SASTAVI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
evoti malo ovoga....
Nije pisano kao sastav vec iz dosade...

O ORUZIJU

Неко изгледа жели да све и свашта довесе у сверу легалног. Постоји огромна тежња да се све стави под контролу.
Због чега је за ношење оружија потребно имати специалну дозволу. Због чега је забрањено поседовати калашњиков, кашикаре, зоље, митраљез и сличне ствари. Оно што се намеће као одговор је да је то зато да би се људи мање убијали по улицама и да је то за наше добро. Да је то тако људи би се међусобно клали ножевима и секирама по цео дан. Кад би људи имали потребу да се убијају убијали би се голим рукама у недостатку оружија. Ипак неко и даље поседује оружије...
Нама је јели забрањено да користимо оружије а неки људи располажу солидним арсеналом силе. Логично је да ће њима бити много лакше ако нама забране да носимо оружије. Јер у супротном ако ја носим митраљез и шетам градом они ће морати да вуку минобацач са собом. Они то чине под монструозним изговором да би смо се ми поубијали када би носили оружије. А ето њихова војска и полиција мора да носи наоружање да би штитила нас од самих себе и да би чувала државни поредак и законе. Тај поредак и те законе су лично они успоставили и сад им је нормално потребно да их чувају од нас.
Мене и хиљаде других нико није питао дали ми уопште оћемо тај поредак и те законе! И зато имам право да срушим тај поредак! Ми имамо право да успоставимо поредак какав ми оћемо. Хоћемо слободу а не јеврејски јарам!!!
Јеврејски јарам?! Никад чуо зар не. Нема везе... Шта мислиш како би се осећали Џорџ Сорош, Рокфелер, Бил Гејтс и слична стока када би се ми са оружијем у рукама шетали около њихових фирми и кућа. Зато нам не дају да носимо оружије јер би се свакога дана појавило неколико нервозних људи који би пуцали по њима.
Зашто нам још не дају да носимо оружије? Због ратова које они воде у име њихових људских права на поробљавање оних који нису јевреји. Када њихова војска дође да пороби један народ зато што се у тој земљи не постоји поштовање овог или оног људског права, много је лакше да тамо нема никог ко би имао оружије. А јел пита неко тај народ да ли им је битно то што се у њиховој земљи не поштује ово или оно. Не наравно! Кад окупатор заузме земљу онда он објашњава том народу како је био угњетаван и малтретиран а народ гледа у њих и чудисе. Ко кад би ја у аутобусу диго бабу са седишта и после јој реко како се од седења зауставља и успорава циркулација крви у ногама. И како још треба да ми се захваљује што сам јој то учинио. Зато и народ и баба треба да носе оружије!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top