Koja je drugarica izdajnica?

  • Začetnik teme Vragolasta Amfibija
  • Datum pokretanja

a izdajica je :

  • VA

  • espi

  • hani

  • beti

  • klara

  • pajamaca

  • cali

  • struja

  • tear

  • kelner


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
V

Vragolasta Amfibija

Gost
...dakle...koja je po vasem misljenju torokala efendiji na pp i ogovarala prijateljice na sta se on zgrazavao i plakao iskreno,upozoravao nas na lazno prijateljstvo nashih forumskih drugarica,kleo se u zenu i decu da govori istinu drzeci ruku na farmaceutskoj diplomi sa recima : svecano se zaklinjem u ime svih magistara farmacije da su za tebe Vragolasta govorile ....drrrrrrrrrrr ( to je umesto bla bla bla)....

samo da kazem...nije to lepo sto si uradila,drugarice prokletnice...sta ucini ti !!!!

otjes da se zavadimo !!!!???

dakle...glasaj,il ne glasaj....pitanje je sad?

1.Vragolasta Amfibija(ma daaaaaaaj)
2.esperanca (i neki tamo broj....to je sigurno sa koliko se kresnula)
3.beti (znam da volis efendiju...nema potrebe da se krijes..ti....ti !!!!! )
4.pajamaca ( nema ikseve ali mislim da je najverovatnij ona....deluje ekstra sumnjivo)
5.hanibal77 ( ahahahah.....hani,espi ih je imala 137 a ti samo 77!!! i...ko je bolja riba???)
6.klara_m(jeste,jeste....sve kao neki tamo beduin...a ovamo meni iza ledja !!!! )
7.teardop (ti sto se najvise bunis da nisi.....samo te gledam !!!! pogledom ispod obrva....jer se nisam umivala,moz da mi se vidi nesto unutra)
8.calimero ( ja mislim da si ti druga osumnjicena posto...znas vec...sklona si ti tim sumnjivim stvarima,,,i da znas da ti za ono nista nisam verovala i to sam na pp rekla efendiji)
9.struja ( e sad ko ti imas male sise..aha...aha....samo da se zna,ja imam manje ali nosim BRUS.....hahaha....crni brus 5-i dan...haha....)

eto

pa glasajte,ako ova tema ne uspe to je jer nisam znala da je postavim na putu pored medicinskog fakulteta ne uce se te stvari nego samo unutra a ja tamo nisam bila
 
Vrisak. :D Gde Efendija prođe tu trava ne raste.
A žene se bacaju u jendeke krajputaše.

Šta reći, a ne slagati?
Nema teorije da je neko od devojaka Efendiji ogovarao devojke. No way, Pedro.

Moj odgovor je zato:
KONOBAR. 8-)
 
Kad smo već kod konobara... E, ajde da ga ne kažnjavamo dok ne odemo na ono free drink.
Dogovor je dogovor.8-)
Možemo i Snoxa da vodimo. Neka on bude Hercule Poirot.... ili Miss Marple.
Rasvetljavanje misterije na Galeriji Okna.
 
Tebe nije potreslo nista osim toga sto sumnjaju u tvoju diplomu. A anketa ti ne valja jer su 4 (cetiri) isto ili vrlo slicno rekle. Da mozda si prosla pored faxa ali da si ga zavrsila, teeesko. Pa ako si ga i zavrsila potresa te to sto TE NISU VIDELI KAO LEKARA.Kapiras? Dobronamerno sam ti skrenuo paznju jer je i mene zainteresovala ista prica, jer kao farmaceut mogu da izvalim sarlatana i neznalicu iako je moje poznavanje medicinskih disciplina krajnje skromno s obzirom da se farmacijom ne bavim.Pa me je fascinirala takva hrabrost i to sam ti rekao preko pwt-a. Mozda gresim ali mi je to prvi put palo u oci na nekom topicu o PAS-u gde si pokazala totalan amaterizam i apsolutno nepoznavanje lekova. Mozda gresim ali ne verujem da je dr ili WindDraw... ili kako bese rekla nesto nebulozno.
Jos jednom ponavljam, samo mi je bila zadivljujuca hrabrost da se neko predstavlja kao dr a i 50 posto ljudi izvale za jedno vece da od toga nema nista.
 
Efendija,ako mislis da me posvadjas sa VA,malo si se zeznuo u proceni.Ja ne padam na tvoje stoseve.To mozes da sipas nekoj drugoj.I sto se mene tice seri brate o meni sta hoces,uopste me ne tangira.Ovo je zadnji put da sam ti se obratila jer necu da se cigancim ovde na forumu zbog tebe.Ja sam imala ok misljenje o tebi,al sad vidim da sam pogresila.....8-)
 
Vragolasta Amfibija:
pa jbg snoki,nisu svi strucnjaci ko ti i Dr i WW...ima i nas amatera koji se tek ucimo da ubijamo.

e da...ja sam lekar ...ali se time ne bavim....vish,ko ti...farmaceut ali se time ne bavish.

I usput za razliku od tebe to nikada ne pominjem.A clansku kartu SLD-a moze da ima svaki lekar, pa i los.Kapiras? Nije ovde poenta tvoje diplome.Poenta je u tome da je neka mogla na tom partiju da se zagrcne a ti bi joj duvala u dupe.
 
daj bre espi sto si sitna dusa...ucini mu to....pljuj ga jos malo....znas da ga to veseli.

e pa da....to se zove sadomazohizam.

a on ce da smisli neku ekstra formulu protiv te opake bolesti....samo ne sada posto se ne bavi farmacijom....trenutno je na osvezavanju zelenila po parkovima i to je put ka stalnom zaposlenju.
 
esperanca137:
Efendija,ako mislis da me posvadjas sa VA,malo si se zeznuo u proceni.Ja ne padam na tvoje stoseve.To mozes da sipas nekoj drugoj.I sto se mene tice seri brate o meni sta hoces,uopste me ne tangira.Ovo je zadnji put da sam ti se obratila jer necu da se cigancim ovde na forumu zbog tebe.Ja sam imala ok misljenje o tebi,al sad vidim da sam pogresila.....8-)

Jel? Ma ok. Usput, kazu mi da su ti slatke kozne pantalonice koje si obukla na party. :D
 
snoshaj efendija:
I usput za razliku od tebe to nikada ne pominjem.A clansku kartu SLD-a moze da ima svaki lekar, pa i los.Kapiras? Nije ovde poenta tvoje diplome.Poenta je u tome da je neka mogla na tom partiju da se zagrcne a ti bi joj duvala u dupe.


aaaaaaaa....bilo je i toga,bilo je i toga....

a sta ne pominjes da si magistar farmacije?
pa naravno kad je to laz...haha...a meni si pomenuo na pp-u...sto bas meni?
mislim,nisi me prosvetlio u pogledu sebe,jos uvek mislim da si shljam.
eto kako magistar farmacije moze da padne jos tako nize od loseg lekara.
 
father:
@Pcelica

Ne dam deserti...emotivno sam vezan za njega....uzni si snajp....
ma...ja sam vishe za borbu prsa u prsa a ne za te pizdarske sheme...sad ko krijesh se iza kutije i cekas da mu proviri glavica i onda ga kao hedujes...i dok se svi tamo kolju ti cekas da neki jadnik u begu od sigurne smrti naleti na tvoj zoom.

pa gde je tu fer?

a ovako....mi kazemo : DODJI MI NA GEDORU !!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top