Najbolji TAXI u gradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Не могу да верујем,обећам "Мастер"-у поклон и гратис вожњу,а обришу ми пост! Модератори,поклони су добро дело и увек су били израз добре воље...
 
Пријатељу,ако си прочитао постове у теми,могао си да приметиш толико увредљивих порука које су упућене таксистима Београда и ни једна није обрисана! Ако желиш копираћу ти их и поставићу их овде...Дотични "Мастер"је у једном треутку увредио погрдним писањем 7400 људи који поштено зарађују да прехране породице! Реагујући на његов пост добио сам бан и тек на моју интервенцију му је пост избрисан од стране супермодератора...Шта рећи него да правилно радите свој посао,ако сте се већ прихватили и ово што сам написао је у теми,зато немој да обришеш...
 
plavi.ilikoji naiđe kada je frka
izbegavam lux.
jer me vožnja košta ko da sam iznajmila kočiju...
a nisu baš svi lux...
inače.de me nađe...
ja mrzim taxiste.
mislim da je to najniži mogući soj ljudski.mislim da veće stoke bezrepe od njih nema.
ispred kuće mi je taxi stanica i čega sam se sve nagledala i naslušala---
preko toga da im je normalno da uđu u dvorište uzimaju vodu,napraviše javni wc preko puta kuće između parkiranih automobila...
katastrofa...
parkiraju se voze ko debili...
svađam se svakodnevno kada hoću da se parkiram ispred svoje kuće...
kaže taxi stanica,inače obeležena 5m ispod...
ma stoka.
ja bi im uvla tako rigorozne kontrole i kazne da se puše, a ne svakomalo kada im se digne oni štrajuku...i dobiju sve što traže, jer su kriminalci i lopovi 90% njih.
onaj mali broj poštenog sveta...niko i ne zarezuje

Пази нпр,овај,па побогу људи,ако желите да радите како треба онда радите...Пази она мрзи таксисте,шта смо ми??? Има их гомила оваквих,или сличних!
 
juče super iskustvo sa strpljivim taxistom (''pinka'', afkors)...baš je bilo cool.
Ово није тема за такву врсту искуства,имаш на форуму "Живот",па под "Романтику",или "Љубав и секс 18+" тамо напиши искуство...:think: Возио сам се јуче цео дан возилом "Беотаксија" и врло сам задовољан како је вожња протекла...Таксиста никога није прегазио,није пролазио кроз црвена светла,ауто чист,он миришљав,лепо обучен,цена ниска,ма лудило...:super:
 
Opisi malo detalnije
pa, malo je komplikovano....muž je krenuo na put vozom. na stanici je ukapirao (kad je uzimao stvari iz gepeka taxija) da je uzeo moj novčanik, a ne svoj. taxista se ponudio da vrati moj novčanik...u međuvremenu je mm našao svoj novčanik u torbi, tako da me je taxista, pošto je doneo novčanik (zbog nemanja novčanika i traženja istog po kući sam kasnila na posao), odvezao do posla.
glupost naša, ali je taxista baš ispao fer.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top