pesme dechje

Pozdrav! Voleo bih da mi navedete po koji naslov najlepsih decijih pesama kako bih ih skinuo sa LimeWire-a i narezao da bebac moze da ih slusa dok se vozimo kolima..potpuno mi je stao mozak i ni jedan naslov mi skoro ne pada na pamet.. Znam da je Leontina izbacila jedan super disk ali niti znam kako se zove niti znam da li se moze igde kupiti.....hvala.........

Reč je o malom detetu...
Bolje da ne stavljam šta sve meni pušta moj sin metalac i zakleti roker...

Ali odrastao je na ovim navedenim pesmicama i danas voli muziku iz Diznijevih crtaća(a i crtaće)
 
Ajd nećemo o zlostavljanju, tema su najlepše dečije pesmice, ne kvari, molim te.
Nego...
Kad si srećan lupi tada dlan o dlan...
I
Najlepša mama na svetu-moja mama
i
Sve što raste htelo bi da raste, neka raste i treba da raste...

To su bre bili dečiji festivali:Radost Evrope, ovo sad ih uče da budu prazni ko na Evroviziji
 
Разболе се лисица, суши се ко грана
лечили је брижљиво неколико дана


Ајајај јаја.....

Крупне сузе лисици падају на крило,
кад би гуску појела лакше би јој било...

_____________________________________

До нам жели добар дан!
Ре у реду чека сам!
Ми је знак да буде мир.
Фа је фабрика ....
 
Pozdrav! Voleo bih da mi navedete po koji naslov najlepsih decijih pesama kako bih ih skinuo sa LimeWire-a i narezao da bebac moze da ih slusa dok se vozimo kolima..potpuno mi je stao mozak i ni jedan naslov mi skoro ne pada na pamet.. Znam da je Leontina izbacila jedan super disk ali niti znam kako se zove niti znam da li se moze igde kupiti.....hvala.........

Aj posto je za decu poslacu ti link za skidanje na PP. z;)
 
moj sestric obozava
Zakleo se bumbar u cvet i u med
da ce na livadi da napravi red.
Nece tu da vrslja od sad bilo ko
ni zeka, ni jaga, ni koza, ni vo........

ima dosta lepih kompilacija..
 
Do nam kaze dobar dan
Re u redu ceka sam
Mi smo eto opet mi (valjda bese tako)
Fa je fazon znaju svi
Sol to solmiziram ja
La je ladja puna sna
Si nam samo kaze to da je iza njega Do Do Do...Do nam kaze dobar dan...

...od novijih meni se dopada...

...a onda mi je deda Ostoja dao dva - tri Tolstoja, sta da vam pricam vise kad taj Tolstoj dobro pise...cula sam u Toboganu, pevala je Tijana Dapcevic...

...i ja obozavam Bumbara...zakon je za klince...moja omiljena je 10 ljutih gusara...kako se jedna malecka radovala kada sam joj nju pevala, naravno sa glumom...

Bracu ne donose rode...cimpaticna je ali nije mi nesto omiljena...

Postoji i ona lepa...Moja mama divno prica svake noci o nekakvim princevima sto ce doci, zatim pocne da mi peva neke pesme, sasvim tiho jer se nocu jace ne sme, i princeza ima jedna u toj prici, mama kaze da na mene ona lici...I sve tako dok ne zaspi dok ne zaspi ona sama a ja tiho sasvim tiho kazem tati mama spava

 
Pored naravno Lakovica koga su vec naveli, Branko Kockica ima fantasticne pesmice, kao npr: Zasto da se ruke peru ili Doci ce laste ( koja je ekstremno zarazna za pevanje i za odrasle, ima sjajan ritam).

Ja najvise volim pesmicu Macak Dobrivoje, ali ne znam ko je peva
 

Back
Top