kako zamisaljete svet za 30 godina

Za 30 godina planetom Zemljom ce vladati samo jedan covijek.Svi mi,bar oni koji prezive,ce biti njegovi robovi,sem male grupice ljudi koji ce mu se ulizivati i sprovoditi njegovu tiraniju.Bice zabranjeno razgovarati sa ostalim robovima,i moci ces da se obratis samo ako budes zelio da umres.Tehnika,narocito bijela,ce toliko uznapredovati da ce svi biti srecni i nece morati nista da rade.Imacemo velike stomake i holesterol.Gradovima ce vladati razjarene bande koje ce ubijati svakoga nemilosrdno.Vlada ce opsta epidemija novih bolesti koje ce da uniste 3/4 covijecanstva,a oni koji prezive molice Boga za oprostaj.Automobilska industrija ce toliko napredovati da ce auta ici na kontra-gravitacioni pogon,tada ce nafta,kao i ostala goriva biti ispod svake cijene pa ce ih ljudi kupovati vise zbog nekih drugih stvari nego li da bi se dokazivali pred svojim komsijama.Djeca nece morati da idu u skolu jer ce na racunarima imati potpuno obrazovanje.Zivot ce biti tezak za sve drustvene slojeve,a najvise za siromasne i robove.Nedostaja ce pijace vode i kiseonika,pa ce ih istocne zemlje izvoziti po skupoj cijeni,tako da nece moci bas svi da priuste sebi ugodan zivot.
 
Bijeli Ocnjak:
Za 30 godina planetom Zemljom ce vladati samo jedan covijek.Svi mi,bar oni koji prezive,ce biti njegovi robovi,sem male grupice ljudi koji ce mu se ulizivati i sprovoditi njegovu tiraniju.Bice zabranjeno razgovarati sa ostalim robovima,i moci ces da se obratis samo ako budes zelio da umres.Tehnika,narocito bijela,ce toliko uznapredovati da ce svi biti srecni i nece morati nista da rade.Imacemo velike stomake i holesterol.Gradovima ce vladati razjarene bande koje ce ubijati svakoga nemilosrdno.Vlada ce opsta epidemija novih bolesti koje ce da uniste 3/4 covijecanstva,a oni koji prezive molice Boga za oprostaj.Automobilska industrija ce toliko napredovati da ce auta ici na kontra-gravitacioni pogon,tada ce nafta,kao i ostala goriva biti ispod svake cijene pa ce ih ljudi kupovati vise zbog nekih drugih stvari nego li da bi se dokazivali pred svojim komsijama.Djeca nece morati da idu u skolu jer ce na racunarima imati potpuno obrazovanje.Zivot ce biti tezak za sve drustvene slojeve,a najvise za siromasne i robove.Nedostaja ce pijace vode i kiseonika,pa ce ih istocne zemlje izvoziti po skupoj cijeni,tako da nece moci bas svi da priuste sebi ugodan zivot.


kako te nije mrzelo...? :shock:
 
ne znam sta ce biti za 30 godina ali moja vizija je sledeca:

iz raznih slika koje su mi simultano navirale u misli mogu da zakljucim sledece...npr. beogradom ce i dalje saobracavati tramvajski prevoz ali to ce biti prilicno moderni tramvaji ...besumni i lepo dizajnirani... i dolazice tacno u minut po redu voznje na stanicama na kojima i danas dolaze...( ovo je cak i moguce za trideset godina )

video kamere i foto aparati ce izaci iz upotrebe zato sto ce nauka da ustanovi da je covek pomocu svojih organa vida i mozga sposoban da reprodukuje slike koje je za svog zivota uspeo da memorise tj. koje je doziveo...tako da ce eventualno postojati samo uredjeji za reprodukciju slike u vidu nekih moni9tora ili slicno...

...Internet u neku ruku vise nece da postoji na nacin kako ga mi danas zamisljamo....posto ce biologija i hemija zajedno sa medicinom uciniti revolucionarne napredke , ustanovice se da je covek zapravo sposoban za neke vrlo delikatne tj. danas govoreci nadprirodne mogucnosti. Moguce je da ce se razviti telepatija do neslucenih razmera i da ce se tim putem uspostaviti kontakt i sa vanzemaljskim inteligencijama, ( postoji vec i danas u pojedinim slucajevima )...

to je otprilike to ... e sad mogao bih da vam pisem sta bih ja voleo da se desi za 30 godina e to bi onda bilo i mastanja i pretpostavki ... pozdrav
 

Back
Top