dalje padale na noge (u proseku svaka treca sa slomljenom prednjom shapicom) a dok one bez repa (dakle kuse) na glavu...
Dakle kad se macki odsece rep ona postaje gluva i pada na glavu.Shalim se...
Za kraj tema je dobra i pohvala tebi..
 
gurbet:
znam das imo dobru nameru al ovo ćet bidne zaključato.nemoš se ti pravit ovdi duhovit jel ako nemrziš ceo svet nisi dovoljno teligentan.i svaka duhovitos će d bidne sankicijonisana a ono što niki nerazume će da ostadne dok s nevidi daj postavljač na temu kreten samo taki
a ima ij ono pitanje.dal će ako j neki prošo avijonom pored tebe a daj išo brže neg zvuk dal će ak je prdno pre da zasmrdi il ćeš d čuješ zvuk prdeži prvo
ajd pa uzdravlju ti bilo zaključavanje

hahahahaahahahahaa kakav pravopis :D:D:D:D
 

Back
Top