Pitanje za sve...

M

margita

Gost
Kako reagujete kada na ulici sretnete vasu davno proslu ljubav, a sada ste trenutno u braku?

...srela sam svog bivseg decka koga sam neverovatno volela, nisam odmah mogla da verujem!
 
Princeza:
ja sam srela svoju veliku proslu ljubav a on jeu braku... Da li mu to dodje na isto? Osecaj je cudan. Pozelela sam da sam na njenom mestu!

da, odmah zaboravim sve ruzno u vezi njega, setim se samo lepih stvri i postajem nostalgicna.... i verovatno cu ceo dan ostati pod utiskom, ali sutra cu vec zaboraviti... 8)
 
Zivka:
Iskreno - odsekla sam se. Ali sam se brzo povratila, cim smo poceli da pricamo. Mislim da je njemu bilo neprijatnije, zato sto sam ja u braku a on je jos uvek sam.


Najgore u svemu tome je to sto on nije znao da sam se udala. Kada me je video rekao mi je "zvao sam te par puta ali se niko ne javlja...". POLUDELA SAM...
Rekla sam mu "mozes i dalje da me zoves na taj broj ali se verovatno niko nece javiti...Sasa ja sam se udala". On je poceo da place.

Krivo mi je sto sam ga uopste srela. Bolje da ga nikada vise nisam videla
 
Kada sam nakon 6,5 godina srela svoju nekad veliku ljubav, nisam mogla da vjerujem da mi je potpuno svejedno...
Osim onog kurtoaznog pozdravljanja, uopste nisam imala zelju da razgovaramo... Sat vremena stajali smo u istom hodniku, metar-dva udaljeni jedno od drugog i nismo razgovarali... Nismo imali o cemu...
Sve je odavno receno...
Ali, buduci da u meni postoji i romanticna strana, bila sam bas razocarana, sto mi je tako svejedno...
Nekako sam uvijek u glavi imala tu romanticnu predodzbu da ce mi se noge odsjeci kad ga jednog dana, nakon ko zna koliko vremena, sretnem... Kad ono, nista... :roll:
 
margita:
Zivka:
Iskreno - odsekla sam se. Ali sam se brzo povratila, cim smo poceli da pricamo. Mislim da je njemu bilo neprijatnije, zato sto sam ja u braku a on je jos uvek sam.


Najgore u svemu tome je to sto on nije znao da sam se udala. Kada me je video rekao mi je "zvao sam te par puta ali se niko ne javlja...". POLUDELA SAM...
Rekla sam mu "mozes i dalje da me zoves na taj broj ali se verovatno niko nece javiti...Sasa ja sam se udala". On je poceo da place.

Krivo mi je sto sam ga uopste srela. Bolje da ga nikada vise nisam videla

A da li je tebi lepo u braku? Mislim, ako sve ovo na tebe ima znacaja ovo moje pitanje je sasvim logicno.
 
rdeki:
Zivka:
Iskreno - odsekla sam se. Ali sam se brzo povratila, cim smo poceli da pricamo. Mislim da je njemu bilo neprijatnije, zato sto sam ja u braku a on je jos uvek sam.


A da li je tebi lepo u braku? Mislim, ako sve ovo na tebe ima znacaja ovo moje pitanje je sasvim logicno.

Kakve veze ima moj brak sa tim? Ako sam se udala, da li to automatski znaci da trebam da zaboravim sve lepo sto mi se desilo u proslosti? Vidis, u tom momentu je i moj suprug bio sa mnom, i svoje osecanje sam kasnije podelila sa njim. Cemu foliranje?
 
Zivka:
rdeki:
Zivka:
Iskreno - odsekla sam se. Ali sam se brzo povratila, cim smo poceli da pricamo. Mislim da je njemu bilo neprijatnije, zato sto sam ja u braku a on je jos uvek sam.


A da li je tebi lepo u braku? Mislim, ako sve ovo na tebe ima znacaja ovo moje pitanje je sasvim logicno.

Kakve veze ima moj brak sa tim? Ako sam se udala, da li to automatski znaci da trebam da zaboravim sve lepo sto mi se desilo u proslosti? Vidis, u tom momentu je i moj suprug bio sa mnom, i svoje osecanje sam kasnije podelila sa njim. Cemu foliranje?

Pitanje nije bilo upuceno tebi vec margiti, ali nema veze.
Ne treba da se foliras i sve da zaboravis, ali ako te to pogadja do te mere da moras da otvoris temu na netu i pitas druge za misljenje, to znaci da bas nije sve u redu.
Gresim li?
 
rdeki:
Zivka:
rdeki:
Zivka:
Iskreno - odsekla sam se. Ali sam se brzo povratila, cim smo poceli da pricamo. Mislim da je njemu bilo neprijatnije, zato sto sam ja u braku a on je jos uvek sam.


A da li je tebi lepo u braku? Mislim, ako sve ovo na tebe ima znacaja ovo moje pitanje je sasvim logicno.

