Objektivne lazi

luckastalutkica

Ističe se
Poruka
2.931
Sve su ga devojke ispalile i sad se izzivljava.Ovo je najbolje opravdanje za svakog decka.Kada bih trebala nesto da kazem da OPRAVDAM svog decka pred nekim ja bih rekla upravo tako "sve su ga devojke ispalile i sad se izzivljava". Kao prvo niko mi nece poverovati da su njega sve devojke ispalile tako da to nije uvreda,a kao drugo niko ne moze da smisli bolje opravdanje.
Isto tako ja se ne bih uvredila kad bih cula neku njegovu izjavu o meni, verovatno ne moze bas uvek da prica samo najlepse o meni, zbog toga sto neko ko se druzi s njim na primer mene ne voli, mozda zbog ljubomore, mozda zbog ko zna cega drugo.Vazno je ono sto kaze on meni i ono sto kazem ja njemu.
Pitanje je za sve sta mislite o takvim lazima,da li ih i vi koristite? Pitanje za jaci odnosno muski pol je,a mene odgovor na sledece pitanje veoma zanima,da li mislite da decko mora da bude JAK da bi prihvatio sve takve i druge objektivne lazi ili INTELIGENTAN? Ili i jedno i drugo?
 
Da rezimiram:
-tvoj dečko, bivši hetero, prešao u homo jer su ga sve devojke ispalile;
-da li bolje prihvata laži (čije uopšte?) ako je JAK (fizički ili kao ličnost?) ili INTELIGENTAN?

Poštovani, poruka primljana, ali je malo nejasna. Molimo pojasnite.
 
Вероватно сам СЛАБ и НЕИНТЕЛИГЕНТАН...јер ја тебе ништа нисам скапирао.

...али who cares...битно је да сам се лепо насмејао. :lol: :lol: :lol:
 
DisMisaL:
Da rezimiram:
-tvoj dečko, bivši hetero, prešao u homo jer su ga sve devojke ispalile;
-da li bolje prihvata laži (čije uopšte?) ako je JAK (fizički ili kao ličnost?) ili INTELIGENTAN?

Poštovani, poruka primljana, ali je malo nejasna. Molimo pojasnite.
-Ne, nego decka su sve devojke ispalile i razocarale i on sad ne veruje u ljubav nego se samo izzivljava sa devojkama,odnosno trazi od njih sve osim ljubavi,a to sve moze da bude: popularnost,novac,seks.
-Jak kao licnost,u smislu da se ne vredja nego da iskulira.Pa ja ne bih ni bila s njim kad bih stvarno mislila lose o njemu.
 
Ljuba82:
Вероватно сам СЛАБ и НЕИНТЕЛИГЕНТАН...јер ја тебе ништа нисам скапирао.

...али who cares...битно је да сам се лепо насмејао. :lol: :lol: :lol:
Super, ti si moj idol.Nesto mora da se prica ovo je forum i ovde se postavljaju teme,mozda svi nisu skapirali.
 
luckastalutkica:
-Ne, nego decka su sve devojke ispalile i razocarale i on sad ne veruje u ljubav nego se samo izzivljava sa devojkama,odnosno trazi od njih sve osim ljubavi,a to sve moze da bude: popularnost,novac,seks...

Аха :idea:...лузер што би се рекло...и онда почне да се иживљава...па се напрасно секса са популарним пунишићкама.

:roll:

:lol:
 
E lutkice, ja sam malo glup, ni ja bas ne kapiram sta ustvari pitas.
Kad kazes lazi jel to mislis na taj izraz "sve su ga devojke iskulirale i on se sada izivljava" ili o tome sta on prica o tebi drugima?
I jel to tvoj decko, ili neko ko ti se svidja ili sta??
 
luckastalutkica:
-Ne, nego decka su sve devojke ispalile i razocarale i on sad ne veruje u ljubav nego se samo izzivljava sa devojkama,odnosno trazi od njih sve osim ljubavi,a to sve moze da bude: popularnost,novac,seks.
-Jak kao licnost,u smislu da se ne vredja nego da iskulira.Pa ja ne bih ni bila s njim kad bih stvarno mislila lose o njemu.

Hvala na jos nerazumljivijem objasnjenju totalno nerazumljive teme...
sad mi tek nista nije jasno

???????????????????????????????????????????????????????
 
Ok, lutko, ako su ga sve devojke ispalile, ko si ti? Niko, ili je to možda izgovor da ti objasni zašto tebi ne pruža odgovaraći odnos, već se iživljava, laže, šta već? Kao, ne volim te, ne trebaš mi, ali te poštujem, neće da te opanjkavam, ajd sad da se jebemo, pa svako svojim putem. Zvaću te ponovo kad mi se budu prepunile mošnice. Ili još bolje, traži ti mene, da ne bude da si mi potrebna.

Zaista, gde nalazite sve te likove (i devojke, poput onih koje se spominju na nekim drugim temama)? I koliko je čoveku potrebno da mrzi sebe da prihvati takve partnere.
 
