pticiji grip u kroaciji

virus: i zivo i nezivo, i jako poznato i opet potpuno nepoznato, u bilo kom trenutku i na bilo kom mestu, bez forme, u stalnoj transformaciji, bez licnog cilja vec samo sa ciljem absolutnim (smrt) , fatalista i fundamentalista, svugde i nigde, cuci u svakom od nas i od svakog cini potencijalnog neprijatelja
 
za vreme drugog svetskog rata...,samo da oslabi svog neprijatela ,Adolf Hitler je upotrebljavao ,zarazne bolesti za unistavanje domace zivotinje ,koje su se koristile, za ishranu i druge svrhe u ratnom periodu, pa niko nezna zato se pripremaju tolike vakcine, i sta se sve "vrti" iza world Order...
 
JABUCHILO:
nemoj, nemoj, zaljubicu se i u tebe :) :) :)

A da vi izjavljivanje ljubavi ostavite za pp, važi.... :roll: :roll: :roll:
Što se tiče eventualne pandemije ptičijeg gripa tiče, mislim da je stvar naduvana.. I da dođe do rekombinacije virusa ptičijeg i životinjskog gripa, potpuno je da izbije epidemija prvo humanog gripa koja se obično javlja u januaru-martu....Onda treba doći do rekombinacije, a dok sec to dešava stručnjaci Pasteur-Aventis -a već uveliko rade (i izradili su ) vakcinu protivu ptičijeg gripa, ali proizvodnja na veliko može krenut iz tehničkih razloga tek za 6 mjeseci....
Znači od pandemije nema opasnosti... :-D
 
Марлоне, ја мислим да ми овде организујемо ФОРУМСКУ СВАДБУ... имамо БЛ да их венча, а Ти и ја да будемо кумови - МИСЛИМ ДА СЕ ПРАВА ЉУБАВ РАЗВИЈА ИЗМЕЂУ МИГУД И ЈАБУЧИЛА ???
 
eremita:
Марлоне, ја мислим да ми овде организујемо ФОРУМСКУ СВАДБУ... имамо БЛ да их венча, а Ти и ја да будемо кумови - МИСЛИМ ДА СЕ ПРАВА ЉУБАВ РАЗВИЈА ИЗМЕЂУ МИГУД И ЈАБУЧИЛА ???
******* mito opet pravis vrdalamu
a sta mislis da se ti ispartnerujes
pa da se napravi igrokaz o istom
trosku :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Марлоне, ја мислим да ми овде организујемо ФОРУМСКУ СВАДБУ... имамо БЛ да их венча, а Ти и ја да будемо кумови - МИСЛИМ ДА СЕ ПРАВА ЉУБАВ РАЗВИЈА ИЗМЕЂУ МИГУД И ЈАБУЧИЛА ???

E pa sad to bi bio stvarno dogadjaj. Prvo, ne izjasnjava se Jabuchilo. On mora da cuti. Prva mora migud.:lol:

A nadam se migud da je konacno proslo nevreme kod tebe, pa da te opet svi ovde vidimo nasmejanu i veselu. :lol:

P.S. sad sam ugasio od oboje kad me..... :lol:
 
Ах САВДБА СВАДБА;СВАДБА СВАДБА

29.gif

35.gif
 
marlon:
E pa sad to bi bio stvarno dogadjaj. Prvo, ne izjasnjava se Jabuchilo. On mora da cuti. Prva mora migud.:lol:

A nadam se migud da je konacno proslo nevreme kod tebe, pa da te opet svi ovde vidimo nasmejanu i veselu. :lol:

P.S. sad sam ugasio od oboje kad me..... :lol:

Марлоне, зар није дивно... ПА РАДИ СЕ О ВИРТУЕЛНОМ ВЕНЧАЊУ... САМО ЗАМИШЉЕНОМ А НЕПОСТОЈЕЋЕМ... супер... знаш шта... пошаљи Ти веКслу код мигуд да буде ПРОВОДАЏИЈА... ааааааааа... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
 

Back
Top