Kako da ih otkacim na fin nacin

trazim_drustvo

Obećava
Poruka
56
Da svoje takozvane drugove, drugarice tj poznanike za koje postojim samo kad im nesto treba i koji me tako lepo iskoriscavaju otkacim. Lepo zelim da im dam do znanja da mi takvi ljudi ne trebaju. Znaci oni sut u dupe ali na fin nacin. Pa ko shvati poentu dobro dosao nazad a ko ne nek se goni.
 
Pozovi ih na rucak u bolji restoran. Biraj skupu klopu, pice , zajebavaj se sa njima i pred kraj satro idi u WC...i uvati tutanj napolje. Garantovano ces ih otkaciti...doduse moz da dobijes po pichci kasnije ako te negde sretnu, ali sta je to u odnosu na zadovoljstvo :lol: :lol: :lol:
 
Niko ti ne moze uzeti vishe od onog shto si sam nudio tj. chinio, ochekujutji da se drugi ljudi ''sami dosjete'' shta tebi treba. Niko ti netje dati, dok ne uzmesh ili trazish sam onakav tretman koji ti zelish tj. nametnesh se, kao oni tebi.
Ja ne razumem samo, zashto se toliko nervirash oko tih ljudi, kao da je planeta prsla na pola, pa je ostalo samo vas jedna grupa, te ste prinudjeni da se druzite. Niti im morash chiniti usluge, niti ih morash otkachiti na fin nachin, mozesh i fino i grubo, kakve to veze ima, osim tvoje zelje''da budesh fin''(ili ste mozda poslovno vezani, pa morash igrati igru).
Mozesh biti odgovoran u chinjenju trazenog, mozesh i da zaboravish da im zavrshish, ''ali sutra ces'' ili ''u utorak'', mozes i da se ne javish na poziv, kazesh''sa curom sam u gradu'', hiljadu i jedan metod da prestanesh komunicirati s njima, ako su oni STVARNO TAKVI SMRADOVI, da te ne razumiju. Hm, trazi da ti kupe poklonchitj u kesi, pre nego sto im zavrshish to, znash one nashe obichaje...bombonjere,viski, vecherice, shta te briga. :-D Shalim se, ma udri brigu na veselje...sve je to faza odrastanja. 8-)
 

Back
Top