DisMisaL:
Ok, lutko, ako su ga sve devojke ispalile, ko si ti? Niko, ili je to možda izgovor da ti objasni zašto tebi ne pruža odgovaraći odnos, već se iživljava, laže, šta već? Kao, ne volim te, ne trebaš mi, ali te poštujem, neće da te opanjkavam, ajd sad da se jebemo, pa svako svojim putem. Zvaću te ponovo kad mi se budu prepunile mošnice. Ili još bolje, traži ti mene, da ne bude da si mi potrebna.

Zaista, gde nalazite sve te likove (i devojke, poput onih koje se spominju na nekim drugim temama)? I koliko je čoveku potrebno da mrzi sebe da prihvati takve partnere.
To je samo jedna laz u koju niko ne moze da poveruje i niko ne moze da skapira. Zbog toga je takva laz objektivna. O tome i pricam. To je odgovor za sve koji su rekli da ne razumeju temu. Sta mislis o lazima i o svemu sto jedna devojka moze da KAZE o tebi a sto nema nikakvog smisla? Da li treba decko da bude JAK ili INTELIGENTAN da shvati koliko su price nebitne? Da li treba da bude jako inteligentan da bi shvatio da to sto si ti napisao nije bitno zato sto je to tvoje misljenje a njegovoj devojci je bitno njegovo misljenje?
 
luckastalutkica:
Sve su ga devojke ispalile i sad se izzivljava.Ovo je najbolje opravdanje za svakog decka.Kada bih trebala nesto da kazem da OPRAVDAM svog decka pred nekim ja bih rekla upravo tako "sve su ga devojke ispalile i sad se izzivljava". Kao prvo niko mi nece poverovati da su njega sve devojke ispalile tako da to nije uvreda,a kao drugo niko ne moze da smisli bolje opravdanje.
Isto tako ja se ne bih uvredila kad bih cula neku njegovu izjavu o meni, verovatno ne moze bas uvek da prica samo najlepse o meni, zbog toga sto neko ko se druzi s njim na primer mene ne voli, mozda zbog ljubomore, mozda zbog ko zna cega drugo.Vazno je ono sto kaze on meni i ono sto kazem ja njemu.
Pitanje je za sve sta mislite o takvim lazima,da li ih i vi koristite? Pitanje za jaci odnosno muski pol je,a mene odgovor na sledece pitanje veoma zanima,da li mislite da decko mora da bude JAK da bi prihvatio sve takve i druge objektivne lazi ili INTELIGENTAN? Ili i jedno i drugo?

Meni je sve jasno u ovoj temi kao u magli. Toliko je jasno da odgovor ne postoji.

Samo hrabro i na prvu. Bice od tebe nesto.
 
Mislim da sam i ja preglup da bi skapirao šta si želela da kažeš... Mada kapiram da ti pokušaš nešto da uveriš sebe i zato tražiš podršku drugih... On ako je takav i ne može biti jak. Krije se iza svojih nesigurnosti i tačka.

A, da... U vezi te "laži"... To nije laž, to je izgovor da ne bi trebao da preuzima odgovornost za svoja dela. Znači nesiguran i neodgovoran. Ma koliko izgledalo drugačije na prvi pogled.
 
luckastalutkica:
To je samo jedna laz u koju niko ne moze da poveruje i niko ne moze da skapira. Zbog toga je takva laz objektivna. O tome i pricam. To je odgovor za sve koji su rekli da ne razumeju temu. Sta mislis o lazima i o svemu sto jedna devojka moze da KAZE o tebi a sto nema nikakvog smisla? Da li treba decko da bude JAK ili INTELIGENTAN da shvati koliko su price nebitne? Da li treba da bude jako inteligentan da bi shvatio da to sto si ti napisao nije bitno zato sto je to tvoje misljenje a njegovoj devojci je bitno njegovo misljenje?
Znas kako, ja cu da ti odgovorim kako sam ja svatio.
Pa to nema veze sa tim dal je on jak ili pametan, nego jednostavno ga brani ta devojka sto o njemu tako prica, pa ne zna nista pametnije da kaze, ili ga ona samo takvog vidi.
 
Lutko, ne treba ni da je jak, ni inteligentan. Ne traba biti supermen da bi čovek bio imun na mišljenje drugih (izvinjavam se što sam se previše uživeo dok sam pisao prethodni post, same reči krenule).

Da bi se izolovao od tuđeg mišljenja, tuđih laži, čovek treba da bude iskren. Prema sebi, ponajpre.

Da bi se oslobodio sopstvenih laži, treba biti hrabar.

Mada ja i dalje ne kapiram ko koga tu laže. Jer to ona priča intimno sam nežan, pred očima javnosti sam gad?
 
iluzionista:
Mislim da sam i ja preglup da bi skapirao šta si želela da kažeš... Mada kapiram da ti pokušaš nešto da uveriš sebe i zato tražiš podršku drugih... On ako je takav i ne može biti jak. Krije se iza svojih nesigurnosti i tačka.

