Najbolji TAXI u gradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
juče startujem pink taxi...fin taxista...stariji gospodin...uglancana kolica.......e ...i sad on meni da kupon tipa vizikarte za učešće u ng igri.............i sad....možda mesečno treba da se vozim 5X.....a nije fora jer je juče bio 31..a danas je 1., pa danas ne važi onaj od juče za učešće u nagradnoj igri.............. a šta fali da dobijem mali ili veliki kućni aparat, poklonim nekom .............ili odem na poot... za dž.......... ( :
 
Bilo bi lepo. U zadnje vreme sve manje njih trazi racun za nagradnu igru a igra traje do nove godine. Skupi sve racune i posalji ih do 5-og u mesecu na adresu Pink taxija. Nagrade su dojaja i kako vreme ide sve su realnije sanse da nesto i dobijes. Nagrade su letovanje u GR za 2 osobe, mobilni telefoni, tv, kucni aparati, gratis voznje..........
 
Resenje za porez mi je oko 8.000 din koju razliku treba da uplatim retroaktivno u roku od 15 dana a ovo za nagrade neverujem da je namestaljka. Znam da su neki dobili. Znam i kakav je direktor Tedi. Covek od reci. Neverujem da bi kod njega proslo neko muljanje......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top