Ljubav i seks ?

ace

Zainteresovan član
Poruka
185
Nesto sam razmisljao o ovom forumu!

Sta vi mislite, da se razdvoji jedno od drugog, da ljubav bude odvojena od seksa kako je to inace u zivotu!?

Jer ko ovde dolazi zbog ljubavi smuci mu se da cita o seksu i obratno (iz licnog iskustva).

Ako nemate neki pametan odgovor onda moze klasicno sa DA (da se razdvoji) i NE (ipak neka se razdvoji ;) )!

Pozdrav!
 
To bi uslovilo razdvajanje i mnogih drugih delova foruma,jer bi svakome nesto bilo lakse.
Znaci,moram da kazem NE.
Forum nije savrsen,i prosto ako zaista zelis neku odredjenu temu,uzmi pa je potrazi.
 
Postoji forum romantika.... to je valjda ono sto ti mislis...
Nemoras citati sve teme...ni ja ne citam sve....sto zbog vremena sto zbog gluposti....
I ovako kad bi se ukinuli multinikovi ovaj forum bi bio prazan...a jos da ga podelis....
No mindedj mi....
 
''Ко овде долази због љубави, смучи му се да чита о сексу''?!?!
Ј*беш љубав без секса...а и секс без љубави је безвезе.... Неодвојиво!
 
ace:
Jer ko ovde dolazi zbog ljubavi smuci mu se da cita o seksu i obratno (iz licnog iskustva).
neko dolazi ovde zbog ljubavi? smeshno..kako ti zamisljash taj proces..ili vidish neshto 'lici na ljubav to je to..' ne razumem..kako ljudi posmatraju stvar..mislila sam da sam konfuzna dok mi jedan tip ne dokaza da moja prividna konfuznost proistiche iz nerazjasnjenih recenica s druge strane..:? tako neshto sam shvatila...
ljubav moze bez sexa..rodbinski odnosi..ali kad je hemija, sex.privlachnost i shtatijaznam onda ne znam kako se to vishe zove..
 

Back
Top