A, da... U vezi te "laži"... To nije laž, to je izgovor da ne bi trebao da preuzima odgovornost za svoja dela. Znači nesiguran i neodgovoran. Ma koliko izgledalo drugačije na prvi pogled.
:-D Ne, ja sam jako samostalna i ustvari ja nikad ne trazim podrsku drugih,pa je zato i ne dobijam ali to sad nije tema.
A kao da ja ne znam da je nesiguran i neodgovoran, ali ja njega necu da menjam,mozda kad bi bio siguran i odgovoran ja ga ne bih volela.Nego hocu samo da ga opravdam,zbog toga ponekad objektivno lazem.
 
ti si mu devojka a neka njegova "drugarica" te ne voli i prica lazi o tebi?
a on ti je decko?
on ti je bivsi decko i prica lazi o tebi?
ti pricam lazi o njemu a njegova drugarica te ne voli?
njegova drugarica koja te ne voli prica lazi o tebi jer on prica lazi o tebi ili ti pricas lazi o njemu?
sta je to objektivna laz?
to nema smisla....

apsolutno ne mogu da ukapiram o cemu se radi..
odustajem....
 
luckastalutkica:
I konacno, da li mislite da neko treba da bude jako inteligentan da bi shvatio, i jako hrabar da bi pisao o objektivnim lazima?


Ne treba biti jako inteligentan da bi shvatio. Cak netreba biti jako inteligentan da bi shvatio da si ti pukla. Ne treba biti hrabar da bi lagao, e sad da bi objektivno lagao mora biti hrabar toliko da moze pisati o objektivnim lazima jer dok pise tada mu hrabrost ne treba ali kad stampa to moze raditi s pola hrabrosti. Znaci kad se izmeri hrabrost u objektivnim lazima ispada da je objektivna laz hrabra a onaj ko o njoj pise skuplja hrabrost od nje da bi na nju potrosio.
 
chekaj trazhish mishljenje o nekim lazhima a nisi navela o kojim?....mislim jel lazh to da su ga ispalile?....nishta nisam skapiro....a i da jesam....zvuchi kao neka adolescentska dilema....a mrzi me da pricham kad neko nauchi a neko ne nauchi i to je to....
 
gde ono bi ona tema nemushti jezik, da prijavim autora teme ? imam neki utisak da bi i duduka zaebala :roll:

riba voli neodgovorne i nemoguce tipove koji se izhivljavaju nad njom
a ljudima pricha da je on takav zato shto su ga sve ribe ispalile
shto naravno nije tachno
e sad se ona boji njegove reakcije, na priche koje ona shiri okolo ?

usput pita jel potrebno da tip bude BASH inteligentan , da joj ne uzme za zlo,
poshto je kanda i sama svesna da mu inteligencija nije jacha strana

a za desert dobijamo besmislicu u obliku termina "objektivna lazh"

shta je ono bilo pitanje ?
koliko ste u sado mazo fazonu i volite li da opravdavete svoju glupost besmislicama ? :roll:
 
luckastalutkica:
Sve su ga devojke ispalile i sad se izzivljava.Ovo je najbolje opravdanje za svakog decka.Kada bih trebala nesto da kazem da OPRAVDAM svog decka pred nekim ja bih rekla upravo tako "sve su ga devojke ispalile i sad se izzivljava". Kao prvo niko mi nece poverovati da su njega sve devojke ispalile tako da to nije uvreda,a kao drugo niko ne moze da smisli bolje opravdanje.
Isto tako ja se ne bih uvredila kad bih cula neku njegovu izjavu o meni, verovatno ne moze bas uvek da prica samo najlepse o meni, zbog toga sto neko ko se druzi s njim na primer mene ne voli, mozda zbog ljubomore, mozda zbog ko zna cega drugo.Vazno je ono sto kaze on meni i ono sto kazem ja njemu.
Pitanje je za sve sta mislite o takvim lazima,da li ih i vi koristite? Pitanje za jaci odnosno muski pol je,a mene odgovor na sledece pitanje veoma zanima,da li mislite da decko mora da bude JAK da bi prihvatio sve takve i druge objektivne lazi ili INTELIGENTAN? Ili i jedno i drugo?


Ma daj...glupo opravdanje.......
Ja sam naletela na takvog slicnog kojeg je devojka povredila i sad nije imao OZBILJNU vezu od '99 godine :shock:
Ma to je po meni samo izgovor da se ne vezuju za devojke..nego samo da ih kresnu i to je to ...Ili ukoliko ti nije decko...moze biti samo izgovor da mu se nisi dopala....ili mu se ne dopadas...Ovo je samo primer.
 
Samantha Jouns:
Ma daj...glupo opravdanje.......
Ja sam naletela na takvog slicnog kojeg je devojka povredila i sad nije imao OZBILJNU vezu od '99 godine :shock:
Ma to je po meni samo izgovor da se ne vezuju za devojke..nego samo da ih kresnu i to je to ...Ili ukoliko ti nije decko...moze biti samo izgovor da mu se nisi dopala....ili mu se ne dopadas...Ovo je samo primer.


A sta se ko ima vezivati za curu pa nije on vo a ona stup. To se kresne i kaze dodji sutra u ovo doba da te opet griznem za guzu i to je to. Ako duze potraje i odgovaraju si uzmu se a ako ne svak na svoju planinu i neka gledaju u mesec.
 

Back
Top