Najbolji TAXI u gradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
krcun24:
Pozdrav svima.Moze li mi neko reci kolika je otprilike cijena od aerodroma Surcin do ulice Kneza Milosa i ako mozete ostavite neki broj taxija ili savjet kako da me ne zakolju taksisti
Po prvoj tarifi [06-22] h je negde oko 750-800 din a po drugoj [22-06] h je oko 1.000-1.100 din. Nedeljom i drzavnim praznicima je ceo dan druga tarifa. Najbolje je da zoves mobilnim taxi i to Pink 065/488-99-77, Maksis 9803, Lux 30-33-123 i da sacekas broj vozila koje ti operater najavi. Jedini problem je sad sto moras da se popnes na medjunarodne POLASKE jer ovi korumpirani panduri nedaju regularnim taksistima da stanu na medjunarodne gde inace klepecu ovi divljaci po 40-50 eura [u saradnji sa organima vlasti]. Mozes od operatera traziti vece, bolje, luks, karavan ili vozilo sa klimom. Samo napomeni kad zoves. Ja sam u Pink taksiju i dao sam ti ovaj mob 065/488-99-77 a ne onaj 9803 da te operater nebi stavio na cekanje i da ti neispadne skuplji telefon nego voznja. Da nehvalim samo Pink, korektni su i kolege iz maksisa 9804 [neznam mob] ili Lux-a [takodje neznam mob]. Inace, ako dolazis preko dana onda ti taxi i nije potreban jer dobro funkcionise Jatov autobus i zasto bi placao 1.000 din kad moze za 170 din. Ako dolazis nocu onda ti je sudjeno da se otvoris za pare jer tad retko ide [samo po potrebi]. Ja radim iskljucivo nocu pa ako sta mogu da ti pomognem tu sam na raspolaganju. Moze i na PP. Pozdrav svima !
 
krcun24:
Hvala ti na brzom odgovoru.A kad vozi jatov autobus,mislim na koliko otprilike(pola sata,sat) jer planiram da budem na aerodromu oko 07:30h
mislim da od 05h pa na svakih sat saobraca jat-ov bus...a idi na www.jat.com pa vidi tamo,kontaktiraj nekoga da ti kaze satnicu.
a imas i obican gradski bus broj 72(mislim) koji saobraca od zelenog venca(to ti opet posle blizu pesaka do k.milosa)do aerodroma.karta za prevoz se kupuje na svakom kiosku i kosta 29dinara(a moze karta i kod vozaca s tim da je skuplja nego na kiosku...valjda je oko 50).
za beli mini bus sam ti rekla-on je 60din...i na njemu,na staklu pise koje sve stanice ima-i to mozes.
a ako ides nocu-onda zovi jerotija,on je nas covek.
 
Nema sto ljudi,svaka vam cast.Jerotije i ja sam dispecer u jednom taxi udruzenju u Podgorici.Ovo sam pitao jer je i kod nas na aerodromu ista situacija kao i kod vas.Oni divljaci sa aerodroma voze do Budve vjerovali ili ne 100 e dok je kod nas 40e plus sto imamo mnogo dobra auta,necu sad spominjat.Planiram oko 30-og da dodjem do BG-a da nesto zavrsim i vracam se isti dan,najdalje sjutradan pa rekoh da provjerim sto se ispostavilo ispravno jer ko zna sto bi mi se desilo , znam taksiste kako dishu.Eto tako. ;-)
 
Znaci "kolega". E pa drago mi je. Nista se u taxiju nije izmenilo ali obecavaju da hoce [kao i u zadnjih 11 god koliko sam ja taksista]. Kazu da ce aerodrom da srede u septembru i da nece biti vise onog vucaranja za ruku i takozvane divlje taxi sluzbe. Aj videcemo mada ja neverujem. Mene licno i ne pogadja taj aerodrom jer na njega reeeeetko stanem. Kad me baci voznja obicno tamo ima dosta mojih koji cekaju a ja da cekam sat-dva nisam lud nego prazan do Bez.kose ili blokova. Pozdrav svima !
 
Sednem pre neki dan u "beotaxi", passat, 2002, crni, ocuvan, lagana muzika, fin taxista...samo sto je mnogo toplo bilo...i onda krece prica; ne pali klimu jer mu je jos nov auto, kupio ga pre mesec dana(iz belgije, zena ga vozila), a klima samo muci automobile, a i nije zdrava... 8-) ...pa jos kaze ovo ti je passat turbodizel, sa crvenim "d" i crvenim "i", ima abs, ima ovo, ono...naslusah se karakteristika sa dorcola do b.brda...

