Roditelji

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Ranijih godina u mojoj mladosti kad sam pocinjao dovoditi cure kuci imao sam velikih problema zato sto mi je moja mater izbacivala cure iz stana i stalno je tvrdila da nisu dostojne mene. I ja sam s njom vodio rat oko toga u kojem je ona izgubila zato sto sam uvek bio samostalan i pogotovo tada, jer tada smo ziveli od moje plate.

Ali danas kad bolje razmislim malo mi je zao sto sam bio grub prema njoj jer mi se cini da je ipak bila u pravu s jedne strane ali s druge nije imala pravo se petljati u moje stvari, taman i da sam hteo skociti sa zgrade na glavu, jer to je moj zivot.

Da li ste i vi imali takve slucajeve?
 
Ja nikad ne dovodim svoje mladice kuci - znas na sta mislim,osim na kratko - na kafu,sok.....ili ako je neka proslava u pitanju.Takav je red kod mene i ja to postujem- a i malo mi je glupo.
Imala sam problema sa tatom ranije,jer mi je on stalno govorio ovaj je ovakav,onaj onakav,ali sada se ne mesa.Ako je meni dobar i njemu je.
Roditelji nebi trebali da se mesaju u odabir partnera.
Postujem savet naravno,ali da mi neko diriguje s kim cu ja da budem:shock: - nema sanse.:twisted:
 
ne....ja sve radim u skladu s majchinim savetima i smernicama....moj zhivot je zhivot moje majke....

pa naravno da sm imo nesuglasica s roditeljima....kakvo pitanje....ko nije?
 
ne zhivim sa mojima vec 12 god
jednostavno izbegavam razgovore na tu temu
a prijavljujem momka samo ako znam da je to to
inache je mamika iz nekog nepoznatog razloga alergichna na spomen beogradjana :lol:
 
Zato i treba ko na zapadu. Sa 18 napustis kucu i imas svoj mir. To kod nas nije moguce zato i jesmo nesposobna i isfrustrirana nacija. Ja dok sam imao bolju platu dve godine sam bio sam i bilo mi je bolje nego kuci.
 
JA kad bih doveo i onu najgoru drolju sa ulice, moji matori bi bili odushevljeni i samo bi gledali da joj udovolje.
A zamisli da dovedem tek neku pristojnu, pa visoko obrazovanu, ma ladno bi je kindapovali.Smorili bi je najstrasnije.Sta cu kad su previse ljubazni.:roll:
 
Mislim,sta reci...?
Pre sam dugo vremena ziveo sam,pa je bilo ludilo.Sad finansijiski ne mogu da podnesem,ali bice...jednog dana bice opet!
Koje je to ludilo bilo...! Jos kad ti svi ortaci znaju da zivis sam,pa to se upada na gajbu u pola noci bez najave. Udjite braco moja ***** li vam sve po spisku...!:D
Tako da tu nema ko nije dovodio svoju,a i tudje ribe.Hehehe!
 
gurmanci:
Naravno, podseti mamu da je mnogo bolje da bude u toku. Ako joj bas ni jedna ne valja onda ona ima neki problem, ali da ga ne bi imao i ti, naravno, dovedi devojku kuci.

Koliko si imao godina u to vreme?

Ne razumem šta hoćeš da kažeš?
Ali dobro, ostavljam trag o pročitanoj poruci :lol:

P.S. majcheki je vrlo ženska osoba :lol:
 
E da to samo tinejdzeri dozivljavaju dobro bi bilo...neke mame i tate umeju da se petljaju u zivot od sedme do sedamdeset i sedme godine, sve dok ne naidju na odlucan otpor...sto se suptilnijim manipulacijama u pogledu ostvarivanja svoje kontrole sluze to do otpora kasnije dolazi...

Ja, fala Bogu, zivim sama odavno, i retko prijavljujem da imam decka...tek kad vidim da ce potrajati!
I uopste zivim svoj zivot kako ja hocu, odavno sam se izborila za to. U cemu je uopste smisao mog zivota ako ce neko drugi da mi govori sta da radim...
 
Sve svoje devojke (i mladiće, za zlobnike) dovodim kući i upoznajem sa roditeljima i ostalom familijom.
Baš sve. Do sada: komada nula (0) ;)
 
Struja:
a onda ste ih menjali greota da se baci hehe
pozdravcic za sitnog hehe veoma sitnog demona.
Mashem ti! :D
Ne znam sta su radili kad ja nisam bio tu,ali cuo sam da se na drugim mestima menjalo.Hehehe! A jel mislis menjanje interno,izmedju sebe ili...?:D
Posle sam dao kljuc ortaku da mi cuva gajbu jer sam se odselio.Kako su me komsije gledale kad sam svracao par puta.Hehe!
 
AntunTun:
ne....ja sve radim u skladu s majchinim savetima i smernicama....moj zhivot je zhivot moje majke....

pa naravno da sm imo nesuglasica s roditeljima....kakvo pitanje....ko nije?
Haha, baš si ti takav primerak.

Ja sam sve svoje devojke dovodio kući, sve su spavale kod mene, i sve su toplo primljene, bez razlike na PP komentare. Bilo je trenutaka, kada su moji komentarisali da im je pomalo neprijatno zbog jutarnjih sati, ali to baš i nije neki problem, jer današnje dame ustaju kasno. Da, ja odem na posao, a one ostanu da spavaju.
 
sinnke:
Ranijih godina u mojoj mladosti kad sam pocinjao dovoditi cure kuci imao sam velikih problema zato sto mi je moja mater izbacivala cure iz stana i stalno je tvrdila da nisu dostojne mene. I ja sam s njom vodio rat oko toga u kojem je ona izgubila zato sto sam uvek bio samostalan i pogotovo tada, jer tada smo ziveli od moje plate.

Ali danas kad bolje razmislim malo mi je zao sto sam bio grub prema njoj jer mi se cini da je ipak bila u pravu s jedne strane ali s druge nije imala pravo se petljati u moje stvari, taman i da sam hteo skociti sa zgrade na glavu, jer to je moj zivot.

Da li ste i vi imali takve slucajeve?
Nikada nisam imala problema kad dovedem decka kuci jer su moji verovali da ja znam sta radim i znali su da ne trpim nikog ko ne igra kako ja hocu...sto kazu mladost ludost...Ma i da su nesto rekli ne bi me ubedili jer zaljubljen covek ne vidi nista... U svakom slucaju sam za to da roditelji ne trebaju mnogo da se mesaju osim eto nekim zajednickim razgovorom mirnim i iznosenjem misljenja da neko ili neka nisu bas ok ali nikako pritiskom...to uvek dovede do svadje... Mada generalno mislim da sam se mamama dopadala sto je redak slucaj obicno se nakostrese kad im sin dovede neku...mozda sam se malo i folirala sta znam...
 

Back
Top