Da li je neko nekad imao susret sa necim cudnim?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

P_R_E_D_A_T_O_R

Primećen član
Poruka
507
Ja i moji drugovi smo pre neki dan bili napolju u nekom parku bla bla bla...nije ni bitno.
Gledali smo u nebo i videli na nebu nesto sto menja boju crvena zelena plava zuta prvo smo mislili da je neka zvezda ili satelit.Gledali smo to jedno 30-40 sec i odjednom je nestalo.Svi smo bili zbunjeni i otisli smo i rekli nasim drugim drugovima sta smo videli ali nam nisu verovali.
Posle 30 min ja i moj drug David smo ostali i opet smo videli tu stvar ali nikog vise nije bilo da mu pokazemo.Pokusao sam da slikam mobom ali nije moglo da se vidi.Opet posle 30-40 sec je nestalo.Da li neko mozda zna sta bi to moglo da bude i da li je neko imao susret sa ovako necim?
 
Mozdasmo videli isto.Nije bilo nista veliko npr. ko mesec ali bilo je poprilicno veliko za zvezdu!Sta mislite sta je to moglo da bude?Mi smo prvo mislili da je neki satelit ali kad je onako brzo nestalo brate to je bila stotinka ma hiljaditi deo stotinke samo je nestala.Mozda je to bio neki mali eksperiment gledao sam pre 2-3 god dokumentarna serija da su ameri nasli neki leteci tanjir 50-60 i neke,i da su isprobavali eksperimente da naprave nesto slicno na tu foru.Sta mislite jer je to moglo da bude to ili...?Vise verujete da su bili Vanzemaljci?
 
P_R_E_D_A_T_O_R:
Mozdasmo videli isto.Nije bilo nista veliko npr. ko mesec ali bilo je poprilicno veliko za zvezdu!Sta mislite sta je to moglo da bude?Mi smo prvo mislili da je neki satelit ali kad je onako brzo nestalo brate to je bila stotinka ma hiljaditi deo stotinke samo je nestala.Mozda je to bio neki mali eksperiment gledao sam pre 2-3 god dokumentarna serija da su ameri nasli neki leteci tanjir 50-60 i neke,i da su isprobavali eksperimente da naprave nesto slicno na tu foru.Sta mislite jer je to moglo da bude to ili...?Vise verujete da su bili Vanzemaljci?
Ne znam.Ovo što sam ja video,bilo je veliko kao mecec,al ne baš kao pun.Ne znam šta bi to moglo biti,ako su vanzemaljci onda su prilično neoprezni...
 
Slicne stvari su mogle da se vide u mom kraju za vreme Nato intervencije i to veoma cesto.Svake noci su se pojavljivale te kugle koje menjaju boju,menjale su visinu i putanju i misteriozno nestajale.Puno je ocevidaca ali niko ne zna sta je to bilo.Poznajem ljude iz Svrljiga koji su posli da ih "ulove" naoruzani lovackim puskama.Kad su prisli suvise blizu,kugla je neverovatnom brzinom preletela preko njihovih glava i nestala.Mozda ce se neko od strucnih ljudi setiti da objasni narodu sta je to bilo i cemu je sluzilo.
 
pre nekih 7-8 godina,bilo je leto,negde oko 21-22 sata uveche,znachi mrak odjednom sam video kako se priblizava neshto velikom brzinom i jako je svetlelo...odprilike kao neka svetlo plava svetlost...znam da je proletelo veoma nisko jer je sve osvetlelo tu gde sam bio,i ulichno osvetljenje je bilo zatreptalo na trenutak kad je to neshto proletelo.
Moja teorija je da je to bio neki meteor koji je sastavljen od nekih posebnih substanci tako da kad sagoreva pravi plavu svetlost...ali opet ko zna...
 
Ja kada sam se bio susreo prvi put sa svojim polnim udom nije me to nesto posebno iynenadilo. I proslo je mnogo godina.

I onda jednoga dana sam odlucio da se ponovo susretnem sa njim. Tog puta sam osecao neobicno zarku zelju da se susret izmedju nas obnovi. Ne znam zasto sam to tako osecao. Imao sam oko 12 god. Družili smo se, ali me nista uvezi s tim nije mnogo zacudilo.

Mnogo kasnije, kada sam vec postao mladic, kada sam porastao i razvio se, sto bi rekle tetke, "vidi ga kako se iyvukao, prava momcina", odlucio sam opet neobicnu \e;ju da se susretnem sa svojim polnim udom. Desilo se to po[to sam na ulici video jednu veoma lepu zenu. U obliznjem ulazu sam skinuo farmerice i gace, i obuhvatio rukom uspaljeni ud. Nije to ya mene bilo nista novo, to sam isto bio uradio jednom, onomad, kada sam imao 12 god.

Ali ovoga puta sam se neobicno iznenadio i zacudio; moj polni ud je bio mnogo veci nego proslog puta.

To je ya mene bilo cudno otkrovenje.
 
Master_Chief:
pre nekih 7-8 godina,bilo je leto,negde oko 21-22 sata uveche,znachi mrak odjednom sam video kako se priblizava neshto velikom brzinom i jako je svetlelo...odprilike kao neka svetlo plava svetlost...znam da je proletelo veoma nisko jer je sve osvetlelo tu gde sam bio,i ulichno osvetljenje je bilo zatreptalo na trenutak kad je to neshto proletelo.
Moja teorija je da je to bio neki meteor koji je sastavljen od nekih posebnih substanci tako da kad sagoreva pravi plavu svetlost...ali opet ko zna...
i ja sam to videla, ali je to bio obican meteor... bilo je to i na vestima, nego tad verovatno nisi gledao...:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top