Comp se restartuje.....!!!

proveri u biosu da li su ti sve komponente dobro instalirane.
Imao sam prilike da vidim racunar koji se resetovao svaki put kad se dvd koiprao i ispostavilo se da u biosu nije bio instaliran dvd, cim sam ga nasao u biosu sve je proradilo bez problema.
 
kao sto se zna. svaki problem u kompu ima milion resenja :) i kad imas takav problem nastaje prava je*ada jer moras komponentu po komponentu da menjas da bi video gde je problem (moguce je i da mu ploca otkazuje)
 
Moguce je:
Puko operativni sistem-treba ga reinstalirati;

Napajanje crklo-proveri kako stojis sa prasinom u njemu, ventilator treba da radi sve stekere od njega iscupaj pa vrati zbog kontakta, ili na kraju probaj drugo napajanje.

Zatim ram, procesor, graficka najbolje probati zamenom.

CD DVD rom iskljuci samo i probaj.

Ako ti se taj problem javio tek tako bez da si diro bios tesko da je problem u njemu.

A moguce je da ti je i maticna pukla.
 
Kurt2:
Meni puče film od silnih restartovanja pa ti ja uvatim računar, otvorim ga, i malo pretumbam stvari: hdd konektujem na drugo mesto, ram prebacim u drugi slot... I evo, ima desetak dana i nije se restartovao!
Ja da sam to uradila pre neki dan racunar bi verovatno eksplodirao! HDD fizicki ostecen. Ni hladjenje napolju ga nije povratilo. Ovako, nema sacuvanih podataka, nema sredjivanja, nego sve lepo: Jovo-na novo.
 

Back
Top