Sasvim obicna devojka

yezza

Početnik
Poruka
2
Drage Zene,
Ja sam jedna sasvim obicna devojka.Imala sam par ozbiljnih veza,znam odlicno sta znaci voleti.Volim svog dugogodisnjeg momka i zelim da zapocnemo zajednicki zivot.Ne mogu vise da se cimam tamo-ovamo.Ali sto dublje tonemo u vezu(a vec smo jako duboko),on mi sve vise izmice.Mora da sredi ovo,ono,pa za dve godine,pa i ja da se sredim,jer kao nisam zadovoljna svojim zivotom(ja jedino nisam zadovoljna ovom situacijom koja me sve vise pritiska).Zanima me,sta vi mislite,da li ce od toga uopste biti nesto?Ja sve manje i manje u to verujem. :-(
 
yezza:
Drage Zene,
Ja sam jedna sasvim obicna devojka.Imala sam par ozbiljnih veza,znam odlicno sta znaci voleti.Volim svog dugogodisnjeg momka i zelim da zapocnemo zajednicki zivot.Ne mogu vise da se cimam tamo-ovamo.Ali sto dublje tonemo u vezu(a vec smo jako duboko),on mi sve vise izmice.Mora da sredi ovo,ono,pa za dve godine,pa i ja da se sredim,jer kao nisam zadovoljna svojim zivotom(ja jedino nisam zadovoljna ovom situacijom koja me sve vise pritiska).Zanima me,sta vi mislite,da li ce od toga uopste biti nesto?Ja sve manje i manje u to verujem. :-(

Jeco, reko sam ti... samo da se sredim... bice... :lol: :lol: :lol:
...
...



Nadji svalera bre. Ne gubi mladost. Kad budes imala 50 hteces ali neces moci.
 
komodor je toliko protivrečan da prosto poželi čovek da ga upozna i zaštiti od bluda i greha :)
l
epo rekao, istina.
:arrow:
Traaažiiii svooooju sreeeću
neeek tui ruuukuuu daaaa....
traaaaaažiiii svoooooojuuuuuu sreeeću...
i sretne daaane uz
qua qua qua

curlers.gif
 
jezo, jezo...mozes da ga pustis..lepo, okrenes mu ledja..totalno..pa , il ce da shvati da te ipak zeli, prestace da se oseca ugusenim i uhvacenim, i bice sve ok, ili ce da se okrene i ode..jbg..al, bar ces znati na cemu si:roll:


ako vam je odnos sad takav, bice samo jos gori..zajebi to..ko gordijev cvor...pa kom obojci kom opanci..ne zelis da se udas ili vezes, nije bitno, za coveka koji te dozivljava kao teret....
 
slušaj mala da ti kaže nešto teta
odyebi bre budalu!
ma znaš li koliko te njih još čeka u životu?
a ti ćeš da se patiš i gubiš par godina , da bi na kraju rekla...dosta mi je ne mogu više
ajde,lepo....
potrči mala...i sve petama u bulju da udaraš...brže se trči
 
@ boop

Sreco, nije to protivrecnost.
To je sukob unutrasnjeg osecanja ispravnosti i spoljnjih nadrazaja.
Najstarija dilema iz knjige. Da li to sto mogu, znaci da treba to da uradim?
...
Jer, "sve mi je volju, ali mi nije sve na korist."

... joj bre, ne mogu vise da objasnjavam... Ko skapira, skapira.
 
yezza:
Drage Zene,
Ja sam jedna sasvim obicna devojka.Imala sam par ozbiljnih veza,znam odlicno sta znaci voleti.Volim svog dugogodisnjeg momka i zelim da zapocnemo zajednicki zivot.Ne mogu vise da se cimam tamo-ovamo.Ali sto dublje tonemo u vezu(a vec smo jako duboko),on mi sve vise izmice.Mora da sredi ovo,ono,pa za dve godine,pa i ja da se sredim,jer kao nisam zadovoljna svojim zivotom(ja jedino nisam zadovoljna ovom situacijom koja me sve vise pritiska).Zanima me,sta vi mislite,da li ce od toga uopste biti nesto?Ja sve manje i manje u to verujem. :-(
Da li se to tebi udaje?
Ako je to u pitanju,pribegni onoj seljackoj varijanti,koja se danas primenjuje vise nego ikad.
 
MA NE ZNAM..KAD NEKO HOĆE DA STUPI U BRAK, NE TRAŽI TAMO NEKE IZGOVORE, VAJNE, NAPROTIV: I KAD TREBA MOŽDA ZBOG NEČEGA DA SAČEKA, NEĆE, JER BAŠ ŽELI DA UPLIVA U TO ( ne da tone!)
razgovor je pola posla...a druga polovina je da se pustiš u promet - iz sve snage. Da upoznaš nove ljude, različite, fine, lepe ...ni časa da ne časiš i nipošto ne tuguješ!
Zalužuješ bolje. Verovatno.
 
Ниси рекла колико имате година обоје, ни колико година сте у вези, ни какве је природе ваша веза...А то је све битно за разумевање односа.
Мушкарцима се често дешава да се уљуљкају у дугу везу, све им одговара и најрадије ништа не би мењали, а жени куца биолошки сат, она има потребу да '''свија гнездо''..и ту често долази до неразумевања. Он има времена, она нема...
Мораш бити веома мудра, стрпљива, не притискати га, али ипак добро проценити да ли је оно што вас држи заједно само рутина, или је веза заиста довољно зрела да може да пређе на виши ниво-брак! Не одустај олако, али и не срљај по сваку цену.
 

Back
Top