Kakve veze ima moj brak sa tim? Ako sam se udala, da li to automatski znaci da trebam da zaboravim sve lepo sto mi se desilo u proslosti? Vidis, u tom momentu je i moj suprug bio sa mnom, i svoje osecanje sam kasnije podelila sa njim. Cemu foliranje?

Pitanje nije bilo upuceno tebi vec margiti, ali nema veze.
Ne treba da se foliras i sve da zaboravis, ali ako te to pogadja do te mere da moras da otvoris temu na netu i pitas druge za misljenje, to znaci da bas nije sve u redu.
Gresim li?
Devojka (izvini, "zena") se samo nasla u neprijatnoj situaciji, kao sto su mozda i mnoge druge. Zasto to odmah mora da znaci da ima "problema" u braku?
 
Pa ne mora da znaci, ali kada vidim nacin na koji ona to predstavlja nisam ubedjen da to u njenom slucaju ne znaci.
Ona je POLUDELA i bolje da ga nije ni videla...
Nikoga takav susret ne bi ostavio ravnodusnim, ali ako ludi i danima misli o tome, to znaci da su tu jos uvek prisutne senke iz proslosti. A ako su prisutne senke u proslosti, u kojoj to meri moze uticati na ono sto je sada?
Pa, voleo bih da "cujem" nju...
 
NAjvecu ljubav svog zivota sam ozenio, tako da se u startu ne kvalifikujem za odgovor...mada..
Pre par godina mi je na posao svratila prethodna "najveca", barem je to bila dok nisam upoznao sadasnju suprugu...nismo se videli barem 10 godina...u prvi mah je nisam ni prepoznao, koliko se promenila. Bljesak starih osecanja je samo proleteo, vise kao prelistavanje memorije, ali nista vise... prica je zavrsena i na tome je ostalo...
 
rdeki:
Pa ne mora da znaci, ali kada vidim nacin na koji ona to predstavlja nisam ubedjen da to u njenom slucaju ne znaci.
Ona je POLUDELA i bolje da ga nije ni videla...
Nikoga takav susret ne bi ostavio ravnodusnim, ali ako ludi i danima misli o tome, to znaci da su tu jos uvek prisutne senke iz proslosti. A ako su prisutne senke u proslosti, u kojoj to meri moze uticati na ono sto je sada?
Pa, voleo bih da "cujem" nju...


U svakom slucaju mi je bilo drago sto sam ga srela i naravno da taj susret ne znaci nista samo jedna lepa uspomena...
On je trenutno sam i nije mi zao zbog toga. Zasluzio je da ostane sam.
Pre 1.5 god mozda sam ja trebala da budem njegova zena ali me je tada on povredio tako da sam tada najmanje htela da budem sa njim.
Nudio mi je brak nakon te svadje...
A sada je vec kasno za sve...
 
U svakom slucaju mi je bilo drago sto sam ga srela i naravno da taj susret ne znaci nista samo jedna lepa uspomena...
On je trenutno sam i nije mi zao zbog toga. Zasluzio je da ostane sam.
Pre 1.5 god mozda sam ja trebala da budem njegova zena ali me je tada on povredio tako da sam tada najmanje htela da budem sa njim.
Nudio mi je brak nakon te svadje...
A sada je vec kasno za sve...[/quote]

Zivot ide dalje...
Samo se nadam da tvoj sadasnji muz ne ispasta zbog necega ruznog sto ti se desilo sa nekim drugim.
 
One bivše koji su se oženili više ne viđam,pa čak ni na ulici.Kao da su u zemlju propali.
A i da ih vidim ne bih osjećala ništa,dobro možda bi bila sretna što sam još mlada,neudata cura.Sigurno im ne bi zavidjela.
 
rdeki:
U svakom slucaju mi je bilo drago sto sam ga srela i naravno da taj susret ne znaci nista samo jedna lepa uspomena...
On je trenutno sam i nije mi zao zbog toga. Zasluzio je da ostane sam.
Pre 1.5 god mozda sam ja trebala da budem njegova zena ali me je tada on povredio tako da sam tada najmanje htela da budem sa njim.
Nudio mi je brak nakon te svadje...
A sada je vec kasno za sve...

Zivot ide dalje...
Samo se nadam da tvoj sadasnji muz ne ispasta zbog necega ruznog sto ti se desilo sa nekim drugim.[/quote]


Ne...nikako
 
rdeki:
Mary:
Kad sretnem svog bivseg, a to su obicno iznenadni susreti, kao da me pogodi grom iz vedra neba. Ne odseku mi se noge, nego negde u predelu grudi kao da nesto pukne.

Kada rascistis sa sobom i prebolis ono sto je bilo bolno, onda ces se sretati sa njim i bice ti svejedno.

To se sve dogodi u jednom trenutku, i prodje.
Ja ostanem cvrsto na zemlji. Ne zalim sto nismo zajedno.
Ali trenutak ne mogu da kontrolisem. Uvek je tako.
Sad sam u braku, i srecna sam.
 

Back
Top