Razmislite. Dzem ili machka?

Ovde vrvi od neistina i laži. Prvo: mačke ne jedu džem. Drugo: teži predmeti ne padaju brže, pa mačka ne mora obavezno da padne pre džema, niti džem pre hleba. Treće: mačka nema 9 života, nego 7,3. Četvrto: Marfijev zakon važi samo kad džem na hleb jedemo sedeći na stolici ili stojeći na famoznom tepihu. Namazan hleb bi trebalo bacati iz aviona i to sa različitih visina i pod raznim vremenskim uslovima. Tako najmanje 50 puta. Samo tako bi došli do verdodostojnih zaključaka.

Ako nemate avion, možete da dođete kod mene na čuku, pa ćemo da bacamo džema na leb s planine. Džem i leb obezbedite sami. Mi seljaci se ne frljamo s hranu.

P.S.
Ovce kao zamena za mačke ne dolaze u obzir!
 
Mladi Čoban:
Ovde vrvi od neistina i laži. Prvo: mačke ne jedu džem. Drugo: teži predmeti ne padaju brže, pa mačka ne mora obavezno da padne pre džema, niti džem pre hleba. Treće: mačka nema 9 života, nego 7,3. Četvrto: Marfijev zakon važi samo kad džem na hleb jedemo sedeći na stolici ili stojeći na famoznom tepihu. Namazan hleb bi trebalo bacati iz aviona i to sa različitih visina i pod raznim vremenskim uslovima. Tako najmanje 50 puta. Samo tako bi došli do verdodostojnih zaključaka.

Ako nemate avion, možete da dođete kod mene na čuku, pa ćemo da bacamo džema na leb s planine. Džem i leb obezbedite sami. Mi seljaci se ne frljamo s hranu.

P.S.
Ovce kao zamena za mačke ne dolaze u obzir!

u bre cobance slomi nam iluzije na jedan:-? daj pusti nas malo da letimo:D ,vidis da nam je lepo:D :p

p.s.i da znas macke jedu dzem:lol: :lol: :lol: os malo:razz:
 
izvini,mislila sam da se zezas;)

Hajde da pokusamo zajedno.Udjes ovde,kliknes na izmeni avatar i kad ti se otvori prozor,onda ili ucitas sliku sa neta ili sa svog kompa.Moras da vodis racuna o velicini slike,jer moze da se prikaci samo 80x80.Ako ti je slicica veca,smanji je,pa je nakaci;)
Kontrolna tabla
Podešavanja & Opcije
Izmeni potpis
Izmeni e-adresu i lozinku
Izmeni profil
Izmeni opcije
Izmeni avatara
Izmeni sliku
samo prati ove instrukcije;)
Sopstveni avatar
Ako imate prilagođeni avatar i želite da ga zadržite kakav jeste, ostavite polja pored kakva jesu.
Koristite sopstvenog avatara. Možete poslati novu sopstvenu sliku koristeći kontrole ispod. Unesite bilo URL slike koju želite da koristite, ili koristite kontrolu za slanje da bi poslali sliku direktno sa Vašeg kompjutera.Unesite URL avatara:
Pošaljite avatara sa Vašeg kompjutera:
Pažnja: Maksimalna veličina Vaše slike je 80 h 80 piksela ili 19,5 KB (štagod je manje).
ako i dalje ne budes mogao da se snadjes,onda cemo da vidimo sta cemo.:roll: :p
 
ugac:
Ovako stoje stvari....
Mythbusters-i su zakljucili da parce hleba namazano dzemom uvek pada na stranu dzema. Dobra nam je i poznato da machka bachena u vis uvek pada na noge.
E sad.
Sta bi se desilo kada bi machki na ledja okachili hleb i dzem?(inache ideja nije moja) ;)

pa ako bismo okacili da je dzem gore po svim zakonima fizike bi parce ipak palo na dzem a macka na ledja sa nogama uvis a ako bi dzem bio na mackinim ledjima onda bi usled prirodne teznje da padne na dzem, parce prignjecilo macku dok njena materija ne bi nestala i postala energija a dzem dodrinuo zemlju.
 

Back
Top