Nebulozne mudrolije 'brace' Hrvata

migud

Domaćin
Poruka
3.196
Da vam ulepsam jutro cinjenicom da 'NISMO SAMI'.

Mi smo bili Europa i prije Europe. (dr Žarko Domljan)

Što danas Europska unija zamjera Hrvatskoj? Hrvatska ne poštuje europske norme i ciljeve. Je li? Poštuje li te norme i ciljeve jedna Amerika? (Božidar Petrač)

Jednoga dana, ako Bog da, nećemo govoriti: "Idemo u Europu", nego će Europa govoriti: "Idemo u Hrvatsku"! (Miro Rede)

U stvari, engleskog jezika i nema, nastao je jednom velikom krađom. Kao što su Englezi neko vrijeme potkradali sve kolonije po svijetu, tako su počinili krađu njemačkih, francuskih, talijanskih, latinskih riječi, i imaju nešto malo svojih, s groznim izgovorom. (don Anto Baković)

Ja ni samog vraga ne mrzim toliko koliko mrzim Zapad. Ja sam Zapadu uputio božićnu poruku prokletstva. Moramo se čuvati Zapada, jer nam on može dati samo nemoral, nepoštenje, prostituciju, AIDS i drogu. (don Anto Baković)

Jedini pravi način da dokažemo da smo živi i da to kanimo ostati bio bi - zabraniti Sorosa i njegovo Otvoreno društvo. Ali, sumnjam da nam je preostalo snage još i za tu junačku gestu. (Joško Čelan)

A što se tiče Zapada, njemu je "sloboda medija" sredstvo vladanja svijetom. (Željko Olujić)

Kad smo mi imali demokraciju, Amerika nije ni znala što je to! (Zlatko Canjuga)

Dosta nam je američkog i europskog zaluđivanja, zaglupljivanja i na rate ubijanja svega što je hrvatsko! (Marko Matić)



Ovo je vise tretman za one povampirene Srbe, koji se ne ustrucavaju manifestovati gluposti u tezama poput one da su svi degenericni geni Evrope zavrsili u Srbiji ( ili tako nesto; ne citira mi se glupost ).
 
Apostoli globalističkog nasilja čine sve ne bi li uništili svijet, njegovu raznolikost, ljepotu i različitost, a suprotstavlja im se Hrvatska. (Maja Freundlich)

Znamo mi za čije interese rade strani ambasadori u Hrvatskoj! (dr Šime Đodan)

Demokratski zapad, čija se agonija već i sama orisava na obzorju, nije dorastao izazovu tako snažnih, iskonskih gibanja, kakva stoje pred Rusijom. Zašto ih nova Hrvatska ne bi pokušala razumjeti, zašto im ne bi pohrlila u susret? Pohrlimo u zagrljaj pravoslavne ruske braće! (Mladen Schwartz)

Postaje sve očitije, među ostalim i na primjeru Hrvatske, kako je fenomen "ljudskih prava" naprosto propagandna operacija za prikrivanje inozemne političke inicijative za zbacivanje legalne vlasti. (Srećko Jurdana)

Jednom anonimnom stranom dopisniku kojemu sam pristao dati intervju, tom prilikom je ispala iz džepa značka CIA-e. (Vladimir Šeks)

Zar upravo mi Hrvati nismo najeuropejskiji Europejci? (Mate Ćavar)

Europa. Čemu? (dr Milka Lisičar)

Glupost opšteg smera

Na Vladi Hrvatske je da maksimalno mijenja svoju politiku, ja bih rekao za 360 stupnjeva. (Milan Đukić)
 
Ovo ko hoce da kaze da se mnogim hrvatima ne svidja zapad.. Pa i za vrijeme stare Yuge su vise se lozili na zapad a tek sad. nego ih izgleda brine da ce im upravo taj zapad da donese nesto sto mozda i ne zele..

"To je ona bih sa se Yebes a da ti ne udje" e to ne moze..

A sto se tice Srbije, o bosni da ne govorim, kad ove zemlje budu primljene i EU ista ce da se i raspadne.. Vec je i sama trula samo se zataskava...
 
To su sve izjave ljudi koji su ratovali za hravtsku nezavisnost. I cinili zlocine. Mahom su sve to ustase i fasisti. I mahom treba da idu u Hag, koji ili ih trazi, ili trazi od hrvatske drzave da ih sudi.
Tako da... svi cemo mi lepo u Eu a ludaci sa svih strana ce na jedno mesto svi... U p. materinu.
 
