Da li vam je sexulni uzitak-orgazam najveci uzitak u zivotu?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Dragi moji sexomani, sexomanke.... :)

Znam da je lepo osecaj, voziti brz auto, tj. voziti brzo, i verujem da je lep osecaj voziti avion npr. mlazni, ili da je kul setati po mesecu, i imati decu i osetiti roditeljski osecaj i ta sranya, ali..... :-o

Da li vam je iznad toga, ipak sexualni uzitak?

Da li vam je to najintenzivniji uzitak koji poznajete?

Moj odgovor je definitivno DA! :D

A vi kako 'te?
 
sexualni uzitak ne mora da dovesti do orgazma..mislim..mozemo mi uzivati..ali ako ne dodjemo do vrhunca onda..pa ok bilo je lepo shta da se radi..samo shto nije ..ali nije..ili moze i to da se vazi...ili kad nisi dugo, pa osetish neshto shto nisi i kao wow shta to bi hehehe lupam..ili kad zelish neshto slican osecaj kad krvavi biftek klizi niz grlo..postoji tu neka veza sa sirovim mesom..nisam sigurna..ali deluje..
 
e u pravu si shto se toga tiche..npr. kad bi nam svaki dan donosili gomilu omiljenih slatkisha ili neshto shto volimo..posle nekoliko dana bi nam se smuchilo..a sex..i ..u ovom slucaju finish slag na tortu nikad nije..kako to..mada ja masturb. nikad nisam, cini mi se, dosla do orgazma..ili nisam htela..that's why ono necu, ne da mi se da masturb...ali to opet nema veze da ne bude s partnerom..ako je ..neka bude ono pravo..ako ne shta ce mi bilo shta..
pa nije najveci uzitak u zivotu..kako sad tako da potvrdim kad sam josh mala..ali jeste ako se gleda dugorocno, npr.onaj deda od 80god.njemu jeste najveci..njemu je to..kad bi mogao bio bi..shta znam:D
uzitak je kad se iznenadish neshto lepo a nije sex..npr. ochekujesh ili ne ochekujesh nishta, a iznenadish se pozitivno..npr.velichinom nekog polnog organa..a da nije klitoris ili vagina duboka 10 metara hehehe..opet loopam..ali ne shalim se..
 
Ja mislim da se to treba razgraniciti, mozda na fizicki i dusevni uzitak.
A ni onda se sex ne moze uporediti sa drugim stvarima, isto ti je kad me pitaju koji mi je najbolji film koji sam videla. Ne mogu odgovoriti na takvo pitanje, npr The Big Blue je najbolji film u svom zanru, pa onda Dezurni krivci u svom zanru, pa Matrix u svom zanru..... i tako redom....
 
Aleksej_BASO:
Da ali ciljao sam na to da je ipak iznad svih...

Malo sam razocaran, ocekivao sam jednoglasno DA! od mojih sexomana i sexomanki.....

Nema mestu razocaranju. vecina odgovora je bila DA, pa i moj:wink:

P.S. Ono sto vam je bolje od orgazma, probajte da radite toliko puta koliko dovite orgazama, pa cemo videti sta ce da dosadi, a sta nece! :D

Pazi... sve ono sto mi cini uzitak RADIM kao i vecina ovde ali ne brojim... Svaki je uzitak za sebe i onog trenutka kada ga dozivljavas .....bas taj je tada IZNAD SVIH...i nikada da dosade.Bar meni..... Onaj ko ih nema ili mu dosade je covekoliko bice prazno i bez emocija.:( Kao dodatak ovome i ovi stihovi

Radost i uteha mog života
jeste sećanje na sate
u kojima uživah strasti za kakvima žudeh.
Radost i uteha mog života jeste,
što sam izbegla,
svaki užitak iz same navike.
 
Aleksej_BASO:
Dragi moji sexomani, sexomanke.... :)

Znam da je lepo osecaj, voziti brz auto, tj. voziti brzo, i verujem da je lep osecaj voziti avion npr. mlazni, ili da je kul setati po mesecu, i imati decu i osetiti roditeljski osecaj i ta sranya, ali..... :-o

Da li vam je iznad toga, ipak sexualni uzitak?

Da li vam je to najintenzivniji uzitak koji poznajete?

Moj odgovor je definitivno DA! :D

A vi kako 'te?


opasan si ti aleksej:D :D :D
sex, pravi, kompletan, znaci kompletan sex, ne samo orgazam, jeste NAJINTENZIVNIJI uzitak ..bez dileme...
ALI, nije najznacajniji...
imati samo dobar sex, a nemati sve ostalo sto cini zivot i coveka kompletnim, cisto je sranje...
ps.neko rece..a volim i da jedem:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top