...i tako..ipak uzmite LUX, nisu smaraci...i pale klimu kad je vrucincina.
 
Juce nisam mogla da nadjem slobodno LUX vozilo, jedini koga sma uspela da dobijem je Beogradski taxi. Vozilo-pasat star bar 20 godina, iscepane presvlake, krsh. Vozac-u sorcu, blago se cuje oznojaz. Sve jos i nekako, nije duga relacija, ali je radio stanicu pustio toliko glasno da su mi vibrirale stvari u tasni. Naravno, ispsovao je vozilo sa SM tablama koje se nije bas najbolje snaslo u saobracaju... Kada sam trazila racun, pogresno je napisao ime firme. Bruka i sramota, takve treba zakonom zabraniti...
 
sanja:
Juce nisam mogla da nadjem slobodno LUX vozilo, jedini koga sma uspela da dobijem je Beogradski taxi. Vozilo-pasat star bar 20 godina, iscepane presvlake, krsh. Vozac-u sorcu, blago se cuje oznojaz. Sve jos i nekako, nije duga relacija, ali je radio stanicu pustio toliko glasno da su mi vibrirale stvari u tasni. Naravno, ispsovao je vozilo sa SM tablama koje se nije bas najbolje snaslo u saobracaju... Kada sam trazila racun, pogresno je napisao ime firme. Bruka i sramota, takve treba zakonom zabraniti...
U svakom udruzenju ima sljama. Desava se i to..... :roll:
 
to je to:
jerotije]9804-Maksis, 9803-Pink taxi, 3033123-Lux



Zar od konkurencije da stavis prvi telefon, Hvala
Nisam hteo uopste da reklamiram svoju firmu a niti da kazem u kojem sam udruzenju ali u nekoj od predhodnih poruka mi se omaklo. Da nisam u Pinku bio bih sigurno u Maksisu ili Lux-u mada mislim da je Pink ipak najbolje i najpostenije udruzenje [za sada]. Vec sam rekao da u svakom zitu ima kukolja ali u globalu je najpostenije. Za najmanju sitnicu se izbacuje iz udruzenja [a ponekad i teze sankcije]. Disciplina je vojnicka sto i doprinosi tolikom broju poziva. Verujem da nista nije bas slucajno. Pozdrav !
 
Pa disciplina zato i postoji, za sve. Da je srece pa da je tako i sa pekarima, mesarima, prodavcima... KAd me na kasi u Matijevicu pogleda ko da sam ja kriva sto ona mora da radi, pozli mi. Disciplina i sankcije, kako su nasi neradnici naprasno u Nemackoj postajali dobro radnici, kad su radili i bili placeni da rade a ne da zevaju.

A onaj taksista iz Beogradskog taxija pre neki dan, pa muuka mi je bila da udjem a tek da se vozim...
 
Jednom se desilo da je taksista stao zato sto sam digla ruku da namestim rajf u kosi, covek je to protumacio kao znak. Zaustavlja se, ja ne reagujem, otvara prozor i pocinje da se dere da li ulazim. Kazem ne, hvala, a on odgovori pa sta koji k zaustavljas taksi... Ima gi raznih. Drugi je rekao da moze da preveze mene ali ne i moju dasku za peglanje. Komotno je mogla da se upakuje.

Naravno, valjda je normalno da okruzenje u kom neko radi treba da bude ok i bar pristojno, ali kakav je ono dripac bio pre neki dan u socru i papucama, kao da vozi po stocnoj pijaci, bez imalo postovanja prema korisniku usluge. Dzabe im bilbordi...
 
ja sve nekako imam utisak da je pink skooplji od ostalih........a nije po tarifi..
vozila me žena taxista pre jedno metar dana.....od poštanske štedionice......plavuša srednjih godina u teget passat karavanu......sa roze peškirom preko oko vrata...bila vrooćina ( :
 
sanja:
Jednom se desilo da je taksista stao zato sto sam digla ruku da namestim rajf u kosi, covek je to protumacio kao znak. Zaustavlja se, ja ne reagujem, otvara prozor i pocinje da se dere da li ulazim. Kazem ne, hvala, a on odgovori pa sta koji k zaustavljas taksi... Ima gi raznih. Drugi je rekao da moze da preveze mene ali ne i moju dasku za peglanje. Komotno je mogla da se upakuje.

Naravno, valjda je normalno da okruzenje u kom neko radi treba da bude ok i bar pristojno, ali kakav je ono dripac bio pre neki dan u socru i papucama, kao da vozi po stocnoj pijaci, bez imalo postovanja prema korisniku usluge. Dzabe im bilbordi...
Kakvi bilbordi ? Pa njima nepomazu ni kozne gace.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top