Sjetite se gdje su Srbi dobivali stanove po gradovima. U pravilu, bilo je to na križanjima važnih ulica, strateški uvijek vrlo pažljivo, s dobrim pregledom okolice, i po mogućnosti sa strateški smještenim balkonom. (Maja Freundlich)

Panika u Slavoniji: opaki insekt iz Srbije uništava hrvatski kukuruz! (naslov u "Glasu Slavonije")
 
Mi smo s Jugoslavijom odigrali praktički 7:7. Onaj osmi gol mogli smo postići i mi kao i oni. (Antun Vrdoljak, nakon vaterpolo utakmice Hrvatska-SRJ 7:8)

Dubrovnik su rušili doista vandali, a mostarski most su srušili ljudi, Hrvati. (Hrvoje Skračić)
 
Ja mislim da se ne treba koristiti neistinama, ali ja bih rekao da se treba koristiti hrvatskom istinom. (Milan Ivkošić)

Svako uhićenje novinara ne znači represiju. (Nenad Ivanković)

Privredni kriminal je u porastu 18.5 posto, no to ne znači da ga ima više. (Ivan Jarnjak)

Građanski rat - kako to zvuči idilično! (Dunja Ujević)

Naši su se vojnici u ovom ratu, osim četnika i komunizma, borili i protiv Djeda Mraza! (Ivan Rajković)

Ja, kao prvo, ne bih poistovjetio ustaše s ustaštvom. (ing. Hrvoje Šarinić)

Nije bilo, niti sada ima takvog čovjeka kao što je dr Franjo Tuđman! (dr Nedjeljko Mihanović)
 
Znanstvena je istina da je hrvatski narod najstariji europski narod i da je hrvatska država najstarija u Europi, te da ima tradiciju od 35 stoljeća. A budući da smo katolici i vjerujemo da je Bog stvorio čovjeka, Hrvati postoje oduvijek. (dr Hrvoje Šošić)

I mi se Hrvati moramo napokon prestati stidjeti misliti i govoriti objektivne istine o tomu da je Hrvatska najbolja i najljepša zemlja na svijetu, da su Hrvati i Hrvatska budućnost Europe i svijeta, da je pred nama tisućljeće u kojemu će Hrvatska biti ta koja će povesti Europu prema ozdravljenju, i da je Hrvatskoj dužnost pomoći Europi svojom nadmoćnom vitalnošću. (Maja Freundlich)

Svijet u nama vidi nadu. Sve propada, a Hrvatska se diže iz pepela kao feniks. Ako svijet bude tonuo, mi ćemo biti Noina arka. Ako svijet bude gorio, mi ćemo biti stijena, ako sve nestane bit će Hrvata, jer mi smo Božji narod. (Đuka Čaić)

Imali smo Marka Marulića koji je prevođen na svjetske jezike prije Shakespearea. Imali smo Himnu slobode prije nego drugi u Europi. Dubrovnik je priznao Ameriku prije svih drugih. Ovo gdje smo sada nema nitko na svijetu. (dr Franjo Tuđman)

Hrvati su vodili najveće bitke u povijesti čovječanstva, jer je u tim bitkama protiv Turaka osiguran svijet onakav kakav je danas. (dr Hrvoje Šošić)

Državu San Marino utemeljio je Hrvat s otoka Raba, inače stolar imenom Marino. (Dragan Hazler)

Današnja njemačka pokrajina Brandenburg bila je između 5. i 14. stoljeća hrvatska zemlja Branibor. Pokrajina Branibor i njen istoimeni glavni grad, današnji Berlin, osvojeni su od strane njemačkog kralja Heinricha I, koji je pobio veći broj tamošnjih Hrvata. (Zvonimir pl. Baotić - Zaratustra Četvrti)

Povjesničarka Szabo, procjenjujući kompromiserski, misleći da i dalje mora šutjeti, sakriva od hrvatskog naroda da je Hrvatski Narod najstariji narod Europe. Ona to zna, ali taji. Ja znam da zna jer mi je priznala u četiri oka tu istinu u mome radnom kabinetu. (dr Hrvoje Šošić)

Ne vjerujem da smo kao spasitelji Bizanta od Avara došli početkom sedmog stoljeća samo u krševitu Hrvatsku. Logično mi je da smo još prije, možda čak i puno prije, recimo prije 1995 godina, doselili u ravničarsku Panoniju, možda i odmah nakon što je presušilo Panonsko more. (Marko Matić)
 
e...
a ja i dalje ne kapiram poentu mase tema koje otvaraju
1) vispak
2) igrachina

i ovakvi protivudari KiM, Drinjacha,Sklopotnica, onaj amer... evo sad i Migud

alo ljudi, ako ce da ratujete, a vi lepo u svoju domovinu pa ratujte. sto nas smarate?
ebe mi se dal su dukljani blizi poljacima il srbima,
ebe mi se dal je broj muslimana u svetu povecan za 2 promila proshli mesec,
ebe mi se za izjave retardiranih ustashkih bojovnika!!!

www.krstarica.com je sajt firme registrovane na teritoriji Srbije, i namenjen je gradjanima Srbije.
pa ja ako sam vido 3 extrema smora iz srbije :( sve ovi "stranci" spameri.
dokle vishe???
 
