Posle 30-te

maricaa

Početnik
Poruka
35
Da li mislite da zene TEK posle tridesete pocinju da zive "pravi" zivot? 8-) Da tek tada pronadju sebe i ono sto zele? ;) Da shvate dal su za brak, decu ... ili nesto drugo :evil:
A za muskarce moje licno misljenje vreme kada se oni "uozbilje" je tek posle 35, mada nekima je tesko i tada!?? :twisted:
 
"Život počinje u 30.", kako beše naslov onog albuma.

Ne znam, videću, javiću kad saznam. Možda se to odnosi na "podrazumevane stvari": imaš ženu, kuću, okućnicu, stalan posao, automobil i povremenu ljubavnicu. Uh, kakav početak života :rolleyes:

A žene - mislim da su najlepše posle 30. do 40., al' to je opet ind. stvar
 
Ja imam 30! :D
Meni se sve preokrenulo. Iako nisam to ocekivala, prilicno sam se zbunila. :lol: Sad svi ocekuju nesto od mene. Gledaju me svaki dan njihovi ispitivacki pogledi. Hoce da se ja uozbiljim. Hoce oni, al' ja necu i ne mogu. Nije mi u prirodi. Uvek cu biti deriste! End of story! :lol:
 
esperanca137:
loope,idi bre juri klinke
nemoj posle da se zalis kako su te matorke razbile:twisted: :twisted: :twisted: ko zvecku;)

Ma ne vredi bre rodjako, ne mogu sa klinkama nikako :roll:
Ma tek kad je starija i iskusnije i sigurnija od mene tek onda mi lepo :)
Sta cu kad je tako, akad ja dodjem u tridesete e onda cu valjda pozelete da jurim klinke :twisted:
 
Hm. Mislim da ne... zašto bi jedna konkretna godina bila presudna za razmišljanje te vrste?
Plus, ljudi se jako razlikuju po tom pitanju.

P.S. Jedino što se meni desilo u tridesetoj /od tada/ je pogoršanje zdravlja.
 
eeeee..meni se svastaaaaa izdesavalo od tridesetog rodjendana:roll:

i lepog i ružnog:?

i evo me..možda malo ciničnija, svesnija, strasnija, ružnija, udaljenija, zatvorenija...poprekija, arogantnija, otvorenija..ma, sve se nekako iskristalisalo bre...i dobar je to osećaj..krize dolaze i prolaze, i učini mi se da sam na početku ponovo..ali, to je samo privid...

volim svoje godine:wink:
 
loop:
Ma ne vredi bre rodjako, ne mogu sa klinkama nikako :roll:
Ma tek kad je starija i iskusnije i sigurnija od mene tek onda mi lepo :)
Sta cu kad je tako, akad ja dodjem u tridesete e onda cu valjda pozelete da jurim klinke :twisted:


loop:
Pa svaka zena je individua, ali ogramna veca njih te drugacije gleda kad zna da je ona tebi prva, a ti njoj naravno nisi.
Tu je problem.Ali ne u muskurca, nece on osecati kompleks manje vrednosti zbog toga nego ce ta zena da razmislja kako ce on sigurna zazelete da proba josh neku i da nece moci da zivi satim da je imao samo jedog partnera u zivotu.
Ne znam , mozda su i u pravu u vezi toga josh sam neiskusan da bih pricao o tome, ali htedoh reci da je tu problem u zeni a ne u muskarcu.
Kapirash sta pricam?
 
esperanca137:
loop:
Pa svaka zena je individua, ali ogramna veca njih te drugacije gleda kad zna da je ona tebi prva, a ti njoj naravno nisi.
Tu je problem.Ali ne u muskurca, nece on osecati kompleks manje vrednosti zbog toga nego ce ta zena da razmislja kako ce on sigurna zazelete da proba josh neku i da nece moci da zivi satim da je imao samo jedog partnera u zivotu.
Ne znam , mozda su i u pravu u vezi toga josh sam neiskusan da bih pricao o tome, ali htedoh reci da je tu problem u zeni a ne u muskarcu.
Kapirash sta pricam?
Ne znam za njega, ali ja vala baš ništa ne kapiram! :lol: :lol: :lol:
Nevinost u tridesetoj!? Samo jedan partner (valjda seksualni, jer ono emotivni niko ne spominje ;)) u tridesetoj!? Ili je neko od nas dvoje pogrešno pročitao temu? :P
Ja sam tridesetu dočekala sa dvoje dece (ehm, o patnerima sigurno neću ovde ;), a tek sad stižem da razmišljam o svojoj ev. (ne)ostvarenosti! :lol: I mogu da zaključim da mi baš ništa ne fali, jer svako vreme ima svoje. ;)

Sve ima svoje, i vatra i led...
 
Ma opusteno,to se nas dvoje nesto prepucavamo jer se ne slazemo oko mnogih stvari.Moj buraz nikako da shvati neke stvari koje ja kao starija seka pokusavam da mu objasnim.Ne lupaj glavicu bezveze.:D ;)
 

Back
Top