crow:
e...
a ja i dalje ne kapiram poentu mase tema koje otvaraju
1) vispak
2) igrachina

i ovakvi protivudari KiM, Drinjacha,Sklopotnica, onaj amer... evo sad i Migud

alo ljudi, ako ce da ratujete, a vi lepo u svoju domovinu pa ratujte. sto nas smarate?
ebe mi se dal su dukljani blizi poljacima il srbima,
ebe mi se dal je broj muslimana u svetu povecan za 2 promila proshli mesec,
ebe mi se za izjave retardiranih ustashkih bojovnika!!!

www.krstarica.com je sajt firme registrovane na teritoriji Srbije, i namenjen je gradjanima Srbije.
pa ja ako sam vido 3 extrema smora iz srbije :( sve ovi "stranci" spameri.
dokle vishe???

dobro crow,
da mi lijepo svi napustimo ovaj forum i ostavimo tebe sa tapijom na krstaricu ovdje.

uzivaj

ja teme vise necu postavljati,
ali cu ih dalje komentarisati
kad me se budu doticale
 
crow:
e...
a ja i dalje ne kapiram poentu mase tema koje otvaraju
1) vispak
2) igrachina

i ovakvi protivudari KiM, Drinjacha,Sklopotnica, onaj amer... evo sad i Migud

alo ljudi, ako ce da ratujete, a vi lepo u svoju domovinu pa ratujte. sto nas smarate?
ebe mi se dal su dukljani blizi poljacima il srbima,
ebe mi se dal je broj muslimana u svetu povecan za 2 promila proshli mesec,
ebe mi se za izjave retardiranih ustashkih bojovnika!!!

www.krstarica.com je sajt firme registrovane na teritoriji Srbije, i namenjen je gradjanima Srbije.
pa ja ako sam vido 3 extrema smora iz srbije :( sve ovi "stranci" spameri.
dokle vishe???

Ja JESAM gradjanin Srbije... a da ti nisi onaj zbog kojeg je i postavljena ova tema kao terapija? I nisam je postavila da bismo rezali jedni na druge ( cuj, "da ratujete", PARANOJA! ), nego da biste se malo nasmejali. ALI, `de ces ugoditi svima...

DIRETORE, cemu povlacenje?
 
JAZZER®:
dobro crow,
da mi lijepo svi napustimo ovaj forum i ostavimo tebe sa tapijom na krstaricu ovdje.

uzivaj

ja teme vise necu postavljati,
ali cu ih dalje komentarisati
kad me se budu doticale

Ма Џезере, пусти бре Врану он се?е, овај форум никакве везе нема са територијом Србије - овај форум је регистрован у САД... прича глупости... овај форум је отворен за све људе и све идеје света... имаш право да поставиш тема колико хоћеш и кад хоћеш и како хоћеш... него ћу да наглабам о његовим паганским глупостима... он би највише волео када би све теме биле о "Белу Паланку"... :roll:
 
@ JEZZERU ne uzimaj ovde sve za gotovo
ok primio si jedan nedozvoljen klizeci start sa dve noge
ali utakmica se jos igra

@migud
da potsecas na smesne u nebulozne stvarcice
ali sad za tebe jedno razocarenje
te budalastine smesne i nebulozne stvari koje idu
i do famozne konzerve hrvatskog zraka bile su samo
deo mozaika u stvaranju hrvatske drzave
dobar deo mozaika cini srpska traljava
politika i tragedija srba nazalost
ali sad nam preostaje da i to preokrenemo na.....z
 
migud:
Ja mislim da se ne treba koristiti neistinama, ali ja bih rekao da se treba koristiti hrvatskom istinom. (Milan Ivkošić)Svako uhićenje novinara ne znači represiju. (Nenad Ivanković)

Privredni kriminal je u porastu 18.5 posto, no to ne znači da ga ima više. (Ivan Jarnjak)

Građanski rat - kako to zvuči idilično! (Dunja Ujević)

Naši su se vojnici u ovom ratu, osim četnika i komunizma, borili i protiv Djeda Mraza! (Ivan Rajković)

Ja, kao prvo, ne bih poistovjetio ustaše s ustaštvom. (ing. Hrvoje Šarinić)

Nije bilo, niti sada ima takvog čovjeka kao što je dr Franjo Tuđman! (dr Nedjeljko Mihanović)

Дакле, мигуд, баш си ме засмејала... требало је сакупити на једно место оволико глупости... знаш размишљам да ли и ми изгледамо такви идиоти другима... али ипак не сећам се сличних изјава наших јавних личности и политичара...
... највећи бисер ми је изјава овог Ивана Миклошића о ИСТИНИ :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Дакле, мигуд, баш си ме засмејала... требало је сакупити на једно место оволико глупости... знаш размишљам да ли и ми изгледамо такви идиоти другима... али ипак не сећам се сличних изјава наших јавних личности и политичара...
... највећи бисер ми је изјава овог Ивана Миклошића о ИСТИНИ :lol: :lol: :lol:


Ja sam ovo citala par puta...nisam mogla da verujem... Ultra gluposti...da se zacenes.
Zato sam i postavila, da se malo nasmejemo. Ko da se meni diskutuje o hrvatskim kojestarijama!
 

Back
Top